Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
19. čer 2009

j cien mame to za par hlavne nam drte pesti at jsme v poradku a jirka vam da hnedle vedet jak bude maly venku 😉

j.cien
19. čer 2009

jj,Evci tolik Kelisek ti bude drzet pesti,ze to musi dopadnout vyborne 🙂 !A budes mit malickeho v naruci,to je nadherne!!! 🙂 Uz ted se na foto Danecka moc tesim!!! 😵

evcaa
19. čer 2009

jj cienko vcera jsem se za vas kelisky modlila at mate kazda sveho broucka co nejdrive v naruci a samo ze za tehulke z nasi diskuse at naj lehke porody a zdrave mimise

rencav
19. čer 2009

larri neztrácej naději pokud jenom špiníš či slabě krvácíš je pravděpodobně vše v pořádku. Měla jsem to taky jako ty test byl negativní a do toho slabé krvácení. Minulý týden ale lékař potvrdil že jsem těhotná. Na začátku těhotenství to prý může být.

hnedoocka23
19. čer 2009

tak jsme zkoukli účastníci zájezdu..tak jsem se zase pořádně zasmála 😀
ahoj j.cien..to je fajn,že se cítíš dobře a že jsi doma v klídku...tu horm.léčbu i mi nabízel 3měsíční za 12tisíc...odmítla jsem ale...

larri:to néééé,může to být hnízdění nebo odchází jedno embryjko 😉 držím palečky a hlavu vzhůru ovečko,hlavně neplakej...

hnedoocka23
19. čer 2009

souhlasím s rencou...můžeš tam mít jen krev.sraženinu,kočko naše... 😉

Evíku:už se těším na Danečka...a fotečky...kdyby tě to přepadlo z ničeho nic,tak ti přeji pohodový porod a at máš to zlato co nejdříve u sebe a netrápíš se 😵 😵

evcaa
19. čer 2009

dekuji jste moje slunicka sedmitecne doufam ze to ustojime vsichni tri vim uz jsem s tim otravna ale mam i strach omlouvam se vam holky

hnedoocka23
19. čer 2009

ale nejsi otravná,pak tady budeme stresovat zase my a ty nás budeš utěšovat..úplně tě chápeme... 😉

evcaa
19. čer 2009

jj dekuji milanci moji v techto situacich mas furt strach strach z OPU ET z toho jestli s e mim i udrzi z kazde kontroly u dr a pak zas porod a tim to rozhodne nekonci pak zase budes mit strach z kazdeho pokuckani adt ale neni to jen ostrach je to i o neskutecne radosti z toho co to miminko vse prinasi

hnedoocka23
19. čer 2009

přesně tak....ikdyž otěhotníš,nikdy není nic vyhráno..ikdyž porodíš...takový je život ☹ a někdy to sakramensky bolí 😠
naše první mamuška z fertimedu 😵 😵 😵 😵 už se těším.........

evcaa
19. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 a ty budes dalsi broucku nic jdu se okoupat a cucet na tv a snist pulku melouzna jsem ted na nich zavislak 😀 😀 😀 😀 papapa zitra se objevim a jeste jednou diky za podporu holky moje milionove

hnedoocka23
19. čer 2009

to jsi pak furt na zzáchodě,ne 😀 😀 😀 měj se Evi...objev se,pokud se neobjevíš,tak rodíš 😀 pápá

hnedoocka23
19. čer 2009

holky,přeji hezký večer...
larri:moc na tebe myslím,drž se................a at to špinění přestane.... 🙂
dobrou noc všem..

katrin111
19. čer 2009

marti super ze uz jsi jsi v klidecku doma alarri nesmutni jeste neni nic ztraceno.........ale rozumim ti holka zlata.evi neboj se porodu jak prijdou bolesti budes stastna ze maly vyleze a ty budes mit po bolestech..............porod se da vydrzet,ver mi 😉

rona2
autor
19. čer 2009

Hezký večer holky,jdu vás pozdravit,ale jak to tady bývá jak jsem dojdu tak je tady prázdno. 🙂

j.cien
19. čer 2009

Ahoj Rony,ja tady číhám na nejakou Kelisku 🙂 😀 😀
Jak se mas?

rona2
autor
19. čer 2009

Jééé ani jsem nepočítala,ža tedy ještě někdo je.Mám se celkem dobře a co ty? Jsi určitě po laparce spokojená,že to dopadlo tak dobře co? 😉

rona2
autor
19. čer 2009

Já bych taky hned šla ať vím na čem jsem já,ale Kájik mi tvrdí,že jsem v pohodě a pořád to odkládal.A teď zvažuju jestli to mám ještě zkusit a nebo se na to nějakou dobu vybodnout. Ještě mám letos dvě IUI,které proplácí pojišťovna.

evcaa
20. čer 2009

ahoj keliky hlasi se vam kinder vajicko venku je osklivo a my dnes musime vymalovat este koupelnu 😖 😖 😖 uz se tesim jak budu surovat kachlicky 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj holky,venku je tak všelijak...tak dneska to vidíme na obídek někde a pak na cinestar... 🙂 at ten den rychle uteče..
Evi:já tě fakt obdivuji,jak s bříškem můžeš takhle pracovat...vidím,že Danečkovi se to evidentně líbí 🙂 bude pracant po tobě..

rencav
20. čer 2009

Ahoj evi. Hlavně že ti je dobře. To já jsem ti s malým měla podobně. Dokonce jsem dost přenášela. Tak ti přeji at to máš v termínu.

evcaa
20. čer 2009

jj holky je nejvic spokojeny kdyz se hybu

renco ja pujdu asi nebo spise s tim uz pocitam v utery na vyvolavacku je uz dost veliky

j.cien
20. čer 2009

Dobre ranko!Venku je fakt hnusne,tak se budu asi cely den povalovat 😝 Ocko to je super plan s tim kinem 🙂 to jedete do OV nebo do OC?Ov je asi bliz,ze?

Rono nevzdavej to,vyuzij jeste IUI,treba se ti povede 😉 Beres take Femigard?
Mne ho poradily tady holky z konika a fakt je,ze na UZV uz pak cysty nebyly..mozna je to nahoda,mozna ne...treba to fakt dobre pusobi na cely ten nas cyklus 😉

evcaa
20. čer 2009

nic holky jdu postavit kur polevku a pak udelame spagety a jirka uz sadruje koupelnu tak za chvili to vypukne 😀 😀 😀

j.cien
20. čer 2009

Evi tak treba tim gruntovanim Danecka nalakas,aby uz chtel ven,podivat se na tu novou koupelnu 😀 😀

evcaa
20. čer 2009

jj uvidime 😀 😀

hnedoocka23
20. čer 2009

ty jo holky,já šla ještě spat a ted jsem se probudila...to je ten utroš,dává mi zabrat..
j.cien:pojedeme do Ostravy...když slyším Olomouc,ježíse mi chlupy(to z toho cestování co bylo tedkom,sem a tam) 😢

kasa
20. čer 2009

Ahojki tady Peťka,dozvěděla jsem se o těchto stránkách od Romči,tak ji tímto zdravím 😎 ,mějte se všichni krásně,a hlavně hodně úspěchu ,ať jsme co nejdříve všichni těhulky. 🙂 .My jedeme zítra na první inseminaci do Olomouce.Tak uvidíme.Tak zatím pa pa Peťka

rona2
autor
20. čer 2009

Ahojky holky.
Tak se ti to Peťko povedlo se tady dostat,tak tady se dozvíš vše,mi to tady taky hodně pomohlo a teď jsme tady závislačky na tom koníkovi 😉
Cienko Femigard neberu,ale piju čajíky báby radlické tak třeba se to někdy povede.Ale nad tím Femigardem teď taky uvažuju.Tak jsi mě nakopla. 😉

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj,tak kino jsme zrušili,byli jsme se najíst a pak zajeli na akci ke Globusu,byl tam Martinák,Zounar,Michal David,atd..bylo fajn...všude se grilovalo(soutěžili),tak to tam vonělo 🙂 naštěstí jsme byli najezení...zahlídla jsem berušku s manželem a s malým..ted polehávám,protože jsem zase unavená...pak se chceme dívat na dvd komedii no a večer jedeme k ségře...
hádejte,co dneska dělm na večeři tousty(už se těším)mnamka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru