Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
22. čer 2009

ocko vydrzis,musis ja vim ze je to nejhorsi to cekani,ale musis to vydrzet!a ta bolest je to se ze zavrtavaji dvojcatka a krasne se deli tak te trosinku zlobi 😉

kacza.b
22. čer 2009

jo ocko supky dupky do postylky a pupickovat 😉

j.cien
22. čer 2009

Kaczko kasli na zakulacovani,jsi fesna baba a je to fuk,kolik vazis 😉 a az budes tehulka,tak to bude stejne uplne jedno!!!!!

Dobrou Ocko,odpocivej,pupickuj a mluv s nema,at se jim u tebe libi 😉

kacza.b
22. čer 2009

neco malo mi o tom vsem napsala lajcikova,ona byla taky ve fertimedu na IVF s darkyni a neco mi o tom rekl sobek....jsem si myslela ze to funguje jinak,ale mylila jsem se 😒

kacza.b
22. čer 2009

je cien diky,muzes mi lichotit i casteji 😀 😀 😀 😀

j.cien
22. čer 2009

Kaczi a ty darkyne maji URCITE lepsi vajicka,myslim kvalitnejsi??
Co kdyz to jsou jen vajicka od nektere holky,co stimuluje k IVF a nastimuluje jich treba 30?To se prece rika,ze cim je jich vic,ze jsou mene kvalitni..?
Myslim tim,jesli je jiste,ze budes mit to darovske fakt kvalitnejsi nez to svoje??

kacza.b
22. čer 2009

cien ja mam spatnou genetiku a embryjka se nevyvijeji jak maji a prestanou se vyvijet,takze kazde jine bude asi lepsi nez moje 😔

me uz neni ani s ceho poradne vybrat a u kazdeho chybi nejaky chromozon a riskovat i mozne postizeni se mi opravdu nechce.

j.cien
22. čer 2009

JJ,to chapu Kaczi..a moc ti preji,aby ti to konecne vyslo 😉 !

kacza.b
22. čer 2009

moc dik. ja ti taky moc drzim palecky at uz nejsi ten traget a jsi stastna maminka 😉

kacza.b
22. čer 2009

tak jdu do hajan kouknout na telku a rano ve 4h vstavat

tak pa,a krasnou dobrou noc!!!

j.cien
22. čer 2009

Dobrou Kaczko,to je teda masakr..vstavani ve 4..ale clovek si na vsechno zvykne,ze?

Asmenko nebyla ses nahodou kouknout v IKEA ted nekdy?Pry je tam vyprodej a velke slevy,asi se stavime v patek po Polance...

kacza.b
23. čer 2009

dobre ranko kelisky

evco jestli to dneska uz zacne a ty uz nebudes 2v1 tak drzim vsechny palecky at to dobre dopadne!
budu na tebe cely den myslet a mozna az se vratim s prace tak uz tady bude nejaka zpravicka ze uz je danielek na svete 😉

asmeena
23. čer 2009

cien: vůbec na vás nekašlu, jenom jsem se rozhodla, že se budu více věnovat domácnosti, tak se snažím pořádně uklízet a včera přišla manželovi GPS a jsou v ní hry, tak jsem včera pařila 😀

asmeena
23. čer 2009

kaczi: hydrolaparku mi dělali v narkóze a trvalo to chvilku a byla jsem už druhý den v pohodě.

cien: nevím jaké jsou slevy v Ikey, taky bych tam potřebovala zajet. 😉

asmeena
23. čer 2009

Eviku: držím pěstičky, ať jde u porodu všechno hladce a máš už co nejdřív svého broučka u sebe. A čekáme fotečky. 😵

larri
23. čer 2009

Ahoj holcicky,ja jdu na krev az zitra a na kontrolu do car pristi utery.Vubec nestiham,je nas ted v praci malo,tak chodim na 9.00 a vcera jsem prisla v noci.
Ale nevim co se deje,ja si ani ted moc nepoplakala pri neuspechu.Jsem nejak moc v klidu,coz u mne nebyva,protoze jsem strasny nervak.
V praci jsem ted rada,nemam cas premyslet a porad koukat na net.

Mejte se hezky a urcite se ozvu.

Ocko,ty odpocivej a nezlob.Pokud uz je Danecek od Evci na svete,tak moc a moc gratuluji. 🙂

spasinka
23. čer 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Nepíšu, ale čtu vás pravidelně, to se zase nebojte, že bych vás nechala bez dozoru nebo si nechala něco ujít 😀
Na všechny moc myslím, všem přeji jen to nejlepší a čekám tady na samé pozitivní zprávy. Jenže ne vždycky jsou ☹ Snažím se nepřemýšlet o sobě, někdy jsou dny, kdy si říkám, že bez dětí se dá žít taky hezky, pak zase brečím do polštáře, že to není fér...je to všechno jak na houpačce. A sílí ve mně rozhodnutí změnit CAR. LAe to už jsem vám tu psala.
Každopádně: HLAVNĚ POZITIVNÍ MYŠLENÍ!! 🙂

katrin111
23. čer 2009

ahoj kelisky tedatady se vcera pekne drbalo,holt skarede pocasi je skarede pocasi 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
23. čer 2009

ahoj,přeji všem pěkný den..obvzlášt pro Evičku,at je pro ní ten nejkrásnější.. 😵
Venku je zase škaredě,takže to vidím na postel a postel 😀
dneska by měl manžel uklízet,tak na to si počkám 😀
larri:já už myslela,že jsi byla včera na odběru..možná je lepší,že ted pracuješ a moc na to nemyslíš 😉
Spasi a Asmeenn:no ahoj kočky,chodte tady častěji,jen tak pokecat ☹

katrin111
23. čer 2009

mas pravdu ocko holky jen procitaji a nic tady nepisnou............tedka jdu povysavat pak mrknu na pradlo mam ho uz 3 dny povesene na balkone tak to bude porad mokre a pak pujdu varit..........no fakt se mi chce.........odpoledne prijde kamoska s dcerou tak aspon to odpoledne rychle utece.......

hnedoocka23
23. čer 2009

teda tolik plánů máš?? 🙂 aspon ti to rychleji uteče,to je ppravda...mi je tedkomdobře,ráno vlastně vždycky..tak půjdu uklidit kuchyn,dát věci do myčky a umyju koupelnu,tak lehce a zbytek udělá manžel..a pak už jen postelllllllll 😀 😀

katrin111
23. čer 2009

jj zitra rano jdu do poradny tak chci dneska vse stihnout.........jj mas pravdu na take pocasi je nejlepsi postel....... 🙂

katrin111
23. čer 2009

kelisky,kde vsechny vezite?????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

spasinka
23. čer 2009

Katrin, jsem tu, pořád nakukuji 🙂
A koukám, Ty už jsi v polovině těhu, to je krása 🙂

katrin111
23. čer 2009

Spasi tak jen nenakukuj ale neco pisni................jj to leti dneska jsem presne celych 19.tt

j.cien
23. čer 2009

Ahojky v dalsim destivem dnu 😒 uz me to neba...pocasi jak na dusicky 😠 Keri se ani nechce ven,cele dny jen chrni,tak se spolu ted povalujeme 🙂

Evicko at ti to krasne rychle jde a tesim se na fotecky 🙂 !

Spasi ahooooj!Rada te tu vidim 😉 az mi dojdou penize,tak take zmenim CAR..povalim do FN a tam mi reknou,co uz vim-ze jsem traged 😀 😀

Katrin to to leti!!!Spolu jsme byly na 1.oplodnovacce 😀 a ty uz mas pulku tehu 🙂 a ja prd 😝

Dneska delam na obed stryky-bramoraky jako 😉 ,takze poradne nacucane a urco DIA 😀 😀

spasinka
23. čer 2009

u mě nic nového není 😒 pořád práce a práce a někdy tedy i zábava, nooo 😀 Jsem zjistila, že až do dovolené, nemáme žádý volný víkend, pořád nějaké rodinné oslavy. Má to tedy pozitivum, že nemusím vařit 🙂

spasinka
23. čer 2009

Cien, ahoooj 🙂
Teda stryky bych si dala, mňamky, mňamky....
Neměnila bych CAR kvůli peněz, ale když si to tak přebírám pořád dokola, nějak už jim nevěřím ☹
Holky, neviděli jste minulý týden, myslím že ve středu večer to je, kriminálku a tam právě bylo o tom, jak doktor čachroval s embryi (to se blbě skloňuje), no prostě věci, až mi běhal mráz po zádech. A to je to, co říkám, že za ty zavřené dveře nevidíme. I když neříkám, že tohle se děje ve Ferťasu 😀

katrin111
23. čer 2009

ahoj marti neboj taky se dockas a verim ze to bude brzy 😉 mnam a stryky bych si dala taky 🙂

j.cien
23. čer 2009

No prave Dito...to se bojim,ze je fakt vsude stejne...nezbyva nez jim proste verit a nepremyslet o tom,co se deje za dverma laboratore...take me napada,nekdo ma 30 vajec a nakonec najednou jen 2 emb....nic nezbyde na zmrazeni...kdo vi..a mraky cizincu,co zaplati cokoliv,vsak to mas videt,jak jím skacou kolem zadku vsichni...

Nebo "nahradni matka" oficialne to neni mozne a bezne se to v CAR deje!!
To Dr.vylozene objede zakon,kdyz vklada do konkretni zeny vajicko od KONKRETNI zeny...a pritom,kdyby mi segra chtela darovat jajco,tak to nejde....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru