Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
29. črc 2009

a jeste rekni ze je to od vyrobce bio gaja

katrin111
29. črc 2009

ted si davam do nosa banany vcokolade nanuk bajecneeeeeeeeeeee

evcaa
29. črc 2009

verim katrinko

radule82
29. črc 2009

Tak jsem se teď byla trošku provětrat venku... tam je tak krásně teploučko 😀

j.cien
29. črc 2009

CUsek Radul,jak se citis?Jeste jsi do konce tydne doma a pak jdes do prace??
A co tesit..laka te to? 😎

radule82
29. črc 2009

Cien, jj tento tyden jeste doma a od pondeli do práce, tak už se těším za holkama z práce 🙂
Včera jsem si koupila testík, láká, ale víc mám z toho obavy... jsem si řekla, že v neděli si ho udělám 🙂

sido
29. črc 2009

ahoj holky jak se máte? 🙂 já jsem trochu nachlazená už týden a furt se toho nemůžu zbavit 😠 jo a jedné kolegyně z práce se potvrdila salmonela takže paráda mám strach abych něco nechytla 😒
a co vy? cienko jak to stebou vypadá a ještě by snámi měla v srpnu jít bobinka že? 😉 😉 😉

j.cien
29. črc 2009

Ahpj SIdo,
tebe jsem tu uz dlouho nevidela 😉 jak jsi na tom ted ty?Jdes v srpnu na IVF?

sido
29. črc 2009

no doufám že to to klapne v pondělí jsem byla v olmíku a dostala jsem synarel 😉 a ty?

j.cien
29. črc 2009

Tak to mas naskok!Budu drzet palce!Ja jdu az pristi patek na ko+UZV a pak od MS snad konecne stimulace...

radule82
29. črc 2009

Ahoj Sido,
tak teď už se ti to zkoulí 🙂 a čím budeš stimulovat?

sido
29. črc 2009

no já jsem dobrala poslední antiko v pondělí a teď čekám ma mrchu pak si mám od 1. do 9. dne stříkat ten synarel a ten 9. den jdu na ko a tam mi teprve dají ty injekce nebo co? 😉 takže stimulovat začnu asi tak za čtrnáct dní 🙂

sido
29. črc 2009

no to ještě nevím radul o tom si prý promluvíme ten devátý den a ty jsi měla taky synarel?

radule82
29. črc 2009

Sido a to je tvoje první IVF?

radule82
29. črc 2009

jj presne jak ty.. a já jak šla na tu kontrolu ten 9. den, tak jsem měla být rozhodnutá jestli si budu píchat Fostimon nebo Puregon.

sido
29. črc 2009

jo a byla jsem docela mile překvapená že jsem nic nedoplácela ani za UTZ po mě nic v Olmíku nechtěli dofám že mi to nezaúčtujou všechno najednou ☹

radule82
29. črc 2009

dneska jsem vlastně 7. den od ET

sido
29. črc 2009

jo moje první takže se trochu bojím ale i moc těším 😉 a ty jsi byla taky poprvé?

sido
29. črc 2009

radul a čím jsi stimulovala ty a jak dlouho od MS je OPU

radule82
29. črc 2009

tak to možná zapomněly, protože jsem pokaždé za kontrolu platila 60kc... jednou po mě nic nechtěly (já si to taky neuvědomila) a pak za mnou sestra vyběhla, že mi zapomněla říct o penízky...

Byla jsi taky na kontrole u Dr. Čepeláka?

sido
29. črc 2009

no já ani nevím kdo to byl viděla jsem ho poprvé 😀

sido
29. črc 2009

jj těch 60 jsem platila ale neplatila jsem za UTZ a ani za synarel já jsem měla nachystané peníze protož mi sestra řekla ať si raději sebou vezmu kdy jsme začali stimulovat 😅

radule82
29. črc 2009

no já dobrala antiko... pak mi dr říkal, že MS příjde do 2-3 dnů, mě přišla až za nějakých 7 dní.... od 2 dne MS 9 dní synarel, a pak jsem si píchala 9 dní 3 ampule Fostimunu a ještě jsem po celou dobu pokračovala i se Synarelem, ten 9 den stimulace jsem dostala do zadku pregnyl (to byl pátek) a v neděli jsem šla na OPU... a pak ve čtvrtek na transfer... v ten pátek před OPU už jsem v Olomouci zůstavala... tak i po celou dobu kultivace bobišku jsem byla v OL 🙂

radule82
29. črc 2009

tak já vždycky platím jen 60 kč.... na UTZ nikdy nic navíc... Tak to musel být určo on 🙂 takový sympatický doktor, že? 🙂

sido
29. črc 2009

jj furt se usmíval 🙂 a kolik jsi teda platila za všechno když jsi měla fostimon?

radule82
29. črc 2009

Já jsem před OPU a pak to čekání na ET trávila s Bellkou a ještě s jednou holčinou, takže nám to fajn spolu utíkalo.... OPU a ET je v pohodě (pokud tedy nebudeš mít nějaké vyjímečné potíže)... OPU a IVF ti budou dělat v Olomouci nebo už v Polance?

radule82
29. črc 2009

vůbec nic... vše mi hradila pojištovna, já mám HZP a myslím, že oni hradí 30 ampulí a já se do toho počtu vlezla... měla jsem 10 vajíček, z toho dvě byly nějaké nevyzralé... takže 8 oplozeno ICSI, když jsem tam přijela za dva dny od OPU, 6 se vyvíjelo, dr mi doporučil PK (což jsem moc chtěla), 3. den už jich bylo 5, a pak ten 4. den byl transfer, dva zavedené, dva zmražené..

sido
29. črc 2009

no já doufám že v Polance ale nezblázním se když to vyjde na Olomouc 😉 nechápu proč v Polance nejsou každý den 😠

radule82
29. črc 2009

jestli se dr usmíval, tak to musel být on, po celou dobu jsem jen k němu chodila na kontrolu, měla jsem ho i u OPU a ET 🙂

sido
29. črc 2009

jak vůbec nic za ICSI jsi ale platila že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru