Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
14. srp 2009

Tak jsme se právě vrátili z boulingu,Peťa už se chystá do pelíšku ,protože po noční toho moc nenaspal,no já sice taky ne,ale ještě nejdu,ještě nejsem unavena na tolik abych usla únavou a nevnímala bolest.Tak je tu ještě někdo kdo taky bantuje?

radule82
14. srp 2009

Kasi, jeste ja tu jsem... 🙂 .. ale uvažuji, že si hodím spršku a půjdu do hajan 🙂 už me nebaví čučet do PC, když do něho koukam celý den 🙂

kasa
14. srp 2009

Tak tedy krásnou dobrou noc já budu asi ještě chvilku bantovat.

smilers
14. srp 2009

kasa moc dekujeme za pochvalu, ksiltky holkam jsou sice krapet vetsi ale jsou srandovni a ted uz jdu opravdu do hajan 😀 😀 dobrou

kasa
14. srp 2009

Dobrou 😀

evcaa
15. srp 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza 🙂
rozinka
asmeena
Evča a Daneček 😀 😀

evcaa
15. srp 2009

Ahoj prdelky tak ja uz jsem hore od peti Jirka ted s malym spi v loznici ve velike posteli a ja mam konecne klidek a cas na vas prdelky moje zlate
vitam jituli

evcaa
15. srp 2009

uz je hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
15. srp 2009

Dobré ranko, berušky. Přeju všem krásnou sobotěnku🙂

radule82
15. srp 2009

Taky přeji Všem krásné sluníčkové ráno 🙂

Copak máte dneska v plánu? 🙂

kasa
15. srp 2009

Dobré ranko všem,my jedeme dneska ke strejdovi na zahradu grilovat.

radule82
15. srp 2009

Kasi, tak to se budete mit paradne 🙂 slunicko, masicko, nejake dobre piticko .... 😎 😀 😀

kasa
15. srp 2009

To jo,jen ta bolest už by mohla ustupovat. 😒
Ale snad to bude brzy OK

kasa
15. srp 2009

A co dneska podnikáš ty Radulko?

kasa
15. srp 2009

halo halo zrovna si švrlám late a peču perníček. 🙂

kasa
15. srp 2009

Kde jste babky 😀

bobinka1
15. srp 2009

ahoj holky,jen jsem vás přišla pozdravit a popřát pěknou sobotu 🙂

kasa
15. srp 2009

Ahoj Bobi

evcaa
15. srp 2009

ahoj tak my dnes pojedeme odpo do polska pro papani danikovi a pak budeme na zahrade
😀 😀
ted mi jirka donesl talir bramboraku kafe se cini vcera byl zapijet maleho 😀 😀 😀 😀 😀

bobinka1
15. srp 2009

ahoj kasi,tak jsem četla co se ti stalo v práci,tak to byl pech ☹ ale už jsi v poho,ne?

evcaa
15. srp 2009

kasinko snad ta bolest ustoupi me se zbortily klenby na nohou takze je to celkem krute chodit kolem maleho boli boli 😠 😠 😠 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

katrin111
15. srp 2009

krasny den kelisky,vcera se tady krasne drbalo a vitam novou dusicku mezi nami 😉 at uz ted jde jitule vse po masle a AT uz to konecne dojde az do stastneho cile.........marti tobe uspechy pri pichani a at ti to taky dopadne na vybornou kasi co k tobe skoda ze na srazek neprijdes ale zase pak nejaky bude nekdy 🙂 evi ty premyslej kde srazek bude je to jen na tobe pac zadna nezname havr............a jake mlicka kupujete v polsku danikovi???se to tam oplati????to je dobre vedet 😉

evcaa
15. srp 2009

kupujeme nutrilon za cenu jednoho tady jsou v polsku v lekarne dva 😕 😕

jj popremyslim chtelo by to at je hezky at muzem sedet venku

budete chtit nejakou restauracku spise ne at muzete jist a mlsat ze????

j.cien
15. srp 2009

Zdravim Kelisky moje drahe 🙂 vcera jsme fest zaparili,vlastne az do dneska 😀 😀 akorat jsme si rano dala budika na prvni injekci 😉 ,ted jsem uz vystrizlivela a dovezla auto,co tam vcera zustalo,pac jsme jeli dom taxalem 🙂
Petr jel uz v 5rano pracovne doTrencina,chudacek,nevyspaly...ted beru Kerinku a jedeme k nasim na obed a az se vrati odpo Petr tak se tesim,ze si spolu schrupneme asi trosku 😉

Pekny den vsem!!

katrin111
15. srp 2009

ty jo evi tak to se vyplati a kde nekde v polskem tesine???a platite vlastne zlotyma ze???tam taky budu nakupovat.......jeste ze te mam...........evi to by bylo dobre aby bylo pekne ale nemuzeme na to spolehat aikdyz bude prset tak se sejdeme........

katrin111
15. srp 2009

jj evi at tam maji dobre jidlo a ceny at jsou taky prijatelne 🙂 😉

katrin111
15. srp 2009

no a asi at to neni daleko od elanu.jinak ta restaurace vypada dobre............. 🙂

katrin111
15. srp 2009

evi a co se jeste dost ocividne vyplati v polske lekarne???????????

katrin111
15. srp 2009

tedka ctu ze ta rastaurace je blizko elanu takze super 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru