Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
15. srp 2009

marti se mas ze nemusis varit............jen tak zbezne jak dneska zacinas pichat tak co myslis budes mit uz po et jak bude ten sraz???asi jo ze?????

radule82
15. srp 2009

Holky copak dneska vaříte za dobrůtku?

Já se chystám na fazolky na smetaně s brambůrkem a vajíčkem a ted jsem dala do trouby péct na plechu piskot a, budu dělat punčové řezy s kokosem, takže bude dobrůtka ke kafíčku 😀

A večer jsme pozváni ke známým na grilovačku, tak se těším 😀

radule82
15. srp 2009

Cien: hodně zdaru při píchání a ať jsou z toho jen sama kvalitní vajuška 😉

katrin111
15. srp 2009

jeee radul puncove rezy bych si dala...........ja mam jeste ze vcerejska rizotko 🙂

evcaa
15. srp 2009

katrinko vyplati se tam kosmetika vichy a spol

evcaa
15. srp 2009

jj restauracka je kousek a ceny jsou oik taky

katrin111
15. srp 2009

tak super evi.....a kupujes jeste nutrilon 1 a obyc nebo forte????

bobinka1
15. srp 2009

holky jestli přiju na sraz zatím netuším,uvidíme,jak dopadneme teď u doktora,kdy bude OPU atd. 😉

evcaa
15. srp 2009

katrinko kupujeme nutrilon 1 obycejny ten forte prej nema nijak extra ucinek

irinka.j
15. srp 2009

Ahoj holky, promiňte, že vám vstupuju do diskuse, potřebovala bych poradit. Před stimulaci na IVF mi dr. naordinoval antikoncepci, beru ji teprv 4. den, a je mi z ni zle, bolí mě žaludek. Dneska jsem se snažila dovolat do OL. o radu, ale nikdo tam nebyl, jinak jezdíme do Polanky. Nemá někdo podobnou zkušenost? Nevím jak moc bych si rozhodila cyklus, kdybych teď 2. dny nebrala antikoncepci a nakolik by to ovlivnilo přípravu na IVF. Děkuji za odpověď.

katrin111
15. srp 2009

aha..........

katrin111
15. srp 2009

jo evi do polska asi dneska nejdete pac tam je nejaky svatek a vse je pry zavrene

katrin111
15. srp 2009

ahoj irinko nemusis se omlouvat,ja ti bohuzel neporadim,nemam s tim zkusenost ale urco by si ted kdybys to vysadila hodne rozhodila cyklus.antiko se dava na zklidneni vajecniku pokud vim...............

radule82
15. srp 2009

ahoj Irinko, taky ti bohužel neporadím, ale myslím si to samé co Katrin.... zkus zítra kolem osmé hodiny zavolat do OL, pokud mají nějaký zákrok, určitě tam sestry budou...

irinka.j
15. srp 2009

V OL. jsou i v neděli? Myslela jsem,že jen v sobotu. Zkusím tam teda zavolat i zítra. Ale dneska si tu tbl. nevezmu, nechci skončit na kapačkách jak včera. Zatím dík...

radule82
15. srp 2009

Irinko, ty jsi vcera skoncila na kapackach?

JJ i v nedeli tam jsou, pokud neco maji domluveno....

sido
15. srp 2009

cienko poprvé v životě jsi asi ráda že mrcha dorazila že? 😉 takže hodně štěstíčka a zdaru a schtí do toho pííííííícháááááníííííí!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

sido
15. srp 2009

cienko a kdy že jdeš na ko?

sido
15. srp 2009

a co ty bobinko už jsi taky odstartovala? 😉 🙂 já vám tak závidím to píchání holky ☹ 😉 😀 😀 😀

j.cien
15. srp 2009

AHOJTE 🙂 sido kontrolu mam ve stredu,tj.5.den pichačky 😉 tak se budu modlit,at jsou nejake jaja a ne jen ty blbe cysty furt ☹ pevne verim,ze jako spravna kvocna jich aspon 5vysedim 😀 😀

Katriko jj,ti uz budu urco po ET,pac ETmus probehnout do tusim 3.9,to mi konci to schvaleni...ale fakt nevim,jak bude a co bude...ale jinak samo rada prijedu na srazik 🙂

Jdu se vyvalit k bazenku,byly jsme s mamkou s pejskou v lese,jsem KO.Plavat radeji nebudu,at zas nechytim syfla 😀 😀 Petr uz caka o 106 😀 to je vodomil 😀 😀

Katrinko usetri za Nutrilon a dej prednost KOJENI!!!! 😉 🙂 a ne uz predem myslet na nahrazky 😠 😠

HOlky tak v IVF ted jedu sama nakonec??Co ty Bobinko,jak jsi na tom?Capenka zacina za tyden...

sido
15. srp 2009

ahoj cienko no ty jsi náš tahoun 😉 jsi první a za tebou stádečko nás ostatních 😀 a jak s první pichačkou ok? 😅

irinka.j
15. srp 2009

jo jo radule, bylo mi až tak zle. kolegyně v práci mě přesvědčila ať si tu tbl. dneska vezmu, tak čekám co bude, pokud zle, tak to bude stopro z té antikoncepce.... pokud ne, tak budu jenom ráda.....čeká mě 1. IVF

asmeena
15. srp 2009

ahoj holky, vítám mezi námi nové snažilky.
cien: tak super a konečně stimuluješ. Nakonec máš teda puregon? 😉

bobinka1
15. srp 2009

ahoj,sido já si ještě nepíchám,musím se přeobjednat a ve čtvrtek bych měla jít na odběry a pokud to bude dobré tak asi pak začnu hned s puregonem,ale dozvím se všechno v pátek ,teď zatím stříkám synarel 😉

j.cien
15. srp 2009

Sido prvni pichando v poho,nic to neni a kdysi jsem si tydny denne pichala do bricha pod kuzi Fraxiparin,kvuli srdecni arytmii..takze zpusob pichani je stejny,jen jsem zvedava,o kolik jednotek tam bude vic...doufam,ze o hodne,zatim mam jen 4baleni,tak at s tim do stredy vystacim 😉
Jinak jsem po vcerejsim bowlingu a piti dost KO,tak asi pujdeme brzy do pelechu...skoda,ze se mnou nekdo z vas nestimuluje...nechaly jste me v tom samotnou-ostudy 😎 !!

smilers
15. srp 2009

Nazdarek, jak se vede? katrin co se tyce nutrilonu, pokud nebudes mit proc newkojit, tak je na to zbytecne ted myslet 😉 jinak u nas jel taky nutrilon a ted objednavam pres jednu pani Bebilon, je to sama firma co vyrabi nutrilon a kdyz vemu, ze jsme kupovali Nutrilon 800g za 339, tak bebilon 800g me ted stoji 250kc, jde me hlavne o to, ze ja ho kupuju ve velkem ( vetsinou 10ks😀)

bobinka1
15. srp 2009

neboj cien pokud budu mít všechno v poho budu jen pár dní po tobě 😉

j.cien
15. srp 2009

OK Bobi,ja nevim,jak rychle to u mne pujde..je to moje prvni IVF..vetsinou holky pichala tak cca6dnu..ale cetla jsem na nejake diskuzi,ze i 14dnu nekdo pichal nez mu neco poradneho narostlo...tak uvidime 🙂

Tesim se a bojim se 😵

j.cien
15. srp 2009

dobrou holky 😵

bellka
15. srp 2009

Berušky, přišla jsem vám všem popřát dobrou nocku a krásné sníky🙂 Cien, tfujtfujtfuj a odstartuj tu těhuvlnu, ať se můžeme jedna po druhé pěkně přidat😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru