Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
22. srp 2009

mě počasí vyhovuje, právě že není ani horko ani zima 😉
kombinézu mám jednu 56 přechodovku na podzim a na zimu mám 62 a 68, a ta 68 vypadá větší tak nevím 🙂
už nakupujete? my pomalu finišujem, už jen pár drobností a konečně hotovo 😉

katrin111
22. srp 2009

no prave taky premyslim jakou vel.zvolit te kombinezy a chci tu 68 radsi...........budu ji mit hlavne misto fusaku do autosedacky vis.....do kocarku mam flisovou po samikovi..........a tu co mas vyfocenou v albu to je ta 68????kdes ji koupila???na mimaci jsem se taky uz divala ale jsou dost drahe nato ze nejsou nove.........a chvi ji videt osahat si ji nez ji koupim vis.............taky uz mame skoro vse jen taky drobnosti ale kde nato furt braz prachy..........

rozi.nka
22. srp 2009

ne to je právě ta 62, je z mimibazaru za 100,- jak nová, to jsem trefila 😉
já mám ještě od kámošky půjčenou takovou kombinezu bez nožek, to je řpímo do sedačky a ta je 68. vyfotím ti to a dám do alba, ať si můžeš porovnat tu 62 a 68.
do kočáru stačí něco lehčího, stejně tam budeš mít fusak a deku nebo zavinovačku 🙂

kasa
22. srp 2009

Tak si jdu dát do nosu,je toho dost,dneska už to asi Radul nestihneš ,ale klidně ti jednu porcičku schovám a zítra semůžeš stavit. 😀

katrin111
22. srp 2009

jj vyfot.............no prave do kocaru mu staci potom ta flisova............

katrin111
22. srp 2009

tj rozi to jsi dobre natrefila bo jak tam koukam tak jsou drazsi,spis levnejsi tam jsou nejake ruzove pro holky............

rozi.nka
22. srp 2009

je to tam
jj, to byl super kup a ještě jsem si od paní koupila mikču next a čepičku na jedno poštovné 😉
tobě asi bude stačit ta 62 ne, ať se malý v té 68 neztratí 😕 nebo zkus napsat do nějaké diskuze kde rodily na zimu kolikátku měly 😉

katrin111
22. srp 2009

tj rozi rozdil je to velky...............ja nevim tezko rict.maly bude mit pod tou kombinezkou jeste svtrik a aurco nejake kamasky pac to fakt budu mit jako fusak............ach jo.... to je sila jak nevim co nebo co..........tu flisovou co mam je vel.6at 9 mesicu a nosil ji jako miminecko byla dosti mala............

katrin111
22. srp 2009

rozi k te 62 se hodne pise ze je tak do 5kg neee??????

rozi.nka
22. srp 2009

tak to nevím ☹ to ti fakt neporadím. mě to vyšlo, že jsem tu 62 tak dobře koupila a tu 68 donesla babi ze sekoše. budu koukat na MMB a když tam bude něco za dobrou cenu tak ti to pošlu 😉

katrin111
22. srp 2009

ok ted jdu povesit pradlo

rozi.nka
22. srp 2009

já jdu konečně uklízet, musím to stihnout než přijde Kuba z práce a pak šup k babi na obídek 😵 😵

kasi prosím tě když jsi z hrabůvky nevíš o nějaké čistírně kožešin tady v okolí?

radule82
22. srp 2009

Kasi a já zrovna vycházela už skoro z bytu 😎 😀 😀 .. no nic, tak jsi jdu dát pizzu do mirkovlnky 😅

bellka
22. srp 2009

Ahoj berušky, jsme byli v Hornbachu, jsem kňourala od včerejška o novou masážní sprchu, tak jsem si jí vydyndala🙂 Kaczi, jasně že kávička platí. Cien, no hurá, zítra na Tebe budu myslet moc moc moc🙂 Rozinka a Katrin mají neuvěřitelná ta čísla, no paráda🙂 Radulko, Peťko, zdravím vás🙂

bellka
22. srp 2009

Jejda, tady takové dobrotky, bych si taky dala, ale dneska to bude pouhá rychlovka, tož zítra si dáme do nosu, bude husa, už se mi sbíhají sliny. Jdu rychlovařit😉

radule82
22. srp 2009

Holky, kttera z vas ji pizzu s tatarkou? Me se zveda zaludek jak to vidim u Radus. 😖 Aleš

radule82
22. srp 2009

Tak nechám chvíli chlapa samého u pc a tak to dopadne 😀

radule82
22. srp 2009

Belli, tak to bude sprchováníčko 😀 ještě že máme ty tajné zbraně, jak si něco vyškemrat 😎 😀 😀

rozi.nka
22. srp 2009

pizzu s tatarkou? tak to je střela 😀 😀
ale co, hlavně že Radušce chutná 😉

zrovna jsem dovysávala náš zas..ný koberec v obýváku, je to kusovka a vysávala jsem ho půl hodiny, no hnus. nejradši bych ho vyhodila k popeláku kvůli tomu jak se blbě vysává 😠 😀 jsem spocená jak myš a bolí mě záda 🙄

radule82
22. srp 2009

Tak to musím uvést na pravou míru 🙂 v restauraci by mě to ani nenapadlo... ale ty koupené z obchodu, co si dělám doma, tak tam si ji vždycky plácnu 🙂 at to má aspon nějakou chut 🙂

radule82
22. srp 2009

A pak mame ucpane wc a ten smrad bych nepral ani svemu nepriteli.. 😒 Aleš

bellka
22. srp 2009

Aleši, vydrž prťka, vydrž! Až bude Radulka těhulka, to teprv budou kombinejšn😀 Rozinko, tak pěkně odpočívat, po tak náročném vysávání🙂

radule82
22. srp 2009

Tak jsem ted hodila makovou bábovku do trouby at je odpo něco ke kávičce a zítra na snídani 😎

radule82
22. srp 2009

ted si čtu co tu nacpal ... bože, ho asi uškrtím!!!!!!!!!!!!!!!

katrin111
22. srp 2009

ja taky akorat uklizim neni vedro tak to aspon vyuziju............jeste asi vyzehlim a asi jeste vytru kuch.linku ale to jen asi..........radul mnam makova babovka to bych si dala..napis mi prosim recept a pokud je to hrnkovy tak to budu jen rada.............taky mame v obyvaku hnus kusovy koberec a jeste cerny tak to je za trest vysavat taky to nenavidim 😠

katrin111
22. srp 2009

fuuj taky bych nejedla pizzu s tatarkou............ 😝 😝 😝 😝 😝 😝

radule82
22. srp 2009

Katrin hrníčkový není, ale je to recept od babičky, takže to už je zaručený úspěch 😀

10dkg tuku (olej), 2 celá vejce, 30 dkg cukru + vanilkový cukr - míchat
pak přidat 30dkg polohrubé mouky a 1/2PDP, 1/4l mléka, 20dkg mletého máku.

Tot vse 🙂)

Katrin a koukni se, jaký ten mletý mák budeš mít, pokud by to byl už i s cukrem, tak dám méně cukru 🙂)))

bellka
22. srp 2009

Taky bych mohla upéct bábovku, tu už jsem dlouho nedělala, pořád peču nějaké buchty. Pavlík si šel konečně lehnout po noční a vymyslel si pedikůru, tož nám večer udělám pěkné nožky😉

katrin111
22. srp 2009

diky radul uz si to pisu.........co je ta zkratka PDP???

katrin111
22. srp 2009

aha prasek do peciva 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru