Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
26. srp 2009

Jejda, tady to jsou jedny narozeninky za druhýma, OMG🙂 Tak zítra budeme gratulovat Evičce a v pátek Kačce🙂 zítra je velký den pro Cien, budu držet všechno co mám, sluníčko🙂 pro dnešek vám přeju dobrou nocku, krásné sníky a pěkně se vyspinkejte, berušky🙂

bellka
26. srp 2009

Kasi, ještě Tobě chci říct, že si Tě opravdu dovedu představit s těma rozzářenýma očima🙂 taky se pěkně vyspinkej🙂

bellka
27. srp 2009

Berušky, přeju všem krásný den🙂 Cien, držím všechno co mám, však víš🙂 Evička má narozeniny, my máme přání jediný... Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví...štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví...štěstíčko máš v postýlce, všechno nejlepšííí🙂

evcaa
27. srp 2009

beli ja brecim ty si kozena jedna moje miovana a vubec vy vsechny tady jste moje dupy milovane pockejte ja vas postiskam na sraziku 😀 😀 😀 dekujiiiiiiiiii

jinak moc na vas myslim kdyz tu zrovna nejsem ted tady mam sestrenici z jizni moravy tak je fajn ze nejsme s danikem sami kdyz je tatka v praci ja uz se tak strasne tesim na srazik 😕 😕 😕

cien je dalsi nase tehulka to je jasny

a s tim capem to neni vubec spatny napad 😀 😀

katrin111
27. srp 2009

krasny den preji preji vsem,holky diiiky moc za vcerejsi gratulaci mooooc jste me vsechny potesily a dneska tobe evicko mocinky preji k narozeninkam jen to nej nej nej at jste vsichni tri zdravi a danik vam posloucha......

katrin111
27. srp 2009

marti a tobe na dnesek posilam milion tehu bacilku at je vsechny pochytis a na sraziku dalsi tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luciik
27. srp 2009

Ahoj holky, Katriko, dodatečně vše nej k narozeninám 😵
Evičko to bě taky všechno nejlepší 😵
A Cien, myslím na tebe každou volnou chvíli, takže bojuj holka, bojuj 😵

beruska81
27. srp 2009

ahoj holky, katrinko dodatečně všechno nej, evičko tobě taky, hlavně zdravíčko a štěstíčko 🙂
cienko moc na tebe myslím, drž se, určitě tu smůlu prolomíš zrovna ty 🙂

katrin111
27. srp 2009

ahoj berusko a luciiii moc vam holky dekuju............ty jo venku je hnusne dusno tlak asi na nic je mi uplne divne...........

bellka
27. srp 2009

Keliškyyy, Martinka ve 12 ET dvou morulek a ještě mají 3 sněhuláčkyyy, mám husinu úplně všude, OMG!

katrin111
27. srp 2009

bell super zpravicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!budu na ni myslet ale proc ji nezavedou hned 3 a 2 ji nezamrazi????holky pripisujte se na sraz

bellka
27. srp 2009

Katrinko, asi proto, že má morulky a poprvé dávají většinou 2, pěkně odpočívej, je nízký tlak! Já bych se ráda připsala, ale nevím, jestli nebudu mít službu, od 1.9. jdu zpět do práce, ale když to půjde, příjdu moc ráda, bo oslavy manželových narozenin jsme posunuli na 5.9.:-)

evcaa
27. srp 2009

milacci dekuji jsem rada ze nase tragedka je tak uspesna a urco to dotahne a na uplnem konci budou nadherna dvojcatka nejlepe parecek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
27. srp 2009

belli aha to jsem nevedela.............jejda moooc ji preju at to vyjde nechci tady u kelisek dalsi zklamani.ok belli tak prijed na srazik pokud ti to prace dovoli a kdepak pracujes???5.9.je u nas den horniku

katrin111
27. srp 2009

a kolika je ma bunecne??????????????????

bellka
27. srp 2009

Katrinko, já dělám v LDNce, morulky jsou 16-ti buněčné🙂 jejda, den horníků, to ještě existuje? A můj Pavlík má narozeninky🙂 Evičko, jj, Cien to zvládne, musí!!! Tak a každou chvilku už bude mít mimuška v bříšku a začne pupíčkovat🙂

katrin111
27. srp 2009

aha belli takze to uz jsou ty blastocyty nebo jak se to spravne jmenuje ze???takze nadhera!!!!!!!!!!!jj den horniku stale existuje 😀 😀 😀 v orlove v ldnce???tam je ted stryc od kamaradky

evcaa
27. srp 2009

belinko jj musi a tvou praci ti nezvidim neuvazujes o zmene je to celkerm stresujici ne a hlavne smtne kdyz vidis ty stare lidicky jak na ne leckdy rodina kasle ☹ ☹

beruska81
27. srp 2009

tak cien tragédko, vidíš, vypadá to hodně nadějně, z tragédky se staně šťastná těhulka, moc moc držím palečky 🙂
holky já jsem dneska u našich, pořád pečeme cukroví 😠 to nesnáším, ale mamka potřebuje pomoct, sama by to nezvládla, ale už jenom doděláváme, takže hurá 😀
bell klobouk dolů před tvým povoláním, tohle bych určitě nikdy dělat nemohla,musíš být silná osobnost 😉

bellka
27. srp 2009

Katrinko to jsou ty moruly, blastocysty z nich budou zítra🙂 beruško, ještě pořád pečete? Tak ať vám to jde pěkně od ruky, ale už finišujete, viď? Nevím, jestli jsem silná osobnost, to musí posoudit jiní, ale práce mě baví, i když někdy bych s tím praštila a je to dřina. Ale ty bábušky a dědoušci mě milujou a mají mě za anděla a zřejmě se potřebuju o někoho starat, proto jsem tam devátým rokem🙂

bellka
27. srp 2009

Evičko, o změně uvažuju asi jednou ročně😀 ale je fakt, že do důchodu se to dělat nedá, jsem ošetřovatelka a to by pak nebylo poznat, kdo je pacient a kdo personál. Ale když si uvědomím, že jsou u nás i mladé ročníky, mrazí mě.

katrin111
27. srp 2009

aha belli tak uz rozumim..............holka zlata ty rozdavas radost druhym a buh to vidi...............

katrin111
27. srp 2009

berus vubec vam nezavidim tedka to peceni vtakovych vedrech..ja jsem rada ze dycham.............jeste me dneska maly silene tlaci na mocak je to neprijemne dneska se fakt citim neprijemne...........

bellka
27. srp 2009

Katrinko, jestli to vidí, už by měl přestat jenom koukat😉

bellka
27. srp 2009

Ještě mě napadlo, že bych mohla jít dělat do CARu, myslím, že když jsem mohla vysvětlovat sestřičce, co bude následovat, tak bych asi nebyla mimo mísu, po tom všem, co mám za sebou😉

beruska81
27. srp 2009

bell sice tě neznám osobně, ale působíš na mě hodně pozitivně, moc ti to miminko přeju, holka zlatá
hlásím, že cukroví dopečené, teď si ještě dám s našima obídek a fičím domů za chlapama 🙂

bellka
27. srp 2009

Beruško, děkuju🙂 konečně dopečeno, tak si zítra vzpomeň, že nějaký šťastný pár, který vstoupil do manželství, má díky vám sladký svatební den😉

kacza.b
27. srp 2009

evicko vsechno nej k narozeninam!!! a ten nejkrasnejsi darek uz mas par tydnu doma 😉

kacza.b
27. srp 2009

cien hezky pupickuj a ver ze je to v brisku vsechno tak jak ma byt 😉

kacza.b
27. srp 2009

vam ostatnim kelisky preji krasny den a doctu vas potom,ted jedu k mamce na bramborove knedliky se svestkama 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru