Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
2. zář 2009

cienko paráda zázraky se dějí 😉 😉 😉 mám z té zprávičky husí kůži 😀 😀 😀 😀 takže od teď se musíš chovat těhotně 😉 😉 😉 asi zabralo jak sis s mimiškama povídala tak napiš čím si je ukecala aby u tebe zustali 😀 😀 😀 tak v pátek na krev a kdy jdeš na ko do polanky? držím palečky ať ti to vyjde a prolomí se ta smůla tady

spasinka
2. zář 2009

Ahoj, Kelišky!!
Oficiálně a definitivně zbavuji Cien statutu tragéda!!!!! 😀 😀 😀 Ten si s dovolením převezmu já 😀
Marti, opatérně, pupíčkuj, lež, atd, atd, dyť to znáš 😉

abig
2. zář 2009

j.cien: tak teď zatlačuji slzu dojetí, ať krásně sílí a bublinky se zavrtávají a zavrtávají a hezky zůstanou 9měsícu .... prokletí prolomeno ... jen tak dál.

rozi.nka
2. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
cien ty kozeno, držím všechny palce co mám ať je všechno v nejlepším pořádku 😉 jsem šťastná za tebe, ono to snad vážně je tak že co sraz to těhule. se z toho picnu 😀

musím si postěžovat na dnešní noc, v 00:45 jsem se vzbudila, skákla na wc, napít a zpátky do postele, že jako budu pokračovat ve spánku. no prdlačky, skákala jsem v pelechu jak koza a o ničem, tak jsem utekla do obýváku a tam jsem usla kolem až 4:00, to zrovna vstával Kuba do práce tak se divil kde jako jsem 😀 . a to ještě jak jsem usla, tak mě střepla zima, hned jsem byla znova vzhůru a nemohla se zahřát a zase usnout 😖 nakonec jsem to zalomila ani nevím jak a v 8:00 jsem byla vyspaná. no děs 😠

sweethy
2. zář 2009

cienko, moooooooooc gratuluju, ještě je opravdu brzičko, ale naděje tam je a to je hlavní, teď si zase o krok dál k miminku v náruči, tak jen tak dál. Mám z Tebe ohromnou radost a moc Ti to přeju 😵

capenka
2. zář 2009

ahoj holky zatím mě poslali domů,kontrola zítra ,jsme ve vývinu,kruci at vydrží,chrápat se mi tam nechce myslím že zaplatím a zdrhnu večer jako cien 🙂,

capenka
2. zář 2009

cien jíš třeba femibion jako listovku ?

katrin111
2. zář 2009

krasny den kelisky ,MARTINKO mam z tebe obrovskou radost jen to nesmime zakriknout..............to je super a je to asi fakt pravdilo co sraz to nova tehule.drzime pesticky

evcaa
2. zář 2009

marti ty moje lulinko to je nadhera brecim jak magor doprdele to je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa OMG OMG OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

musim vzlykat potichu danik tady vedle me spinka na gauci kurde to je paraaadaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mame z tebe obrovskou radost i moje mamka ti preje at to je ok vse a za + - 39 tydnu je z tebe mamina 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😕 😕

evcaa
2. zář 2009

a ja furt nevedela proc me to tak tahne na kona no nase ted uz byvyla trgedka je tehu a furt to rikam vsechno zle je pro neco dobre (problemy se stimulaci atd)

katrin111
2. zář 2009

ahoj evicko,tyjsi mi vcera volala ze????a pak jeste jednou ale to jsi asi omylem spustila tak jsem to radsi polozila

evcaa
2. zář 2009

katrin 😀 😀 😀 😀 😀

jj volala chtela jsem se zeptat kjak jste poridili

katrin111
2. zář 2009

evi nakonec jsme si objednali u nas na zacatku jak zacinaji petrovice je novy obchudek s kocarkama.tak budeme mit v cross ale podvozek v max je krasny a tak jsem spokojena...........bude asi za 10dni pac jsem si vybrala potah co nemeli na prodejne..............az bude tak ho vyfotim........

evcaa
2. zář 2009

ok katrin pridala jsem nove fotky kuknete zlaticka kde je martule nekde slavi // 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
2. zář 2009

nic ted jirka nasilne probral malyho musime jet na plynarnu prisel nam nedolatek 6500 korun tak to jedem zaplatit 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

evcaa
2. zář 2009

jestli mi to vyjde jeste nakouknu pappapapapapapa 🙂

hnedoocka23
2. zář 2009

J.cien:potichounku gratuluji...at čárečka sílí a vše je OK bez problémů........ 😵 😵 😵

kacza.b
2. zář 2009

ahojky kelisky

cien ja ti taky potichoucku gratuluju mam obrovskou radost tak drzim palecky at to dotahnes do toho 40 tydne bez problemu 😵

hnedoocko ahojky 😉

kacza.b
2. zář 2009

evco ty fotky nadhera,dneska mam nejaky dojemny den co jsem zapla konika tak slza na krajicku 😅

bobinka1
2. zář 2009

ahoj holky,j.cien gratuluji a drž plod 😉

j.cien
2. zář 2009

Holky moje,jsem z toho uplne namazana 😀 ted jsme dorazili domu,byli jsme rano v Ostrave a pak u nasich na obed na placky 😉 a ted jsme meli navstevu a uz jsem KO...cely den nosim v kapse ranni testik a uz je cely rozbity a usmudlany 😀 😀 tak jsem ted testla znova a fakt TAM JSOU OBE!!!!!

Je to jako sen,neskuecne krasny ,obrovska nadeje a take velke obavy...at se to potvrdi i z krve,pak UZV,at je to deloze...pak srdicko...atd....vsak vite,ale dekuji Bohu,ze jsem na tom stastnem startu a mam tu nadeji 🙂

Holky vypila jsem deci burcaku ted -na ex,mam silenou chut na chlast a na sex...OMG 😀 😀 😀

Ditusko pozici trageda osobne splachnu do hajzlu!!!Nikdo z vas ji nosit uz nebude 😠 ,ted uz se u Kelisek bude jen plodit a rodit 😉 🙂

Jste zlaticka.moc vsem dekuji!!!Dito,Belli,Verco,Rozi a Katrinko a Evicko mamusko a Radulko a Kaczko a Michinko,Ocko a proste vsem- moc mi pomahate!!!

radule82
2. zář 2009

Ahooooojte, paráda, vládne tady skvělá náladička!!!!

Cienko.. tiše gratuluji!!!!!!!!! je to paráda!!!! Cien, jsem to nevydržela až prijdu domu a přečtu si co se děje, tak jsem volala mladší ségře, at se přihlásí na koník a a přečte si za poslední den diskusi, co tam píšeš, tak už tu radostnou zprávičku vím od 15 hodin 🙂)))

radule82
2. zář 2009

Capenko a tobě taky držím pěstíčky!!!

Kasi, je to tu, ta TĚHUVLNA!!! 😀

j.cien
2. zář 2009

Raduko 🙂 jsi zlaticko 🙂 ani se nezname a tak na mne myslis 😉 to je uzasneeeeee!
Jsem z toho cela mimo,furt koukam na ten test a Oko to vidi,ale mozek to chce zpochybnit...a to mu nedovolim!!!!Snad jsem to nepo...ze jsem takova slepici prdelka a hned vsechno vykecam na konovi...ale mam takovou neskutecnou radost,ze i ja vidim konecne naznak te dosud utajene carky cislo 2 🙂

j.cien
2. zář 2009

Az je mi hamba,ze stale melu jen o sobe...tak mi to prominte,ale jsem jak ozrala a ve snu 🙂 ...

Holky,jak pokracujete-Bobi a Capenko?

radule82
2. zář 2009

Cienko, co tě to napadá!!! žádné omlouvání!!!! máme takovou radost všechny!!!! 😀 😀 😀

radule82
2. zář 2009

po těch nezdarech co tu ted byly, jen to další injekce i pro nás!!! 😉

j.cien
2. zář 2009

jj,to chapu,strasne jsem to prozivala s kazdym,kdo sel na IVF...a silena radost u Ocky,ze to konecne vyslo,ze IVF FUNGUJE...a nakonec takova zrada...to byl sok,hodne me to sebralo...a ted se raduji,jako bych neznala ta rizika a nejistotu...ale nedokazu tu radost ovladnout!!!Katrinka byla tak opatrna ...dlouho se nahlas neradovala,az me stvalo,ze snad ani nema radost...ale mela bych brzdit,na vse je jeste strasne brzy...
Jenze ja jsem takova hysterka a do vseho skacu rovnou po hlave 😎

asmeena
2. zář 2009

ahojky holky, už jsme se dnes přesunuli do Ostravy a teď budeme ještě do neděli užívat volna a od pondělí opět do práce.
cien: tak to je super zprávička, tak ať čárky vydrží a krev je pozitivní. 😵

asmeena
2. zář 2009

evi: krásné fotečky
katrin: sestřenka má kočárek Cross a je úplně super. Jakou barvičku sis vybrala
rozi: tak to sis teda dnes v noci užila, nezávidím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru