Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

larri
3. zář 2009

smilers,ja se neurazim,za to mi to nestoji.Napsala EVKA,ze my husy tady nemame chodit,ale chodim tady jenom ja.

Vis, Smilers,ja mam taky jine problemy nez resit tohle.Zacala jsem mene chodit na Konika,ale kdyz uz vidim,ze nekdo napise holce od nas,ze uz ji nepomuze nic,tak se ji zastanu.Ikdyby to byl nekdo jiny,tak to udelam.

Ale,kdyz nekdo napise,jak je Fostimon spatny a holka je z toho na nervy a hned vola svemu dr.,ze ji nabidnul neco spatneho,tak pak nevim,kdo tafy ty holky nervuje.

To,ze reagujeme kazde na neco jinak,je pravda,tak nebudu psat,ze to tak neni.

smilers
3. zář 2009

larri jasny, proto rikam, ze toto si maji dotycni vyrizovat pres IP a nezatahovat do toho nezasvecene, pak je to jeste horsi

na tu dalsi diskuzi jsem nereagovala, reagovala jsem jen na tu na Apolinari 😅

a jinak Larri promin, ale dotycna by snad mela vic verit svemu dr. , nez tady nekomu na koniku paneboze, snad ma svuj usudek, aby vedela, ze ji ten lek dr asi jen tak nepredepisuje, to same jak me rekl dr. ze puregon me dava z toho a toho duvodu, a proc vlastne fostimon nemuzu, kdybych ja mela kazdemu, kdo me tu neco napise verit, ci si to nejak zabirAT, tak se pak nebudu divit, ze jsem z toho nanervy, nechci tu dotycnou nejak podkopavat, ale kdyz uz toto absolvuje tak by se mela ridit dr. a ne jedna pani povidala, tohle je muj nazor

larri
3. zář 2009

smilers,kdyz jde nekdo na 1.ivf a nevi co ho ceka a jde tady na diskusi se poradit a Cien zacne psat,jak je Fostimon spatny,nikde ho uz nepouzivaji,tak se nediv.

Ale to je porad dokola,je to napsane v jine diskusi.
Ja se tady taky hodne ptala,protoze jsem nekterym vecem nerozumela a vlastne ani nekterym nerozumim ted.

Dobrou.

smilers
4. zář 2009

Dobre ranko, naposledy se k tomu vyjadrim, larri ja mela taky sve prvni a posledni ivf, taky jsem se zajimala o to, jak to cele bude probihat, a tak dale, ale za sebe ti muzu rict, ze v tomto ohledu jsem verila dr., tady mohl kdokoliv cokoliv rikat, a stejnak jsem jela jen podle rozpisu dr a ze v nasi diskuzi mame taky zdravotnika, taky se sem tam i k necemu vyjadri, kazdy to bere tak jak uzna za sve,ale nikdy bych nezmatkovala jen proto, ze me nekdo tady rekne, ze to neni dobre, pokud to neni jeji lekar, tak bych toto hazela za hlavu, pripadne to prodebatovala primo s lekarem na dalsi prohlidce. proste konik je dobra vec, ale mel by se brat s nadhledem opravdu

katapola
4. zář 2009

Jo, nakouknu mezi Kelišky a co to nevidím, řeč je o mně? 🙂 Ano, byla jsem na nervy z toho, když jsem se dověděla, že po Fostimonu nejsou kvalitní vajíčka, ano volala jsem hned svému doktorovi, jestli je to pravda. A mám od několika doktorů potvrzeno, že to pravda není. Stejně tak expandující blastocysta není zárukou těhotenství, někdy prý bývá těhotenství z embryjka, o kterém doktoří vůbec pochybují, jestli ho transferovat. Takže holky, je tu asi něco mezi nebem a zemí a já už jsem v pohodě 🙂

smilers
4. zář 2009

Kat tak hlavne ze uz je vse ok a drzim palce at tohle et vyjde🙂 ctu diskuzi reprofitu

katapola
4. zář 2009

Smil, díky 🙂
Ještě se vrátím k tomu Fostimonu v. Puregonu. Asi jsem fakt v tu chvíli hodně zmatkovala. Jenže nám při 1.iVF ve Fertimedu právě řekli, že máme nějaká horší embryjka a musíme urychleně 3.den transferovat. A tak mě samozřejmě hned napadlo, jestli za to nemohl ten Fostimon. A v tu chvíli, kdy to na koníkovi zaznělo, jsem fostimon ještě nepíchala a byla asi možnost to změnit. Proto jsem jednala rychle. Navíc v Reprofitu má každá kontakt na svého doktora a na nonstop linku, kde to zvedne vždy jeden z lékařů, takže v tom nebyl problém.

smilers
4. zář 2009

Kat nase holky byly kvality taky horsi,taky to bylo me prvni ivf, jen jsme asi kazda jina, ja to proste brala tak, ze aspon neco ze me dostali, popravde me bylo sumak, jestli za to muze to nebo to, nepremejslela jsem nad tim, tobe hlavne preju at tehu vyjde, pac na prazcich nezalezi, zalezi jak mas iszlane a na samotnem telu, to se tyka i kvality bunek

katapola
4. zář 2009

Jj. Snad nám to vyjde všem a je úplně jedno jestli po Fostimonu nebo Puregonu 🙂

larri
4. zář 2009

Kat,ja nemyslela tebe,ale nevadi.Psala jsem si s jednou holcinou do IP.

Pa a hezky den.

katapola
4. zář 2009

Jé, tak to jsem to dopletla 🙂 Ale reagovala jsem asi stejně jako ještě někdo jiný 🙂 Už vás tu nechám, kelišky 🙂

spasinka
4. zář 2009

Krásné ráno, Kelišky 🙂
Už máme pááátulíííííííínek 🙂 Konečně jsem vás dočetla....uf, babizny! Hlavně prosím opravdu neřešte hloupisti, nehádejte se, tady se máte všechny navzájem podporovat!!! 100 lidí, 100 názorů a nejdůležitější je POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!! 😀 😀 😀

Cien, netrpělivě čekám na výsledek!!!! Ale je to tam, je mi to jasné 🙂
Holky, myslela jsem, že na srázek prifrčím se na vás aspoň podívat, ale kamarád mě pozval na bečku s grilováním. On už mě tedy pozval dřív a vyšlo to teď na ten víkend. Tak snad příště....

Jo! a včera jsem byla u kartářky (u jiné než posledně) a ta mi v kartách furt viděla staršího chlapa (ve vysokém postavení, prý), který si mě chce vzít a do půl roku prý budu těhotná....což je tedy nesmysl na entou 😀

j.cien
4. zář 2009

Krasny patek Kelisky!

Byla jsem na krvi,budu volat odpol.pro vysledek 😉 bojim,ale tesim a hlavne,chci to proste vedet.

Koukam,ze se tu furt resi nejake nesmyslne obvineni a dalsi opruzy pres IP.Larri,bud tak hodna a presan si vymyslet.Nikomu jsem v zadne jine diskusi nenapsala,ze mu stejne nic nepomuze!?To je naprosta hovadina,neco sis vytrhla z kontextu a ted s tim operujes.Vis,co,je te podporovala pri tvem IVF stejne jako kazdy tady a nechapu,proc toto delas.
A Katapoj,my jsme snad v poho si vse poresily pres IP,ptala ses me,cim stimujuji a proc.Tak jsem ti rekla,ze Puregonem,pac jsou po nem kvalitnejsi EMBRYJKA.Nerekla jsem VAJICKA,ale embryjka!!
A take jsem ti rekla,ze prvni deticky na svete udelane ze zkumavky ,jsou deticky z Fostimonu,pac tento preparat je vic nez 50let stary a veda jde dopredu a dnes se dava prednost rekombinantnim synt.vyrabenym a to je napr.Puregon.
Rozil mezi nema neni JEN v cene...a to je fakt,ktery se ti treba nechce poslouchat ,ale to neni muj vymysl,to je fakt.

j.cien
4. zář 2009

Jezisi tam pani je tak hodna z te labiny,ted mi sama volala : HCG 125.3 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evcaa
4. zář 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

evcaa
4. zář 2009

marti to budou holky apolenky cucet vid 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
4. zář 2009

marti ted jsem mela v IP vzkaz od uplne cizi holciny s dotazem zda je ten test stary ci novy a ze tam carecka na 100 pro je 😀 😀 😀 😀

katrin111
4. zář 2009

marti obrovska gratulace supeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr hlavne to nezakriknout............baby co to tadyresite???trosku jsem to tady procetla............sice mioc nevim vo co go tak se k tomu nebudu ani vyjadrovat pac se mi to nechce cele procitat i ten car apolinar...........holt prazandy 😀

evcaa
4. zář 2009

jj katrinko obuly se i do me a to jsem se jen zastala nasi marticky za chvili prijde segra s mamkou na kafe 😅

j.cien
4. zář 2009

Eviiiiiii,jsem tak stastna!!Kaslu na ne,nechapu,proc jsou tak strasne zle!!!!Asi neumi cist a tak nepochopi vyznam toho,co jsem psala..copak jsem nekdy nekoho chtela vydepkovat pred IVF?To se asi zbaznily,to nemuzou myslet vazne....ale srat na to a do IP mi napsala Lari,jak se vcera na srazu vsechny schodly v tom,co si o mne mysli....no to me fakt pobavilo,jejich starosti na moji hlavu 😀 😀 a my teda na sraziku nikoho nepomlouvame 😀 😀 😀

katapola
4. zář 2009

Cien, velké gratulace!!!

luciik
4. zář 2009

Ahoj děvčátka, zase jsem zde zabrousila a koukám, že se to tady pěkně mele. Docela mě to mrzí, že už to není taková parta jako dřív 😖

Ale jinak Cien, obrovitánká gratulace, opravdu. Stále na tebe myslím 😵

A já mám pro vás taky překvápko, zadařilo se nám přirozeně 😵 Tak držte palce, ať všechno dopadne jak má 😵

j.cien
4. zář 2009

Holky moje dekuji!!!!!!!!!!samo mam strach,aby to dal pokracovalo,jak ma.....mam sileny strac,ale zaroven jsem nejdal,kde jsem dosud ve svem 11 letem snazeni byla!

rozi.nka
4. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
cien tak teď jsi jim natrhla prdele, doufám že si to hned přečtou a jedna po druhé co měly kecy puknou 😵 😵
hlavně držím pěstičky ať je všechno v tom nejlepším pořádku 😉 no to je krááása 🙂

evcaa
4. zář 2009

luciku mam husinu OMG OMG OMG gratuluju berusko nase

sido
4. zář 2009

cienko, luciku obrovská gratulace!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

luciik
4. zář 2009

Evičko, děkuju, jsme na začátku, takže dlopuhá cesta..

Ale můžeme těhulkovat s Peťulou 😵 😵 😵 😵

evcaa
4. zář 2009

luci nemelem se u nas na diskusi urco ne jinak to co probehlo je podle me jen slepa zavist a je to smutne 😒

evcaa
4. zář 2009

jjjj je to nadhera doufam ze prijdes casteji co????

luciik
4. zář 2009

Asi jo, nevím proč to tak je, nečetla jsem všechno, ale občas nahlédnu a samá kritika, ale stará garda je stará garda 😀 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru