Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
10. zář 2009

Ahoj berušky,tak jsem dorazila z práce.
Luci gratuluji.To je ta těhu vlna,kterou bude pokračovat Cien,Sida,Čapenka,....
Já jdu zítra na kontrolu a druhý pokus IUI ,tak uvidíme,ale jsem při zemi,protože vím,že u IUI je malá pravděpodobnost Těhu.
Jinak včera jsme byli se segrou u babi ,byla tam i sestřenka se Simčou,ta je už úžasná.Prostě takové naše zlatíčko. 😀 Tak jsem si ji na chviličku zase pochovala,a třeba se i nakazila.Tak se mějte krásně,jdu si ušvrlat latečko a na chvilku se natáhnout. 😀

kasa
10. zář 2009

Jinak zítra tam prý bude Dr.Koutná asi tak ji aspoň poznám. 😀

radule82
10. zář 2009

Ahoj Kasi, moc ti držím palečky, at vám to vyjde!!! 🙂)) Já myslím, že jsi tak nakažená, že to budou aspon dvojčátka!!!! 😉 😉

kasa
10. zář 2009

Tak to bych se pak asi štěstím zbláznila.No ,ale stojím nohami na zemi. 😉

kasa
10. zář 2009

Ale děkuji za palečky. 🙂

kasa
10. zář 2009

Jo a zapomněla jsem v těhu vlně bude v říjnu pokračovat ještě Radulka se svoji sněhurkou. 😀

bellka
10. zář 2009

Berušky, jdu do vany a pak zalehnu do pelíšku, přeju vám pěkný večer, dobrou nocku a krásné sníky🙂 Kaši, na zítra tfujtfujtfuj, ať je to správně potuplované a ať to vyjde🙂

asmeena
10. zář 2009

Ahoj holky,
nějak jsem nachlazená a nějaká unavená, tak jen doufám, že na mě neleze chřipka, by mi bylo líto, že bych nemohla na srazík. Takže jdu dnes brzy spát, valím do sebe coldrex a zítra už musím být fit 😀

asmeena
10. zář 2009

lucii: krásné fotečky, je to tam, super 😵 😉

radule82
10. zář 2009

JJ Kasi, tak tak 🙂 🙂

radule82
10. zář 2009

Tak holky, já se s vámi taky pro dnešek loučím, přeji vám dobrou noc a ....

.... KASI, ZÍTRA OPĚT DRŽÍM PĚSTÍČKY!!! 🙂)))

monickaku
10. zář 2009

zdravim Vas dnes je to tyden po ET stale brisko poboliva jako pred mz mam obavy ikdyz se snazim myslet pozit.

j.cien
10. zář 2009

Monicko mne bricho poboliva denne od ET,jsem dnes 14.den po ET...pry je to normalni,ale take mne to znepokokuje 😖

Radulko gratuluji k mrsakovi,aspon se uz bude neco dit a KEtik tu bude co by dup 😉

Asmeenko rychle se uzdrav,chci te videt na sraziku 😉 !

Kasi na zitra tfuj tfuj tfuj 🙂
a vsem drahym Keliskam preji dobrou nocku a pekne sníčky 🙂

asmeena
10. zář 2009

cien: nějak mě teď začalo bolet i v krku, takže nevím nevím. Nerada bych nakazila naše těhulinky a Evičku s Daníkem. Takže pokud mi nebude nejlépe, tak se budu muset ze srazíku omluvit. To je tak, když se na něco moc těším. A to mají ještě v sobotu dopoledne přijet naši, protože mamka chce pomoct s výběrem sedačky.

asmeena
10. zář 2009

Jdu spát, dobrou. 😉

monickaku
10. zář 2009

me nejvic ubiji to cekani jsem skoro porad sama doma a nemam chut se snekym bavit a vysvetlovat vy aspon vite oc jde

j.cien
10. zář 2009

Monicka musis vydrzet!Vsem se nam to po ET strasne vlece...ja jsem sla radeji do prace,doma bych se jen pozorovala..To cekani je psycho,ale ber to tak,ze na miminecko se prece vyplati si par dnu pockat 😉 takze se to snaz brat pozitivne!!!
Hodne stesti!!!!!

monickaku
10. zář 2009

taky bych sla do prace ale mam teskou praci tak by to asi nedopadlo ale snazim se

evcaa
10. zář 2009

ahj holky jdu vam poprat jeste dobrou nocku maly uz je zababuseny v postylce a ja cekam na jirku a pujdu taky

asmenko to je mi lito ale na druhou stranu te cti ze beres ohled na maminy a danika jsi hodnoucka 😉 🙂

evcaa
10. zář 2009

tak jpo bobani dobrous kobrou a ja se zitra objevim paaa 🙂 🙂

asmeena
11. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se probudila s plným nosem, ale jak jsem se začala hýbat, tak pohodička, akorát nevím jak budu vypadat po pracovním dni. Takže zatím nemohu 100% říct, zda se srazíku zúčastním. Opravdu bych nechtěla nikoho nakazit svým smrchtáním.
😉 A hodně mě to se...e protože jsem se tak moc těšila, že se zase uvidíme a poznám i nové tváře, když už koníka trošku zanedbávám. To je jak naschvál.

michina
11. zář 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a at vam vyjde zitra srazik, je mi lito, že nemuzu prijit, ale budu na ceste k moori 😉 Doufám, že až se vrátím, tak budou nadale same dobre zprávy!!! 😵

katrin111
11. zář 2009

krasne ranko vsem asmenko ty se koukej uzdravit ale jak budes marod tak stejne neudelas nic.......holky srazik je uz zitra toto sletelo............se tesim..........

capenka
11. zář 2009

zdravím vás všechny,brouzdám po internet,jsem tedy 10 den od ET, a necítím se testovat nemám žádné příznaky ,vydím to černě ☹

rozi.nka
11. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
capenko nehaž flintu do žita, nic není ztraceno 😉
asmee musíš se dát do kupy 🙂
holky mě se tak nic nechce 😝 za chvíli přijde kámoška na kávičku, to bude drbárna 😀

j.cien
11. zář 2009

Dobre ranko Kelisky 🙂 zitra uz je sraziiiiiik jupiiiiiiiiiii!Mocinky se tesim!!!Asmenko udelej si zazvorovy caj,.silny s medem 😉 a budes jako rybicka 🙂

Capenko!!!Dokud neprijela mrcha,tak neni duvod to vzdavat!!!! 😉 hodne holek nic neciti a presto jsou tehu!!

Michinko preji to krasnou dovolenou!!!

Holky dnes jsem se v noci vzbudila v 0.30..a nemohla jsem usnout...a rano jsem zase testila-uchylacka 😀 😀 😀 a je tam tlustiiiiiceeeeeeee 🙂 tak ason utecha v dnesnim dnu,kdy ma dorazit mrcha 😝 ...a jsem pevne rozhodnuta,ze ji neotevru a nepustim ji dal 😉 🙂

j.cien
11. zář 2009

Kde jste 😠 😠 😠 a co jite???????????????????? 😵 Katrin haloooooooooooooo 😕

rozi.nka
11. zář 2009

tak už je dokávičkováno a jdu dělat oběd, dnes francouzské brambory cien 🙂
a teď už je to jasné, tlustice to potvrdila. nevěřím že by dorazila mrcha 😉 jednoduše nesmí 😎

katrin111
11. zář 2009

marti ty jak se vzdycky ptas na jidlo tak hned oslovis me!!!!!!!!!!!!!!!se vzdycky smeju 😀 😀 😀 😀 my mame brambor.kasi a kureci rizky a ja si jeste k tomu jako bonus dam jahudkovou presnidavku...............co papkas ty????a test super verim ze to bude jen dobre a rcha nedorazi 😵 rozi volala ti rano evca???a chces taky ty kapky???dopoledne taky byla u me kamoska na kavicce.............

j.cien
11. zář 2009

JJ,Katrin protoz vim,ze my dve strasne rady jime 😀 😀 😀 a varime furt a zereme 😀 😀 😀
ja mam dnes kvetakovy mozek s bramborem 😝 rano jsem si skoro blinkla,jak jsem to citila tu kvetakovou paru....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru