Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
19. zář 2009

ja taky budu koukat na tu sifru uz jsem to sice videla,ale nebylo to nejhorsi a ja teda bez vinecka

no co dobry nazev ne,ja pak nevim od koho ten recerpt mam tak si na tebe vzdycky vzpomenu,vis 🙂

kacza.b
19. zář 2009

kaso utros nic nezkresluje dela to jen pregnyl,tak nevim jak dlouho jsi od jeho vpichnuti a teda ta nechut na latecko je podezrela 😉

radule82
19. zář 2009

Kasi a jak děláš to latečko? často o něm píšeš, že si ho děláš?

JJ super název, je fakt, že to taky tak dělám, at vím, od koho ten recept je 😀

Kasi, možná že je to znamení!!! 😉

katrin111
19. zář 2009

krasny vecer tak vas jdu pozdravit.byli jsme v tesku potom u babicky ja se pokochala kocarkem a pak jsem se jeste stavilas k mamce pro recept na tu bebe roladu.zitra ji udelam dneska uz nejsem schopna niceho strasne me boli zada a krize se tesim do postylky jak se natahnu.............baby teda cela stranka popsana jen o jidle mnam taky bych si dala neco dobreho.u mamky jsem pojedla rizotko a tu mramor.babovku tu bych taky pozrala.radul muzes mi napsat receptik................ 😉

radule82
19. zář 2009

Ahoj Katrin, bebe roládka je uplně úžasná!!! 🙂))

Olejová mramorová bábovka:

4 žloutky, 25dkg cukru, 10 dkg oleje - tře se. Pak přidáme po částech 10dkg vody, 30 dkg polohrubé mouky s práškem do pečiva, 1 vanilka - jak to máme umícháné, tak přidáme sníh. Do 1/3 těsta dám kakao.

Do bábovkové formy dám polovinu světlého těsta, pak tmavé těsto a pak zbytek světlého těsta a peču 🙂)))

radule82
19. zář 2009

Katrin a tu bebe roládku dělás do tvaru obdélníku nebo bebe střechu s banánem uvnitř?

katrin111
19. zář 2009

radul diky moc hned si pisu receptik.tu roladku delam do obdelniku tu strechu nedelam nerikam ze je nedobra ale vice mi chutna klasicka roladka pac v ni neni tvaroh a ten moc nemusim s tou bebe oplatkovou kombinaci.........

radule82
19. zář 2009

a do te klasicke bebe rolady davas jaky krem?

katrin111
19. zář 2009

vanilkovy delam ho z pudinku a masla a jeden zloutek polovinu uberu a dam do toho kakao a oplatky mam jen svetle ty kakaove nekupuju

radule82
19. zář 2009

takže dáváš mezi oplatky jednou světlý a jednou tmavý krém?

katrin111
19. zář 2009

jj radul presne tak a pak to jeste cele objedu kremem po obvodu a nahoru udelam vidlickou takovy jako ze ornament 😀 at je to pekne pak to dam do alobalu a do lednice................

radule82
19. zář 2009

To bych taky mohla zase udělat 🙂)) a nebo míša řezy, ty jsou taky výborné 🙂)))

To jsou chutě tak na večer 🙂))

j.cien
19. zář 2009

Ahojte mile Kelisky 🙂 tak mame po svatbe 🙂 bylo to krasne 🙂 🙂 bala jsem se,ze ty obradni kecy budou stupidni..ale starosta mluvil krasne,misty jsem se chlamali,mel to takove odlehcene,moc hezke a trosku i dojemne,tak jsem si trochu pomrkala,ale nebrekla jsem si 😀 moje zlata Janicka udelala hooodne fotek a uz je mam v PC se tim prohrabnu a pokusim se to dat do albicka 🙂
Ted odesli svedkove i moje Janicka,jsem ji moc vdecna,udelala mi krasnou kyticku pro nevestu a ty saty byly pohadkove 🙂 a cele to bylo moc hezke 🙂 Zitra nebo v pondeli to rekneme rodicum,tak snad to pochopi a nebudou nastvani,ze jsme je z toho vynechali... 😵

kacza.b
19. zář 2009

ahojky katrinko,ja jsem tu bebe roladku jednou jedla u svagrove a byla moc dobra,ale ani bebe striskou nepohrdnu ja zase tvaroh miluju 😀

kacza.b
19. zář 2009

je martinka je tady jdu honem cist

radule82
19. zář 2009

Ahooooooooooooooj CIENKO!!!! Celé odpoledne na tebe myslíme!!!!! 😉 😀 😀

radule82
19. zář 2009

Moc se těšíme na fotečky, až te uvidíme v celé kráse ve svatebních šatičkách 😉 😉 😉
TAk jste si to skvěle užili... i krásné sluníčkové počasí vám vyšlo 🙂)

kacza.b
19. zář 2009

cien ja mam uplne husi kuzi jak jsem dojata,mocinky vam blahopreju a preji vam krasne a stastne manzelstvi a mimisko je uz na ceste no a pak ze jsi traget 🙂

kacza.b
19. zář 2009

ja se taky moc tesim na fotecky!!!

katrin111
19. zář 2009

ahoj kaci ja taky tvaroh miluju ale ne moc s tema bebe oplatkama.martinko manzelko ahoj to je moc dobre ze se vam, den D krasne povedl a na fotecky se moooc tesiiiimmmm

katrin111
19. zář 2009

no nic holky pro dnesek to balim.krasnou dobrou noc....paaaaaaaaaaaaaaaa

kacza.b
19. zář 2009

ja taky balim koukam na tu sifru a zrovna je reklama. pisu a v druhe ruce mam kvetak 😀 snad to tu neumastim,ale on je tak dobryyyy 😵

tak dobrou noc a krasne sny

kacza.b
19. zář 2009

tak jsem si dneska rikala jestli prekoname 15000 prispevku a my je jeste pretahli o 23 kousku,takze muzu rict dneska to tady zilo. a zitra budou vsechny zvedave na fotky od martinky tak to bude jeste lepsi 😵

tak cien krasnou novomanzelskou noc

radule82
19. zář 2009

Katri a Kaczi dobrou noc 🙂))

asmeena
19. zář 2009

hned v úvodu koníka je odkaz na fotečky cien, je moc krásná nevěsta. Slušelo vám to.

radule82
19. zář 2009

Asmee, už se jdu koukat!!

radule82
19. zář 2009

Opravdu Vám to sluší!!!! 😀 😀 😀

asmeena
19. zář 2009

cien: vy jste to opravdu doma neřekli? Jak myslíš, že bude mamka reagovat? Nebude jí to vadit?
Krásně vám dnes vyšlo počasí.
My jsme nakonec jeli po obědě do Bělé na pstruha, protože jsme byli po obědě, tak jsme si dali jen jednoho napůl, ale byl opravdu výborný. Chtěla jsem vzít i domů, ale na zítra už mám oběd a mrazák mám plný, takže jsme nakonec nic nevzali.

asmeena
19. zář 2009

cien: a řekla jsi vašim i o IVF a že jsi těhulka? Nebo to ještě taky tajíte? Já tentokrát moje snažení v Reprofitu budu tajit, pokud to tedy půjde. Zatím o tom ví jenom dvě mé kamarádky.

kasa
19. zář 2009

Tak to je super Marťo,že jste si to užili,já jsem taky dnes na vás celý den myslela.Tak krásmou ,úžasnou svatební noc a zítra se těším na fotečky.A přeji Vám ať to rodiče pochopí.
Radulko to latečko dělám jednoduše.Ohřeju si v mikrovlnce na minutku trošku mléka ve sklenici,postavím do hrníčku co mám se zobáčkem normálně nescu,pak to mléko našlehám a do našlehaného mléka vlévám pomalu to kafčo.Šlehám to švrlákem co mám z ikei za 29kč.
Taky jsem myslelamže budu koukat na šifru,ale do teďka jsem to prospala,teď jsem si zavedla utroš a půjdu to zase zapíchnout.Peťa odjel na nočňucha ,tak jsem sama. 😒 .Tak dobrou a pa pa 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru