Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
11. říj 2009

takové obyčejné pudinkové kostky s tvarohem a asi strouhaný tvarohový koláč, ten všichni mají rádi

kasa
11. říj 2009

Jé pisni recepísek,pro motivaci,taky ráda peču. 🙂

beruska81
11. říj 2009

ok počkej musím pro něj zajít 😉

beruska81
11. říj 2009

pudinkové kostky s tvarohem
těsto: 4 kakaové pudinky, 20dkg mouč. cukru, 4 vejce, 1 lžíce rumu, 20ml oleje, 1 prášek do pečiva
krém: 25dkg másla, 20dkg mouč. cukru, 50dkg tvarohu

Pudinkové prášky smíchejte s práškem do pečiva a cukrem. Přidejte vejce, rum, olej a vše důkladně promíchejte. Těsto vylijte na vymazaný plech a pečte při 200st. asi 20 minut. Po upečení nechte vychladnout a mezi tím si připravte krém. Změklé máslo utřete s cukrem do pěny, přidávejte tvaroh a vše vyšlehejte na hladký krém, který rozetřete na vychladlý korpus. Povrch ozdobte podle fantazie. Já tam na to vždycky stříknu čokoládu.

beruska81
11. říj 2009

a tohle je odkaz na ten strouhaný koláč, to ale asi všichni znáte, já ho peču docela často, protože všem moc chutná http://www.toprecepty.cz/recept/1608-tvarohovy-...

kasa
11. říj 2009

Díky tak to Beruš taky vyzkouším.Teď už jdeme k našim na obidek. 🙂

beruska81
11. říj 2009

kas užíjte si obídek, já dneska nevařím, stávkuju, se mi nechce vůbec nic, tak nám taťka přiveze oběd z globu 😀

katrin111
11. říj 2009

ahoj holky.............ja jsem pred chvili vstavala................v noci jsem zase chodila po byte nemohla jsem spat pak jsem dostala hlad jako wolf a neslo to ututlat tak jsem si vzala aspon suchy rohlik.do toho maly porad sielne kopal tak to byl mazec.samik se taky casto budil a rano vstal ze hop boli hlava tak jsem mu dala paralen a lezel u me a ja do deseti spala porad polehava tak snad to bude ta jednodenni virozka................tedka mame dost vyrizovani tak musi byt zdravy.............at muze jit do skolky jinak nevim jak to udelam................teda berus ta buchta vypada uzasne a ten strouhany kolac to jsi mi uplne pripomela jak jsem delala zaverecne zkousky a ten jsem delala je taky moc dobry a neni moc sladky..........udelam ho zase nekdy i tamten...............princ taky drzim pesti.....

j.cien
11. říj 2009

Zravim Kelisky 🙂 zase jsem byla v lese-maniak-ale veskery ulovek jsem dalal mamce,uz nechci hriby ani videt.
Zmoikli jsme na kost 😀 Kerinka se tech zachumlala do pelechu a spi a me to take bere..ale varim rajsou a maso v tlaku pro Keri,tak nesmim zaspat 😀 😀 Petr volal,ze prave vyjizdi z Berlina,tak se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,ze vecer uz bude doma 🙂

Princatko tfuj tfuj tfuj 😉
As co tvoje pocitiy,citis jaja?
Berus zajimavy tip s temi pudinkovymi prasky..zkusim to 😉

Holky me picne,pristi tyden uz hlasi snezeni!!!Ja zimu vzdycky milovala,protoze jsme nadseni lyzari..ale letos to bude nudna zima...alle o to vic se tesim na jaro 😀 😀

Katrinko tak vidis,poslicci uz byli,tak se ti to uz krati...a Rozi doufam dnes bude mit uz AKCI POROD 😀 😀 😀 at ma nedelnatko 😉

radule82
11. říj 2009

Ahojte holky 🙂))) MÁM NOVINU .... NA RUCE SE MI LEKSNE ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

j.cien
11. říj 2009

jééééééééééééééééé 🙂 🙂 🙂 Radulko moc gratluji 🙂 🙂 🙂

beruska81
11. říj 2009

radulko tak to je překvapení, velká gratulace 🙂

hnedoocka23
11. říj 2009

zdravím vás holky,přeji pěknou pohodovou neděli.......... 🙂 jak se máte???
Já dobře,nestěžuji si,akorát mám tedkom kříže v prdeli,při vážení piva jsem si něco natáhla nebo co.....tak ted nemůžu cvičit 😒

asmeena
11. říj 2009

radul: velká gratulace. A kdy bude svatba? 🙂
cien: celou noc mě bolely vaječníky. Teď jsem dovařila a upekla peřinkovou buchtu a ležíme u telky a válíme se. Musím se šetřit, ať to ze sebe nevytřepu. Ať už je zítra. Nemůžu se dočkat.

radule82
11. říj 2009

Asmee: dohodli jsme se na 17.7. chtěli jsme původne 11.9, ale vhledem k plánu jít na IVF a věřím že vyjde, tak bych už byla jak kulička, takže jsme zvolili červenec a na IVF půjdemv březnu 🙂

asmeena
11. říj 2009

tak to je super. I datum máte vybrané krásné. Sedmičky přináší štěstí.

petra123
11. říj 2009

Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla tak MS přišla po 30 dnech ale silné jak sviňa ale aspon přišli docela včas.Jinak mám otazku když zítra zavolam doktorovi aby mi řekl vysledky krevních testů a genetiku??Pač můj nema ted čas aby jsme tam jeli a chtěla bych vedět jesli mi to řekne doktor do telefonu.

Radulko moc gratuluji k zasnoubení a termín máte už nějaky??ja jsem zasnoubena už od vánoc ale termín ještě nemáme a zatím se mi nechce vdávat 🙂 ale jednou tedy možna jesli dojde mimisko konečně knám tak pak ano ale zatím není čas a ani penízky.

Hnědoočko taky jak jsem dělala v hospě jsem měla zada vždycky na dračky z važení piva se nezdá ale to to pakarna musíš být opatrnější a řekni spíše nějakému chlapovi ja už to pak tak řešila.Už nejsem v lokale 7 let ale kříže mě stejnak bolí 🙄

rona2
autor
11. říj 2009

Ahoj holky,tak jsem přišla nakouknout a pokusím se přidat fotku našeho nového člena rodiny 😉
Všem co na něco čekají držím pěsti ať vše výjde a radulce graduluji taky.

asmeena
11. říj 2009

ahoj rony, ten je krásný, jak se jmenuje?A co to je za rasu?

sido
11. říj 2009

ahojki holky 🙂 🙂 tak jak jsi připravená asme? na zítra 😉

asmeena
11. říj 2009

zatím se sido jen válím, abych to nevytřepala. Už jsem ale nedočkavá. Zítra se dozvím jednu z prvních důležitých zpráv a to kolik je vajíček. Jupí. Věřím, že aspoň dvě dobré tam budou.

radule82
11. říj 2009

Asmee: a na kterou tam máš být?

beruska81
11. říj 2009

já jsem asi blbá, ale žádnou novou fotečku u rony nevidím, co tam má, nového pejska? 😕

asmeena
11. říj 2009

pejska tam má berus.
radul: Máme tam být na 9:00
OPU se tam prý dělá tak, že odvedou mě i manžela na pokoj, kde je i sociální zařízení. Já se tam převleču do košilky, manžela si odvede sestřička a já půj na sál a po OPU mě přivedou zase na ten pokoj, kde už bude manžel čekat (záleží jak dlouho mu bude trvat než dá své sémě 😀 ) a jak se proberu tak se umyju a jedeme. 😉

radule82
11. říj 2009

to je pěkné, že tam s tebou může být všude manžel a nemusí čekat na schodech před sálem jak ve Fertasu... 😉

radule82
11. říj 2009

taky nevidím Rony pejska :(

asmeena
11. říj 2009

když kouknete romči do albíčka, tak je to v albu Romana úplně poslední fotečka.

radule82
11. říj 2009

tak jsem tam ted kukla a poslední fotečka je 14 - a je na ni Honzik před červeným zámkem... tak nevím, kde je chyba 😕

asmeena
11. říj 2009

asi to romči smázli

j.cien
11. říj 2009

Tak pejsulku od ROny taky nevidim ☹ ,skoda

Asmee tobe na zitra tfujky tfujky,at je v kazdem foliku zrale jajo 🙂 a pak hned napis,jake to bylo 😉 a budes to mit v narkoze nebo te jen trochu oblbnou,jak se to dela treba pri punkci cyst?Mohla sis vybrat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru