Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
19. říj 2009

As to kafe je dobra znameni 😉 a dalsi priznaky prijdou postupne,jen jeste par dnu vydrzat 😉 a kdy se chystas testit?

asmeena
19. říj 2009

já bych testila hned, ale chci to nechat na co nejpozději, ať nejsem zbytečně vystresovaná, takhle mám pořád naději a né se hned nervovat, když najdu sněhobílý test.

asmeena
19. říj 2009

cien: a už sis udělala radost a koupila si něco pro mimi? 😉

j.cien
19. říj 2009

Evi dnes jsou asi nejake erupce na slunci nebo co...muj hodnoucky milacek na mne dnes taky zavrcel 😉 a to u neho nebyva zvykem 😀 tak se netrap,chlapa to prejde a mas Danulku,ten te nezklame 😉 🙂 nikdy!!!

evcaa
19. říj 2009

ja holky dolezla za nim pac jsem si fakt diky tomu tematu uvedomila ze zivot je kratky takze uz mame libanky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
19. říj 2009

evi: tak vidíš, i chlapi změknou. 😉 To je dobře. Proč se zbytečně hádat.

asmeena
19. říj 2009

cien: z toho si nic nedělej, že si ta bodýčka nekoupila za tu cenu vždy pořídíš krásně v Tesku 😉 A tam mívají taky moc pěkné a počkej teprve po vánocích, to tam budou super akce, to tam je vše o 50% levnější. Já nikdy neodolám a už mám doma taky nějaké hadérky. 😀

j.cien
19. říj 2009

As co znamena na nejpozdeji???Az pokud mrcha neprijde 😉 ?

Evicko tak to je fajn,ze uz mate libanky 🙂 🙂 🙂 jj,skoda kazdeho nastvaneho okamziku 🙂 vsechno to jsou mela veci 😉

j.cien
19. říj 2009

As nekoupila jsem nic a ted me to stve 😠 v Penny melli nadherne bodycka 3ks za 120,ale vel 74-80..tak jsem to nekoupila,ze to je velike....

asmeena
19. říj 2009

jsem se musela podívat, co jsem napsala za kravinu, jsem to teď nějak ten tvůj dotaz nechápala, asi jsem dnes už opravdu k.o. 😀 jj, nejlépe opravdu testovat až 29.10. jak mi řekl Dr. a hned jak si test udělám tak mám volat do Reprofitu jaký je výsledek.

asmeena
19. říj 2009

jojo, četla jsem to, že jsi to psala cien v tom dalším tématu. Neboj, takových úlovků ještě bude.

j.cien
19. říj 2009

Takze pristi tyden ve ctvrtek 😉 tak to mas jeste mooore casu a je fajn,ze chodis do prace a nemusis mit to silene celodenni nutkani to UDELAT 😀

katrin111
19. říj 2009

ahoj holky jdu vas jen pozdravit.....jdu koukat na ulici.evi ty temata jsou brutalni taky si vycitam ze tam nekdy lezu a super ze uz jste s jirkou za dobre.asmenko tobe preji at to klapne ted jsi ty na rade 🙂 🙂 marti cos varila????jo a ten srazik si udelejte tedka ja nevim kdy porodim a pak s takym mimcem se nebudu nikde vlacet urco ne v tom sestinedeli...............takze na me ohledy neberte 😉

asmeena
19. říj 2009

cien: ty budeš mít hermelínovou pomazánku, nebo co jsem se to dočetla? To se může hermelín v těhotenství? A chci se holky zeptat, když ještě vůbec nevím jestli jsem těhu, tak budu raději předpokládat, že ano, můžu paštiku z domácích vařených krůtích jater? Jak si tak s kolegyní vaříme, tak ona chce donést do práce na snídani a já nevím jak se mám vymluvit, aby nepřišla na to, že jsem těhule. 😲

verca777
19. říj 2009

😵 😵 čaute baby drbete drbete ..verun držím palečky 😉

asmeena
19. říj 2009

verci: ahoooooooj, jak se máš? Nejsi moc upracovaná?

asmeena
19. říj 2009

Holky ve středu jde náše pejsánka na operaci, na kastraci a hlavně na odstranění nádoru co má v mléčné žláze a bude se dělat rozbor, jestli to není zhoubné 😖

asmeena
19. říj 2009

Kde jste kdo??????? Vždyť vám usnuuuuuuuuů

katrin111
19. říj 2009

asmenko ja myslim ze ta pastika neva bo je to maso uvarene takze by to melo byt ok.jdu kukat na ulici..bobek vase fenecka..........

asmeena
19. říj 2009

katrin: taky jdu koukat na ulici. Já ale někde slyšela, že v době těhotenství se nemají jíst vnitřnosti? To je nějaký kec?

katrin111
19. říj 2009

ja nevim asmi tezko rict ja to nejim vubec a pokud to je upravene tepelne tak myslim ze v poho asi zalezi jake vnitrnosti vis.............

asmeena
19. říj 2009

jsem se teď dočetla, že sice játra obsahují dostatek železa, které je důležité v těhotenství, ale také obsahují zvýšené množství retinolu (jedna z forem vitaminu A), který může být škodlivý pro vyvíjející se plod.

asmeena
19. říj 2009

a tepelným opracováním se asi ten vitamín možná trošku vyloučí, ale co když zas moc né. Budu se muset vymluvit na nějaké střevní potíže, a pak budu muset na oko jíst v práci dva dny suché rohlíky. Ježiš to jsou oběti, aby se na to nepřišlo. 😠

j.cien
19. říj 2009

Asme ono se to hooodne prehani ..co vsechno je "skodlive" v tehu a co je "nema"jist....
Vseobecne plesnive syry a zverina se nemaji,pac muzou byt zdrojem listerii...a pastika se nema ve velkem proto,ze obsahuje vysokou davku vit.A,ktery je teratogenni...a jako priklad se v ucebnicich uvadi,ze smrtelna davka pro cloveka jsou cela jatra ledniho medveda 😉 😀 😀
Takze tu trosku pasticky si s chut dej 😉

asmeena
19. říj 2009

tak já ji řeknu, ať mi to mázne teda jen lehoučce, dík cien, to mi spadl kámen ze srdce, že nebudu muset vymýšlet jiné boční plány, abych si nemusela dávat tu dobrotu.

asmeena
19. říj 2009

teď jsi mi připomněla jak jste to s tou paštikou tenkrát psali rozince 😀 a jaké má krásné mimišenko.

j.cien
19. říj 2009

Vit A se teplem nenici...ale As,fakt to neres,to se vsechno straaasne prehani 😉 takze v rozumne mire v tehu snad uplne vse,krome dorg a alkoholu 😉

asmeena
19. říj 2009

cien: děkuji, děkuji, tak jsem klidná.

asmeena
19. říj 2009

Pro dnešek končím, cien mě uklidnila, tak můžu jít v klidu koukat na ulici a v mezipauze na Macha a Šebestovou. 😀

j.cien
19. říj 2009

V poho Asmee 😉 ono to vypada vsechno strasidelne a nebezpecne...tak je treba si nechat trochu selskeho rozumu,at to prezijeme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru