Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. říj 2009

asmi jj nema se jist toho dost kdyz kojis hlavne ne cerstve pecivo a jidlo se ktereho nadyma.............

rozi.nka
27. říj 2009

no já právě ani nevím co se smí a co ne, jím tak nějak rozumně, nic ostrého popř kyselého, hodně mléčných výrobků a pořád cpu čokoládu 😅 dostala jsem samé bonboniéry tak to pomalu likvidujem 😀 ale jako jím to rozumně, to je jasné 🙂
a s kakáním nemáme problém, ťuk, ťuk, ťuk. malý tlačí sám jak vzteklý 😀 šikulínek můj 😵

asmeena
27. říj 2009

a třeba perlivé vody???

rozi.nka
27. říj 2009

katrin tak čerstvé pečivo nevím, už v porodce nám dávali krásně čertsvé rohlíky a doma je taky jím 😕

rozi.nka
27. říj 2009

bublinky né, ty nadýmají. piju vodu se šťávou nebo čistou vodu, čaj, kakao.

katrin111
27. říj 2009

perlive taky nee.jen neperlive a ni 100%dzusy se nemaji pry jsou dobre pit ledove caje............ja cajova jsem coz jsem rada ale spis se maj pit ovocne nez cerny pac s toho pry taky mimco nemusi spat................rozi ctu šulinek muj misto sikulinek 😀

asmeena
27. říj 2009

a když kojíš, musíš mít třeba vyšší přísun vápníku?

rozi.nka
27. říj 2009

asmee tak to nevím, já už jsem měla poslední měsíc těhu zvýšenou spotřebu mléčných výrobků a zůstalo mi to do teď 😉 a dr mi nic neřekla ani nedoporučila 😒
katrin ty jedeš 😀 😀 😀

katrin111
27. říj 2009

jj cerstve pecivo se nema az jak je druhy den stare ale u nas v porodcetaky davali cerstve.............vic vapniku to asi jo.to staci ty mlecne vyrobky si myslim............

asmeena
27. říj 2009

katrin: aspoň jde vidět na co myslíš 😀 😀

rona2
autor
27. říj 2009

asmenko Bellka dělá v LDN tady v Radvanicích,jezdí okolo mě a ani se nestaví. 🙂

katrin111
27. říj 2009

jj myslim na to co nemam 😀 😀 😀 😀 ahoj romi pojd si taky psat

katrin111
27. říj 2009

rozi a boli te furt pipka???????

katrin111
27. říj 2009

priste jak bude srazik tak si necham od nektere z vas privest hambace z mekace

rozi.nka
27. říj 2009

jj, katrin se vrhne na manžu jen co přijde z práce, že 😀
a ty rohlíky fakt nevím, já je jím a malý je ok 😉
romi ahooj 🙂

rona2
autor
27. říj 2009

Evíí neboj mi tak kdysi spadl brách jak byl miminko.ale bylo vše v pohodě a na malého spadl kolotoč a než doktor pochopil,že jsem s miminkem v prosinci nebyla venku na kolotoči tak mi to dalo hodně moc práce.Spadl na něho ten molitanový nad postýlkou.No byl chvilku s manželem doma a bylo to,víc byl taťka vystršený protože se malý lekl a hodně brečel.

asmeena
27. říj 2009

Klidně ti dovezu, mám tady v Porubě kousek mekáč.
Jé tak Belka dělá v Radvanicích? Tam jsem měla na výšce praxi.

rona2
autor
27. říj 2009

Já jsem jedla všechno a bylo to v pohodě,tak nevím. 😉

rozi.nka
27. říj 2009

né, nic mě nebolí. v porodce mě bolela jen jizva a doma už lítám jak ďas 🙂
jinak jak si tady píšem o jogurtech tak jsem nevydržela a už tlačím jeden jahodový 😅

katrin111
27. říj 2009

romi ten doktor byl chlap ze?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rozi to uz budu spat...........ale jsem mu rikala ze musime pac jdu vectvrtek do poradny tak at uz se neco deje 😀 😀 😀

rona2
autor
27. říj 2009

budu si psát,ale vím,že mě tady zase brzo to malé vyhodí.

rona2
autor
27. říj 2009

Katrin jo jo byl to chlap,sestra to pochopila hned a smála se jak je pan doktor chytrý.

asmeena
27. říj 2009

rony: ještě tě to v zahradnictví baví? Teď musí být asi před dušičkami šrumec.

katrin111
27. říj 2009

rozi tak to mas super ze uz te nic neboli...................romi taky doufam ze me odsud samik nevyhodi...............asmi beru te za slovo s tema hambacama 😀 😀 😀

rozi.nka
27. říj 2009

katrin vůůůbec ti nezávidím, jak si vzpomenu na to čekání 😝 ale je to jak na horské dráze, pořád se nic neděje a najednou už je to tu, to jsou potom fofry 😀
nj, ani diplom nezaručí pravý selský rozum 😀

katrin111
27. říj 2009

my pujdem v nedeli asi zasvitit to bude krasa tech plno svetylek....................

rona2
autor
27. říj 2009

Asmen to není zahradnictví,tam bych dělat nechtěla ani za nic.To je trošku větší obchod a nakupuje se tam ve větším množství,ale teď před dušičkama chodí na malé nákupy a na slevy kauflanďáci,tak jim říkame my.

asmeena
27. říj 2009

katrin: klidně mě ber za slovo, co bych pro tebe neudělala 😀

rozi.nka
27. říj 2009

tak já se loučím, pipíšek je vzhůru 🙂
beru nářadí a jdu ho vysekat z té plíny, potom pěkně kojo a tuleníčko 😵
zatím páá

katrin111
27. říj 2009

jj rozi to cekani je nejhorsi.toho porodu se az tak nebojim....vim ze me to bude bolet ale neudelam nic na svet proste nejak musi..................nejvic mam asi strach ze jestli me to chytne samo a manza bude v robote mamka taky a co honem se samikem a nez dojde zamnou manza to me desi nejvice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru