Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
27. říj 2009

rozinko páááá a užívej si mrňouska. 😉

katrin111
27. říj 2009

paa rozi a prijemnou sichtu 😀 😀 😀 😀

asmeena
27. říj 2009

pápá rozi.

katrin111
27. říj 2009

takze jsme tu zustaly jen my tri 😀 😀 😀 😀

rona2
autor
27. říj 2009

Katrinmko neboj,malý si to vybere až budete pěkněn v klídečku doma,ať tě nestresuje. 😉

katrin111
27. říj 2009

kurde samika v noci pichl komar do ucha a on to skrabe tak to ma zase jak mach..uz jsem mu na to dala zbytek tech homeopat a uz mi dosli tak mu to mazu fenistilem...................

rona2
autor
27. říj 2009

ještě lítají komáři? Tak asi v kožuchu né? 😀 Potvory jedny otravné.

asmeena
27. říj 2009

rony: tak květinářství, pro mě kde jsou kytky tak je to zahradnictví 😀 😀

rona2
autor
27. říj 2009

no už je to tady už mě odtud vyhání a ještě mi to počítá,mně něco trfí.Prý jsem tady furt. 😀
Tak se zatím loučím a ještě nakouknu později,ale to tady asi zase vleze manža,ach jo. 🙂

katrin111
27. říj 2009

romi litaji prave tedka jak se oteplilo svine jedny.................romi ja si stejne myslim ze budu prenaset nevim mozna uz to mam vsugerovane ale pri me smule to tak bude............

katrin111
27. říj 2009

takze asmi zustali jsem jen uz dve.............teda ti chlapi jsou otravni ani nas chvili nenechaji na pc 😀 😀 😀

asmeena
27. říj 2009

tak u nás to je jinak, manža hraje na velkém počítači a já si pěkně notebookuju 😀 a u toho hraju slovní fotbal

asmeena
27. říj 2009

honí mě mlsná, dala bych si ovocný pohár, ale nemám ovoce, mám pouze šlehačku 😀

katrin111
27. říj 2009

jj slovni fotbal jsem taky hodne hravala ale tedka jak na nej najedu nejde to otevrit nevim proc.................slehajdu i ovoce mam tak se stav a dovez mi ty hambace 😀 😀 😀 😀

asmeena
27. říj 2009

škoda, že nejede tramvaj až k tobě, jinak bych tam byla co by dup 😀

katrin111
27. říj 2009

jj rekni manzovi at te tady priveze 😀 😀 😀

katrin111
27. říj 2009

ty hrajes ten slovni fotbal normalne ze seznamu???jak jsou hry????

luciik
27. říj 2009

Holky nevíte, jestli se dá někde sehnat ten obal na těhu průkajdu??

asmeena
27. říj 2009

katrin hraju na geewa club

katrin111
27. říj 2009

a ty nemas prukazku v tvrdem obalu z papiru???nevim luci ja to mam v tom obalu papirovem a tvrdem a ok.jakou mas prukajdu?????

katrin111
27. říj 2009

asmi aha to ani neznam 😅

asmeena
27. říj 2009

luci: zkus zajít do toho velkého papírnictví u rondu na hlavní třídě, tam mívají snad všechno 😉

katrin111
27. říj 2009

asmi tam je to taky od geewa club to tam vidim a nic

luciik
27. říj 2009

No, mě dali jen tu skládanou průkazku, ale hned jí ušmudlám, tak sháním nějaký obal.
A je mi blbé to dát do té folie co jsme měli ve škole. Takový malý notýsek a tam nám psali známky 😀 😀

luciik
27. říj 2009

As, zkusím tam zajít nebo v lékarně? ale to je asi blbost, že?

katrin111
27. říj 2009

aha tak to cumim ze to mas bez tech tvrdych desek nebo jako obalu..............takovou jsem mela pres sesti lety u samika.ja jsem si myslim na ni poridila obal takovy jak je treba na prukazku na obedy v jidelne 😀 😀 😀 to bys mohla mit

luciik
27. říj 2009

No, budu muset něco sehnat nebo za těch pár měsíců z toho bude jen kus hadru. Navíc teď ji pořád osahávám a kochám se s ní 😀 😀 😀
Jsem totál úchyl, ale já jsem na ní tááááááák pyšná 😵

asmeena
27. říj 2009

lucii: já myslím, že v tom papíráku to pořídíš určitě, jsou speciálka snad na všechno
katrin: já jsem přihlášena přes heslo http://club.geewa.com/o2active/?type=Y29uZmlnPW...

asmeena
27. říj 2009

luci: se vůbec nedivím, nechceš mi ji někdy ukázat, že bychom zašly na kafčo, když bydlíš kousek ode mě?

luciik
27. říj 2009

As, to by jsme klidně mohly 🙂
Jen já mám teď 10.11. atestační zkoušku, tak se snažím učit, takže pak by jsme to mohly zrealizovat, ju 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru