Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
29. říj 2009

marti a ty nemas ani vychazky ze???jj tqahne se to jeste to smutne pocasi do toho...........asmi mas pravdu ale nesmis tolik cist a studovat na netu to mi vzdy rikal jaros a mel pravdu............a problemy s pocetim jsme tu mely skoro vsechny a vidis evicka i rozi maji zdrava miminka a my taky budeme mit zdrava mimca..............

j.cien
29. říj 2009

JJ Asme,tak to presne je!
Ja si naivka myslela,ze jestli najdu nekdy na //,tak uz budu jen vysmata a bezstaroste si to budu uzivat...a houby,jen prezivam od kontroly do kontroly a bojim se a modlim se,at se mi komplikace vyhnou...A tim je to horsi,ze jsem zdravotnik a ty rizika si uvedomuju...

katrin111
29. říj 2009

ja si vzdy rikam ze pokud zena sama o to prijde na zacatku tehu tak to nebylo dobre ale pokud prekona prvni 3.mesice kriticke tak je mimi zdrave a dobre se vyviji

katrin111
29. říj 2009

holky ale ja se taky na zacatku tehu hodne bala ale jak jsem zacala citit pohyby tak jakoby ten strach ze me opadl..........marti ty jeste par tydnu a taky ucitis broucky a ty asmi taky jak ti daji snehurenku

j.cien
29. říj 2009

Katrinko,kez by to byla pravda..ale bohuzel neni..ted prave jedna holka se dnes ve 24tt dozvedela z amniocentezy,ze maji DS..a doposud mela vse v poradku!!NT,krev,triply...vse OK!!!Az ten posledni morfol.uzv ohalil rysy Downa...a ted se to potvrdilo...To je silene 😢

asmeena
29. říj 2009

cien: to je šílené, ale nepostihne to každého a ty budeš mít dvě zdravé mimiška. Nesmíš si takové věci číst. Ty už si jak evička, která si taky četla jakési hnusárny a pak z toho byla špatná. Raději si teď čti jen pohádky se šťastným koncem. 😀

kasa
29. říj 2009

Ahojki Asmen nepřestávej věřit,třeba se z krve zítra ukáže ,že se brouček drží,ale déle mu trvá než se uhnízdí.A kdyby náhodou to nevyšlo,tak na tebe čeká sněhurka a té se už u tebe bude určitě líbit. 🙂
Já jsem to dnes v práci řekla šéfovi,a trošku jsem se bála jeho reakce,ale úplně mě překvapil,popřál mi hodně štěstí,říkal ať už nic nedělám,ať už jen myslím na sebe a kašlu na celé lázně ,což jsem vůbec nečekala,tak jsem mu řekla,že jdu zítra na kontrolu ,a že asi budu doma na rizikovce,tak mi řekl,že už bych stejně ve chvíli kdy dostanu těhotenský průkaz nemohla být počítána u mé práce jako pracovní síla,že by museli stejně přijmout někoho do stavu a převést mě jinam na práci,ale že se neví co bude po novém roce,takže mi moc přeje ať mi to vyjde.
Tak jsem ráda.
Zítra jedu do Polanky,tak už jsem nervozní jestli bude vše v pořádku.Snad jo. 🙂 Už by možná mohlo být něco vidět na ultrazvuku,aspoň malá tečka. 🙂

asmeena
29. říj 2009

kasi: děkuji. Tak to tvůj šéf vzal dobře, to je fajn a zítra držím pěstičky, ať máš dobré zprávičky. A je moc pěkné, jak už tam máš těch 6tt. To je pozitivní. 😵

kasa
29. říj 2009

Cien neboj broučci budou v pořádku,a jak říká Verča ,takové věci si teď vůbec nečti.Taky teď koukám jen na komedie a pohádky. 🙂

kasa
29. říj 2009

Verčo jak se to počítá to jsem ještě nezjistila. 🙂

katrin111
29. říj 2009

marti tak to je teda sila................ale opravdu to necti fakt ti to tedka nedela dobre 😠

kasa
29. říj 2009

A děkuji za pěstičky,zítra je budu potřebovat,jdu tam na 10.45. 🙂

asmeena
29. říj 2009

zítra nejdu do práce, tak snad hned koukneš na koníka jak jsi dopadla na kontrole.

asmeena
29. říj 2009

Za hcvilku si půjdu udělat šopák a koukat na ulici. Už se těším, snad neusnu, protože jsem dnes špatně spala, zdálo se mi, že jsem měla na testu dvě čárky a hned jsem to letěla říct manželovi, ale realita ráno byla teda úplně jiná.

j.cien
29. říj 2009

Kasi hodne stesti na zitra,bublinka uz asi bude videt 😉
JJ,to se vam rekne,ale toho Kona proste prohlizim uz skoro rok a nektere osudy tech holek ...clovek ma pocit,ze je zna osobne...je to tak,nestane se to kazdemu..ale zadna jistota bohuzel neni..
Napred jsem se modilla,at prekoname tech kritickych 6tt,potom tech 12tt...ale stale nic neznamena..ted se budu modlit,at vydrzime do tech 26tt...coz je taky jeste strasne malo...

Katrinko vychazky uz ted mam,14-18,ale dnes jsem jen rano vylezla na zahradu vysypat popel z krbu...jinak ani nevystrcim noc,kdyz je tak hnusne...to mi take neprospiva..byla jsem driv hodne akcni a ted jsem takova zabrzdena 😖

hnedoocka23
29. říj 2009

ahoj holky,právě jsme se vrátili z kina byli jsme na Jacksonovi a paráda,moc jsme si to užili 😵 kdyby to vyšlo,byl to skvělý comeback....hezký večer všem,papá...

j.cien
29. říj 2009

Holky a prede mnou v OC na tom NT byla pani take s dvojcatkama...a ta mela asi 40kg a bricho propadle dovnitr...to jsem teda mařena,podle ni 😀 😀 😀

asmeena
29. říj 2009

dnes byl manžel na kontrole s tou naší fenečkou a sdělili konečně výsledek histologie, tak ten nádor co jí odebrali byl nezhoubný, tak aspoň něco pozitivního. 😉

j.cien
29. říj 2009

Supr OCko,ty jsi spravne akcni!!A beztak cvicis,jako drak a postavicku mas jako modelka 😉 jen se pochlub!

hnedoocka23
29. říj 2009

cvičit ted bohužel nemůžu,více zítra...budete mít všechny IP 😉

j.cien
29. říj 2009

As,tak to je fajn,ze bude pejska OK 🙂
Ja tu nasi dupu ted tak rozmazluju..zrovna si uziva vedle mne gauce!!a to sem driv nesmela a ani to nezkousela...ale normalne vycitila,ze muze,ze panicka je ted namekko 😀

hnedoocka23
29. říj 2009

ale shodila jsem to,co jsem chtěla...navrch mám jen 1,5kg a to už seru 😀

j.cien
29. říj 2009

Ocicko,ze ty mas nejake krasne prekvapenicko? 😉

asmeena
29. říj 2009

očko, užívej každé krásné chvilky a neboj, taky si k tobě to miminečko najde cestu.

hnedoocka23
29. říj 2009

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

j.cien
29. říj 2009

ty blaho,ja to do zitrka nevydrzim!!!!!!!! 😕 😕 😅

j.cien
29. říj 2009

Tak at je to to,co si myslim a moc ti preji 😉 🙂

hnedoocka23
29. říj 2009

kolem 12-13,ok...papá,krásný večer,pááááá

j.cien
29. říj 2009

jupiiiiiiiiiii,budu tady cihat!!!! 😉

j.cien
29. říj 2009

Ocko a co srazik???Prijedes???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru