Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
12. dub 2009

Tak pááááááá

katrin111
12. dub 2009

ahoj holky,docitam,docitam a neni tady ani zivacka

hnedoocka23
12. dub 2009

ahoj katrin,není no...nejvíce se tady bude diskutovat zase přes zimu 😀

hnedoocka23
12. dub 2009

a co ty holka,jak se vede s mimískem v bříšku???kdy máš další ko.

katrin111
12. dub 2009

ahoj ocko jo to mas pravdu.........ted je to tady mrtvr ajeste par mesicu bude............

hnedoocka23
12. dub 2009

ale já to chápu,každý je ted většinou venku,co doma....byla dlouhá zima...

hnedoocka23
12. dub 2009

holky,tak já se loučím pro dnešek,jdu ještě poklidit kuchyn,dát pračku...a pak vytoužená vana a postel..pá hezký zbytek neděle.... 🙂

katrin111
12. dub 2009

mej se ocko,paaaaaaaaa

spasinka
12. dub 2009

Zdravím, Kelišky 🙂
Zrovna jsem četla, jak jste tady řešily brusle a miláček si čte letákz Gigasportu a ptal se mě, jestli nechci brusle. Jsem se začla smát, to musí být telepatie 😀 😀 Ale já bych se asi zabila, na kole můžu, to zvládnu taky dost.
Včera jsme byli na akci u kámošky, opékalo se venku a docela popíjelo, tak jsme se nějak zrušili oba dva 😝 Naštěstí jsem dneska byla schopná normálně fungovat, teď jsme byli na prochajdě a zašli jsme si na kafe a za hodinku mi začíná na Primě Láska přes internet, tak si k tomu vezmu žehlení. Ten film miluju.
A zítra mě čeká vana nebo minimálně sprcha 😠 Aspoň že nemusím vařit, jdeme k tchýni 🙂
Tak hezkýzbytek dne a zítra to přežijte ve zdraví 🙂

luciik
12. dub 2009

Holky, já se taky dnes loučím, tak páááááá

rona2
autor
12. dub 2009

Je tady ještě někdo?

rona2
autor
12. dub 2009

Holky jak se tak bavíte o těch bruslích tak jem včera byla v Tescu a mají tam na ně super slevy i 50%.Manža mi je chce koupit na narozeniny,asi se mě chce zbavit. 😀

katrin111
12. dub 2009

ahoj rony ja jsem tady jen si tady ruzne procitam...........

rona2
autor
12. dub 2009

Jé ahoj,já co se tady dostanu tak tu nikdo už není.Jak je doma malý tak není šance,však to znáš.

katrin111
12. dub 2009

jj znam,.maly cumi na telku a manza taky takze mam klid........jak se mas???

rona2
autor
12. dub 2009

ti moji taky hledí na telku a já pročítám maily a taky ti nějaké posílám.Mám se už celkem dobře,dneska jsme byli u tchýně na oběd tak veget,když jsem nemusela vařit.

katrin111
12. dub 2009

zase to tady na vecer rozjedem!!! 😀 😀 😀 odpoledne jsem si zdrimla tak jsem cila...........cely den jsem hnila doma,samik byl u baraku tak jsem to neresila a jen jsem se valela 😀 😀 😀

katrin111
12. dub 2009

tak to je fajn.........co uvarila tchyna dobreho???my jeste meli spenat tak jsme ho dojedli.........a zitra nevim co budu varit..........

rona2
autor
12. dub 2009

Tchyňa dělala králíka.Vaření ji jde.Tak to já jsem odpoledne makala na zahradě.

katrin111
12. dub 2009

tak to je sikovna.koukla jsem na nejake meily a jsou super,diky jsem se zasmala..........ja si chvilku sedela na balkone pak jsem spala a cucela na telku a porad neco zrala...jim ted mene ale casteji jinak mi je porad spatne.......

rona2
autor
12. dub 2009

Katrin musíme to tady rozjet,je to tady nějaké mrtvé. 😀

rona2
autor
12. dub 2009

to jsou ty těhu příznaky,ale to přejde.To mimi za to stojí.Sice jak si vzpomenu jak mi bylo zle tak si říkám,že nikdy více,ale tomu se nedá poručit.

rona2
autor
12. dub 2009

Já jsem tady měla ve čtvrtek kámošku pak došli i naše polovičky a dali jsme si metaxu,no ještě dneska je mi blbě a to jsem vypila hooodně malinko.Asi nemám cvik. 😀

katrin111
12. dub 2009

jj mas pracdu tak pis pis pis at maj holky rano co cist 😀 😀 😀 jj to mimco zato stoji ale nekdy fakt chcipam.......i se stolici uz mam problem a to jsou nejvic moje nervy 😠

katrin111
12. dub 2009

jj to jo.....ja taky nepiju a tak mi taky staci malo a pak mi je zle..........

katrin111
12. dub 2009

je treba tady dat tabulku se srazem at holky nezapomenou................

rona2
autor
12. dub 2009

Já si dám většinou jen trochu vína a jak mi těšknou nohy tak končím.Mi těšknou už po dvou deckách. 😀
A blbě mi nebává,ale toto byl úlet.

katrin111
12. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

katrin111
12. dub 2009

ja vinko moc ne to me pak boli hlava.ja radsi fernet citrus se spritem

katrin111
12. dub 2009

jsem zvedava kolik nas nakonec bude na tom srazu.snad vsechny co jsou tady napsane.........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru