Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
15. dub 2009

Ahopj Kelišky tak jsem vás dočetla a vidím,že byl dneska nějaky nakupovací den,taky jsem byla utrácet,mám dvoje botky a nové spodní prádlo a halenečku.
Kat v pátek jdu taky do Polanky na 10.15 hod.tak to se tam určo potkáme,už mám s toho nervy jak dlouho tam zase budu sedět,když mají tak narváno jak psala Očka.
Jinak v ve staré práci mám všechno vyřízeno jen musím zítra na výstupní prohlídku a 4.5.nastupuji do nového.Tak jsem konečně v pohodě a spadl se mě pořádný balvan. 😉

rona2
autor
15. dub 2009

Eví musíme se pak domluvit kde tě mám naložit na ten srázek. 😉

katrin111
15. dub 2009

ahoj romi tak to je super s tou tvou novou praci.....................

ili5
15. dub 2009

Katrin, ahojky, tak jak se cítíš a co krev, už to je potvrzené a průkazečku máš, Jak já ti holka závidím. 😉

rona2
autor
15. dub 2009

Odskočila jsem si maleho šoupnout do vany,nějak je mu pořád zima tak snad se nevyklube nějaká nemoc.

rona2
autor
15. dub 2009

Tak už se nám to blíží a těším se jak vypnu konečně,celý týden lítám a nevím kde mi hlava stojí.

j.cien
15. dub 2009

Custe Kelisky,tak to se v patek sejdeme na mini sraziku v Polance 😀 ,ja jsem tusim na 9,50 a sestra mi hned hlasila,ze Kaja dorazi az po 10te,tak at s tim pocitam... 😠

No snazim se s tim smirit,ze me jeste ceka dlouha cesta k IVF,to cekani je hnus.....ale jsou i horsi veci,hodne myslim na Michinku,jak je to vsechno relativni...ted se radujes z // a vzapeti te vezou na sal.....
Snad to Kacence dopadlo co nejlip,jak v tom srabu mohlo......

Katrinko dnes me IUI tak silene nebolelo,protoze Kaja pouzil katetr pro ET a ten je tensi,takze to tam celkem rychle zavedl...jen me zas polilo to horko,naval az do hlavy,ale rozdychala jsem to a jsem OK.Klobouk mi nedal tentokrat a je to lepsi,ten tvrdy hnus me teda poradne tlacil.....vzpominala jsem na tebe,jak jsi tam sebou sekla 😀 a jak to nakonec stalo za to 😀 😉 🙂 🙂 🙂

rona2
autor
15. dub 2009

Ahoj Marti,tak to se tam fakt potkáme,to je fajn.Tak snad nebude mít Kája hned ze startu skluz. 😀
To tvé IVF musí vyjít,když už tě tak dlouho připravují a trápí tě. 😉

rona2
autor
15. dub 2009

Marti a nebo už ani IVF nebude třeba a výjde toto IUI. 😉 Moc ti to přeju. 😉

j.cien
15. dub 2009

Rono potkame se urcite 😉 ,jeste tam bude myslim i Ocka a Kat,se kterou se jeste nezname 😉
Skluz bude mit 100proc. 😠 kdyz to sestry objednavaji po 10min intervalech a jeste rikaji,at prijdou i bez objednani...myslim Occe to rekli,...no to bude husto 😀
Ja je pokazde prosim na rano,chodim do prace a mam to hodku cesty...tak snad to pujde rychle...

rona2
autor
15. dub 2009

Chtěla jsem popošoupnout tabulku se srazíkem a nejde mi to,ten koník mě už dva dny štve,pořád mě to vyhazuje na tu první stranu.Nevíte co stím?

j.cien
15. dub 2009

Rono to jsi hodna,ale to by byl takovy maly velky zazrak,a ty me doposud obchazeji obloukem ☹ 😖 😀

Dnes jsem si na tebe vzpomnela,stavili jsme se z Polanky v Polsku pro par okrasnych stromku na zahradu...to budes mit krasnou praci a hlavne se nebudes snad tahat s tezkym...ti lezici ,to je asi silena drina !!!

j.cien
15. dub 2009

Ja to zkusim,jestli mi to pujde poposunoit sem...a na ktere je to strance,prosim?

rona2
autor
15. dub 2009

Minule mi Kájik řekl,že když čekám jen hoďku tak,že to ještě jde. 😀 No,ale když jdeme hned ráno a budeme mezi prvníma tak by to mohlo ještě frčet.Ten skluz pak nabere později. 🙂

rona2
autor
15. dub 2009

Já jsem to brala hned na první straně,je to myslím stejné.

j.cien
15. dub 2009

Rono mezi tema "prvnima" nas bude cca 5-6 😉 😲 😖 .....dnes jsem byla na 7,50 a odjizdeli jsme az po 10te snad !!!

j.cien
15. dub 2009

Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + cien 😉
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

rona2
autor
15. dub 2009

Já jsem tam dneska byla jak měli zboří a byla jsem jak v jiříkově vidění,už se tam těším.A naopak ve staré práci mi holky říkaly jak se tam donáší a jsou tam šílené rozbroje,nějak tam houstne atmosféra,tak jsem ráda,že končím.Já to šíleně snáším jak to v kolektivu nefunguje.

rona2
autor
15. dub 2009

Já tam jdu jen tak zbytečně si myslím,ale když to Kajoch chtěl tak co bych pro něho neudělala,ze? 😀

j.cien
15. dub 2009

A ty nejdes na IUI ???

j.cien
15. dub 2009

jj.to bude fajn v takove praci !
Ono vsude je asi neco,ale pokud jsou ve stare praci takove rozbroje,tak je to asi odchod v nejlepsi dobu..
Ja jsem uz 11 let na stejnem miste,ale mame super kolektiv,takze bych dobrovolne nemenila 🙂

rona2
autor
15. dub 2009

Já jsem byla na kontrole minulý pátek,protože v pondělí bylo volno a řekl mi,že by folíky do středy nevydržely.Ale podle mého by to klaplo,protože mi to vychází pořád stejně a vždy to tak bylo,ale jsem laik tak mlčím a poslouchám. 😀

rona2
autor
15. dub 2009

Takže jsem se snažila s manžou jak to šlo,ale dáme si od IUI teď pauzu a pak to ještě zkusíme.Myslím,že to tělo přivítá,že ho necpu tabletama.

rona2
autor
15. dub 2009

Taky jsme měli super kolektiv,ale ty co byly super odešly a to co přišlo je šílené jak na práci tak i v kolektivu,prostě nejsou prý lidi.Já jsem 6 měsíců doma a žralo mě to jak to tam je,já jsem prostě asi magor.

j.cien
15. dub 2009

aha...tak proc tam teda musis...?Tos mela radeji jit dnes...v pa uz tam 100pro nebudou .....

No,ja nekdy teda ziram a vaham,jestli to mam Kajovi bastit nebo ne....dnes me teda uplne dotala Spasinka,mame stejnou lecbu,obe dnes jsme 9.den se synarelem a me rekl,ze tam ma 2 foliky,takze nemuzeme dal stimulovat k IVF a musi se to stopnout....a Spasinka ma dnes 4 foliky,a ji rekl ,ze vse OK a od zitra Puregon....

Jasne mi rikal,ze ucelem Synarelu je,aby zamezil tvorbe foliku,nez se nasadi injekce....
Tak CO JE TEDA PRAVDA???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asmeena
15. dub 2009

holky nějak mě šíleně pálí bradavky, kdyby to byly aspoň těhu příznaky, ale jak to tak znám, tak mrcha dorazí na čas a já to zase obulím.

rona2
autor
15. dub 2009

Jen na ultrazvuk,já to prostě sama nechápu.

Tak to se teda síla a už je asi přepracovaný a neví co mluví asi.

j.cien
15. dub 2009

Loucim se zatim...jdu si slehnout Pregnyl 😀

j.cien
15. dub 2009

Asmeeenko,tak to muze byt tehu ty draku jeden !!!!!!!! 😀

asmeena
15. dub 2009

rony: to ale nechápu, proč si tě tam vždycky zve, když ti IUI nedělá. Aspoň na tobě vydělávají za UTZ.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru