Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
17. dub 2009

marti mate u vas v lekarne lizatka pro tehotne???pry to jsou proti tem nevolnostem........je jich 12 v baleni a stoji okolo 50 korun.........

j.cien
17. dub 2009

jj,mame Katrinko

katrin111
17. dub 2009

jsi jeste v praci???vem mi je prosim

katrin111
17. dub 2009

nekdo rika ze to pomaha a nekdo zase ze ne,tak bych je rada vyzkousela...nevim jestli bych je u nas sehnala,kdyz jsem nemohla sehnat a ni citlivejsi tehu test

j.cien
17. dub 2009

OK,vezmu

katrin111
17. dub 2009

diky jsi zlatko.......kolik teda stoji?????50 kc?????

j.cien
17. dub 2009

Katrinko 12ks 54.-

katrin111
17. dub 2009

ok marti beru to 😀 😀 😀 😀 a co si o nich myslis????pomahaji???ted mi je zrovna na nic tak by mi to ted bodlo

j.cien
17. dub 2009

Ale jo,tehulky to hodne berou,je v tom zazvorovy vytazek,takze bezpecne,prirodni,,,bud to pomuze nebo ne,ale kazdopadne ti to neuskodi ...

beruska81
17. dub 2009

Ahoj holky, jsem dneska celý den nějaká unavená, v noci jsem moc nespala, bolelo mě hrozně břicho jako před MS, ale už mi je líp. U nás teď začalo hrozně pršet.
V tom jiném tématu máme další těhu po prvním IVF, vzali jí jen 3 vajíčka, ty se všechny oplodnili, jedno si nechala zamrazit a 2 vložit a dneska byla na krvi a má to tam. Takže všechny tři co teď byly na IVF jsou těhu, ale všechny chodí do caru v Praze 🙂
Holky užijte si zítřejší srazík, těším se na fotečky 🙂

kat77
17. dub 2009

Ahojky všechny... 🙂 jak se dnes daří? No holky, kdo z vás byl dnes v Polance, já byla a musely jsme se teda vidět. Byla jsem tam od půl 10 tak do 11.

kat77
17. dub 2009

Ahojky berus, jsi on?

j.cien
17. dub 2009

KAAAT,tak to jsi nas musela videt!!!Sedely jsme s Ronou hned u dveri a chlamaly jsme se skoro porad!!!
Kde jsi sedela ty? 😉

kat77
17. dub 2009

NO JASAN!!! A já seděla chvíli s Ronou ve stjných 4křeslích...mám tmavohnědé vlasy s melírem střižené na mikádko

kat77
17. dub 2009

Ale Ronu jsem tak nějak poznala, ale nebyla jsem úplně jistá. Ale vím, že měla bíločerné sáčko, riflíky a bílé do špičky botky a naproti ní seděla holčina kratší vlasy, třičtvrťáky a rifl. blůzku?

kat77
17. dub 2009

Já se z toho po...hahahahahaha...jj podle těchto fotek jsem byla fakt nejistá...

j.cien
17. dub 2009

Tak to ses mela hlasit KAt!!!
Ja jsem se divala na kazdeho,jestli to neni nekdo z konika...ale ty fotky jsou ne moc presne,tak jsem te nepoznala..skoda!
A jak jsi poridila v Polance,vse OK?

j.cien
17. dub 2009

jj,rifl bluzka 😀 to jsem byla ja 😀

kat77
17. dub 2009

No dnes mě Jaroš trošinku překvapil...říkal, že uděláme genetiku ať víme víc...přemlouval mě doslova na IUI, že prý když jsme oba v poho, tak je to třeba zkusit a když se nezadaří teď v květnu IUI, tak v červnu IVF druhý pokus. Mimo jiné je to opravdu moc škoda, že jsem zaváhala nepoznala Ronu, ale příště se určo budu hlásit.

kat77
17. dub 2009

No tak to vidííííš 😀 já seděla vedle tebe a rona naproti tobě..hahahahahaha...to je goooool

kat77
17. dub 2009

Loni jsem na IUI byla a nic a pak IVF a taky nic, ale byla jsem potom na laparoskopii a vše OK. Tak si tím projdu ještě jednou 🙂

kat77
17. dub 2009

27.4. jedeme do POlanky i s přítelem na 14:00 na tu krev na genetiku a pak 6.5. ještě já jednou na krev (opět 3 den cyklu)

j.cien
17. dub 2009

Tak to je fajn,ze jste se dohodli na nejakem reseni...a to prvni IVF jsi mela ve Fertasu,jo?
A predtim jsi chodila na IUI nebo rovnou IVF?

j.cien
17. dub 2009

Ja ted mam pausu,dnes mam po IUI a az dostanu v kvetnu MS,tak mam volat a domluvit se na KO a pak SNAD na stimulaci k IVF...pokud bude uz schvaleni od poj.

beruska81
17. dub 2009

ahoj kat jsem tady, s tou jistotou jestli se poznáme, jako dneska vy v polance, tak to jsem taky zažila s kaczkou.Obě jsme se po sobě dívali v Olmíku, ale já si nebyla jistá jestli je to ona, byla tam i s přítelem a jak na něho zavolala jménem tak už jsem si byla jistá, že je to ona, ale byla smutná, tak jsem to nechala být.Pak jsme si psaly, že o sobě víme 🙂
Nevím jestli jsem to nenapsala zmateně, snad to chápete 😒

kat77
17. dub 2009

Loni jsem byla v gyncentru OV pod Jarošem, na jaře mi dělal IUI a pak mě připravoval-stimuloval na IVF, ale.....na odběr vajíček vklad už tam nepracoval, ale jsem s ním spokojená a tak jsem zůstala stále pod ním teď ve ferťasu

beruska81
17. dub 2009

cien já to měla schválené za týden, nezoufej 😉

kat77
17. dub 2009

Ahj berusko...je to ale malý svět, jak se říká...a to jsem se vás všech včera ptala, jestli jedete někdo dnes do Polanky🙂

kat77
17. dub 2009

Cienko...ty jsi dnes měla IUI? No vlastně ty jsi tam měla přítele-manžela viď?

j.cien
17. dub 2009

JJ,ve stredu i dnes IUI,ale je to stejne zbytecne....stopnul mi IVF,protoze si nevsiml,ze mi konci platnost 24.4...takze by se to nestihlo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru