Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
29. dub 2009

no snad jo.............musim se pak aspon vlezt do veci............ 😀

kat77
29. dub 2009

Mám u berusky takový pocit, že jí to vyjde a to je dobrý znamení 🙂

kat77
29. dub 2009

No nic, budu muset jít, dnes je středa a máme takový babinec v 5 jako každý týden...na dvě skleničky vínka a pak domů🙂

katrin111
29. dub 2009

jj katy tak se mej a uzij si to,paaaaaaaaaaaaa 🙂

kat77
29. dub 2009

paaaaaaaaaa 🙂

katrin111
29. dub 2009

jen tak tady pisu.....vsak me znate 😀 😀 😀 😀

j.cien
29. dub 2009

HOlky huraa,budu mit svuj vlastni notas !!!! 😀 To budu na konikovi furt 😀
Petr koupil nejake ptakoviny k bazenu a dostal k tomu notas!!!
Asi to bude nejaky za 5 korun 😀 ale mne to na konikovani bude stacit!!! 😀

beruska81
29. dub 2009

cienko to se máš, my máme taky noťas i normální pc, ale noťas moc nepoužívám, ale zítra ho beru sebou,jsem ráda, že ho mám,chtěli jsme ho už dávno někomu dát,ale je to památka na USA, tak nedám.

Kat jsem ráda, že si myslíš, že mi to výjde, ale uvidíme.
Před chvíli tu byl taťka a odvezl si malého ☹ ale co nadělám

j.cien
29. dub 2009

Berus tak ja to beru jako hotovku,ze tobe to uz musi vyjit!!!!
Uz te smuly bylo u Kelisek az az....tak je to na tobe ,prolomit ledy a pak sup sup jedna po druhe 😀

j.cien
29. dub 2009

V kolik presne bude ET?At muzem drzet palce? 🙂

beruska81
29. dub 2009

cien díky, snad to výjde, doufám
Vůbec nevím v kolik to bude, já když tak pisnu sms kat a ona vám tady napíše. Jsem objednaná na 9,30, ale sestra říkala, že ET se dělá kolem poledne, tak nevím.

katy.m
29. dub 2009

Ahojte,
Luci,držím palce 😉

beruska81
29. dub 2009

katuš děkuju moc, jak je, už chodíš do práce?

katy.m
29. dub 2009

nastupuji od května,což je pozítří???? 😨 No,snad to zvládnu...7 měsíců jsem tam nebyla 😅

beruska81
29. dub 2009

určitě to zvládneš, kde pracuješ? člověk se asi musí připravit na pohledy těch lidi v práci, ale ty jsi silná holka 😉

katy.m
29. dub 2009

na psychině...o to je to horší...jak mám pomáhat druhým,když teď neumím pomoct sama sobě????

beruska81
29. dub 2009

no to věřím, Marek taky dělal na psychině, ale u rozvozu, a tetka tam dělá kuchařku. To musíš být silná, když děláš v takovém prostředí, jednu dobu jsem tam chodila za strejdou a už nikdy více 😒
Kači já vůbec nevím co ti poradit, když jsem čekala malého tak jsem si vůbec nějak nepřipouštěla, že se může něco stát, no a když teď chodím sem a vidím co se děje, tak se strašně bojím. Člověk si říká, jo je všechno v pořádku a ze dne na den je všechno jinak.
Moc na tebe myslím a držím palečky ať jsi brzo těhu. 🙂

katy.m
29. dub 2009

děkuji,taky doufám,že si moje tělo nebude dávat načas 😔

katrin111
29. dub 2009

ahoj Katusko,jsem rada ze jsi k nam nakoukla...taky ted premyslim jak beruska,taky jak jsem cekala maleho taky jsem nemela z niceho strach..ale tedka..................taky ti ze srdicka preju at jsi co nejdriv tehulinka 😵

katy.m
29. dub 2009

Ahoj katrin,děkuji...
S manželem jme se dohodli,že se začneme "snažílkovat" hned po šestinedělí,myslíme si,že nemáme nač čekat.Navíc se domnívám,že tak brzy neotěhotním.Prostě tomu necháme volný průběh a CAR bychom navštívili až ke konci roku

beruska81
29. dub 2009

katrin uvidíš, že tvoje těhu bude v pohodě, jenom si teďka fakt říkám co všechno se mohlo stát, naštěstí moje těhu kromě zvracení bylo bezproblémové, díky bohu 🙂

katrin111
29. dub 2009

katy co ty vis treba do konce roku vam to vyjde a ty budes tehulka....................berus snad mas pravdu..............

kacza.b
29. dub 2009

ahojky holky. uz jsem doma z vecere,nazrana jak svinka...az je mi zle...ale bylo to moc dobry 😅

katynko moc te zdravim......a jsem rada ze jsi zase zavitala mezi nas 😉

beruska81
29. dub 2009

holky jdu se dívat na ulici, večer je hokej, takže ho mám zkažený,moc to nemusím a manžel neustoupí,tak budu sedět u pc 😀

kacza.b
29. dub 2009

berus to chce jeste jednu telku,nebo posli manzela do hospudky...ze je tam lepsi atmosfera 😀

katrin111
29. dub 2009

ahoj kaci a dieta je v čudu 😀 😀 😀 😀 coste meli dobreho?????

larri
29. dub 2009

Ahoj Kacko,jsem rada,ze te vidim.Ale nevim co ti napsat,jen snad,ze jsi silna a vsechno postupne zvladnes.
Mam kamaradku,ktere umrela holcicka pri normalnim porodu,nemela vyvinuta plice,ale je to uz asi 10 let.Ted ma kluka,ktery ma 8,ale ivf absolovala 8krat.
Kdyz jsem byla minuly mesic doma,tak jsme se po dlouhe dobe sesly a to co ona prozivala s ivf pred lety,tak ja ted.A to jsme stejne stare.Ale dulezite,ze si mas o tom s kym popovidat.
Mne konik pomohl hodne v prosinci,kdyz jsem prijela v den svych narozenin domu z nemocnice a porad plakala,ze jsem neplodna.Nevedela jsem,jak to bude s pritelem,protoze je muslim.Ale i v takovem nabozenstvi maji pro to pochopeni.

Kacenko,moc a moc ti preji,aby se vam to podarilo prirozene,i kdyz vim,ze mas na srdicku hodne cerstve jizvicky.

Slibuji.ze az pojedu do Opavy,tak se ti ozvu a jestli budes chtit,tak zajdeme na kafe.Ale ted to tak brzy neplanuji,protoze setrim dovcu na OPU,takze do te doby se vam snad zadari.
Neznas z prace Gabku Amortovou,ted je ale na materske.

beruska81
29. dub 2009

no my máme 2 televize, ale bydlíme v oblasti kde není nic moc signál, jedeme přes satelit a to bych se musela dívat na to samé, do hospody se mu nechce 😒

kacza.b
29. dub 2009

berus tak to chce aspon setobox,stoji par korun a jako nouzovka poslouzi dobre.

na veceri jsem mela tri druhy syra na jehle a americke brambory,mnam,mnam...ale ted je mi fuj 🙄 muj zaludek uz asi tolik nesnese

kacza.b
29. dub 2009

berusko zitra na tebe budeme zase moc myslet a cele to cekani na testik budeme s tebou...budeme drzet pesticky pro stesti 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru