Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
22. dub 2009

No koukam,ze jste tady na 2 strany básnily o Kájíkovi 😀 ,tak to se asi nepridam 😲 ,neni to muj typ 😵

Asmenko a Dito ,velke diky,jste zlaticka 🙂 a dobrou noc a krasne sny vsem 😉

kacza.b
23. dub 2009

krasne ranko kelisky ,vy jste zase vcera drbaly 😕 to nestihnu asni docist.

dneska nam tam prsi 🙄 tak nic moc...

kacza.b
23. dub 2009

holky to bylo tema o kajovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dneska pujdu do prace s dobrou naladou a vysmata jak leco 😵

holky vcera tu nebyla vubec katrin??? nebo jsem ji prehlidla 😕

mizim jdu vyvencit psa a ficim do rachoty,tak krasny den

larri
23. dub 2009

Ahoj holky,vetrela jsem se vam tady,protoze jsem si precetla,ze resite,jestli si priplatit ICSI.Protoze chodim k Apolinari,kde se skoro nic neplati,tak mi to v caru jedna doktorka taky navrhovala k 2.ivf.Ted,kdyz jsem byla na utz,tak mi dalsi doktorka rikala,ze mi to je doporuceno,je vetsi jistota.Ale k tomu dodala:v soukromem caru by vam to dali hned,at maji z vas penize,ale u vas se uvidi v den odberu.A o tom rozhoduje embryolozka az,kdyz uvidi jake jsou odbery a rozhodne se.Pak se vas zepta,jestli s tim souhlasite nebo to nepotrebujete.

Jenom at vite,jak to asi chodi.
Kacko,ono je u nas pry nejlevnejsi IVF pro samoplatce.Ja vim,ze Praha je daleko na navstevu lekare,bohuzel. ☹

spasinka
23. dub 2009

Dobré ránko, Kelišky 🙂
Vy jste teda toho Káju včera zdrbly 😀 Jestli si tohle přečtou vaše drahé polovičky, budou chodit do Polanky pořád s váma 😀 A kdybyste ho viděli včera v tom civilu, to bytse teprve nebyly k udržení 😀 Ale on je velký sympaťák, to mu musím nechat.

Pravá strana mého břicha je viditelně větší než levá, Romana to ráno trošku vyděsilo, jak mě ještě rozespalý po tom břichu pohladil 😀 A dneska jsme měla super sen!!! Že jsem na punkci ajak tam ležíme pak na tom pokoji, že bylo plno a vyšla nějaká doktorka a říkala, že všechno dopadlo špatně, jen že já jsem měla krásná ukázková vajíčka 🙂

spasinka
23. dub 2009

Ahoj, Larii.
Budu Ti malinko oponovat. Při 1.IVF nám po odběru dr.Vodička řekl, jak je to s vajíčky, jak s SPG, co jsou normální hodnoty a jaké máme my a ptal se nás, jestli ICSI chceme, že stojí tolik a tolik. Že popohyblivost spermií je dobrá, ale že nám ho doporučuje. Ale rozhodnutí bylo jen a jen na nás!! Tohle je moje zkušenost, ono určitě záleží na dr. a stejně do toho jdeme zase, když to zvyšuje šanci.

larri
23. dub 2009

Spasinko,ja to psala vseobecne,nemyslela jsem jenom vase car.Ale celkove co ctu v dalsich diskusich.Je mi jasne,ze kdyz jim reknes,ze to nechces,tak ti to delat nebudou.

Jestli se te to dotklo,tak se omlouvam.

j.cien
23. dub 2009

Ahojky do destiveho rana 🙂
Spasi ted se uz jen opatruj ,at tu urodicku nekde nevytreses 😉 a zitrek uz se blizi,tak ti bud moc moc drzet palce !

spasinka
23. dub 2009

Larri, neomlouvej se, nedotklo, v pohodě!!!! Je to opravdu o přístupu jednotlivých doktorů! Mě spíš štve, že státní zařízení pomlouvají soukromé CARy a naopak a štvě mě to vlastně všude 😠

beruska81
23. dub 2009

dobré ránko holky, no s tím icsi ještě nejsem rozhodnutá, to se budeme rozhodovat až u OPU, podle toho co doktoři navrhnou, já souhlasím se Spasinkou, dr. Vodička nám vlastně na poslední kontrole řekl, že to ani nebudeme potřebovat, zatím nemám ten pocit, že z nás tahají jenom peníze, i když ze mě nic moc zatím neměli a chovají se pořád pěkně. Musím říct, že i sestra Petra je na mě moc příjemná, malému jednou dala čokoládu, bavila se s náma a když jsme tam byli později tak mu zase dala bonbon z bonboniery, takže já jsem s Fertimedem spokojená 🙂

spasinka
23. dub 2009

Ahoj, Marti 🙂
Už se fakt těším na zítřek, snad bude úrodička 🙂 Dneska se večer zabalím a chci jít konečně brzy spát, zítra už bychom měli vyjet tak v 6 ráno 😒

Jo, Larri, chtěla jsem se zeptat, Ty už jsi byla na IVF, že? A jak dlouho po ET jsi zůstávala v centru nebo v nemocnici?

j.cien
23. dub 2009

Holky ja chci ICSI uricte!Po tom vsem,co podstoupim,nacpana hormony,OPU...a pak bych jen mela cekat,jestli se na Petryho misce neco "samo" oplodni...tak to teda ne!Kdyz uz IVF,tak urcite s ICSI !! 😉

spasinka
23. dub 2009

Marti, akorát uvažuji, kdybych měla fakt 6 vajíček, že 3 ICSI a 3 jen tak, ale to zatím nad tím jentak přemýšlím

j.cien
23. dub 2009

Dito ,myslim ,ze by te to pak treba mrzelo...kdyby se nahodou ty 3 co by byly normalne pak neoplodnily...
Ale to je jen muj nazor,zalezi samo na tobe 😉

spasinka
23. dub 2009

zatím o tom opravdu jen přemýšlím, tady nejde o prašule, cena je do 6 vajíček, myslím, stejná. Jen tak mě to napadlo, jak tu některé holky psaly, že ten přirozený postup je možná lepší. Ale uvidím podle počtu vajuch a co mi řekne dr., neboj 😉

katrin111
23. dub 2009

AHOJ HOLKY,MUSIM SI VAS DOCIST,VCERA JSEM TU POTOM UZ ANI NESLA,BYLA JSEM UPLNE NA NERVY JAK MI DR.REKLA ZE TO MIMCO MERI JEN NECELE 2CM,sice me uklidnovala ze to treba spatne zmerila a le i tak vcerejsi den byl jeden z nejhorsich dnu.....nedalo mi to,tak jsem dneska sla znova za dr.a poprosila at mi jeste udela utz.....udelala konecne pres bricho uz ne ten vnitrni............a mimco meri krasnych 3,12cm takze opravdu odpovida tem 10.tydnu..............takze mi spadl obrovsky balvan ze srdce.............ukazovala mi srdicko hlavicku nozky i ruce............

spasinka
23. dub 2009

Katrin, bobku, tak Ty sis včera užila nervy ☹ Hlavně že je všechno v pořádku, chtělo by to na oslavu hambáče, že? 😀

larri
23. dub 2009

Katrin,to jsem rada,ze to takhle dopadlo.

Spasinko,tady nejde o pomluvy,ale o fakta.Ja byla rozhodnuta do Podoli a tam by mne to vyslo na 30 000,ale protoze jsem neverila a kamaradka ma od Apoli dvojcata,tak jsem sla tam a neplatila ani kounu za ivf.Tech 30 000platila kamaradka taky,takze je to plus,minus.Mohla bych platit o neco mene treba.

Je mi jasne,ze kazdy je spokojeny tam,kde je.Jinak by tam urcite nechodil.

Spasi,ja ET NEMELA,NEDOZRAVAJI MI VAJICKA,takze ted jsem dostala jine injekce.Zacinam pichat ale az v cervnu.Jinak myslim,ze u Apoli se jde hned domu.Nedostanes tam nemocenskou ani na OPU.

beruska81
23. dub 2009

Katrin tak to je super, že to dobře dopadlo, drž se.
Holky my jedem zítra do Olmíku, hned se stavíme i do Globu nakoupit, ať už pak nemusím do Opavy a po cestě se stavíme do meka, už se těším. 🙂

beruska81
23. dub 2009

larri kdy se zase chystáš do opavy?

larri
23. dub 2009

ja byla minuly mesic a ted nevim.U nas je letni sezona,takze nevim a hlavne setrim dovcu na OPU 😉 😠

Pa,bezim pracovat,jeste,ze to mam 5min.pesky

spasinka
23. dub 2009

Larri, máš pravdu, ono je to všude v CARech o penězích. Mě to hodně štve, že vydělávají i na věcech, na kterých nemusí, už jsem to holkám říkala. Jenže nenadělám nic, jinou možnost nemám ☹ Ale je to taky hodně o lidech 😉
Aha, tak to jsem popletla, dlouho jsi tady nebyla, tak jsem si nebyla jistá. NO protože ve Ferťasu chtějí, ať tam jsme po ET přes noc a já nechci, chci domů. Poležím tam ty 4 hodinky a pak opatrně do svojí postýlky 🙂

spasinka
23. dub 2009

Marti, Emma je na světě!!!!! Narodila se dnes ráno v 9,56, váží 2500 g a měří 48 cm!! Teď mi přišla sms 🙂

katrin111
23. dub 2009

holky diky moc,ani nemluvte ten vcerejsek byl pro me hodne tezky ja uz jsem myslela na nejhorsi.ted uz vas jdu konecne docist,konecne jsem se tady dostala........

katrin111
23. dub 2009
beruska81
23. dub 2009

byla jsem pro obědy a už jsem zpátky, dneska máme mrkvovou polívku a lososa na medu s horčicí a bramborem, no uvidíme co to bude 🙂

katrin111
23. dub 2009

jeee berus ty se mas.ja dnes delam brambor a koupila jsem nalůozene masicko tedka v laufu nejake mexicke tak mame toto.................za chvili pofrcim pro samika............no az ve 12........

spasinka
23. dub 2009

Odkud tu tabulku vždycky kopírujete, že vždycky zmiznou moje nejnovější info? 😠

beruska81
23. dub 2009

tak to taky bude určitě dobré, já už mám týden chuť na vepřové maso, jako na nudličky a pořád nejsem schopná si ho koupit a udělat.

beruska81
23. dub 2009

spasi nečerti se,já jdu vždycky pozpátku a jak na ní narazím tak jí zkopíruju 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru