Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
9. čer 2009

Ahojky,preji poho uterycko 🙂

hnedoocka23
9. čer 2009

ččusky busky j.cien..já jsem tak dobrá,že jsem ušetřila jeden puregonek 🙂 dopíchávám totiž zbytky...od sestry jsem měla vzít 6 puregonků,vzala jsem si nakonec 5,nebyli prachy a i tak jsem ušetřila 😀

j.cien
9. čer 2009

Vidis Ocko,jaka jsi sikulena!Kolik te vyjde ten Puregon?6tisic na celou stimulku?
Co bolesti ,je to lepsi?

hnedoocka23
9. čer 2009

1ks stojí 1076,-kč..já budu mít ještě jeden,tak mi asi dají dva ještě..uvidíme..(takže 7 bych odebrala)kolem 7tisíc..
ráno je to v pohodě,ale horší se to večer,to mám břicho jak těhule..je to i z toho pití,vypiji kolem 3litrů...

hnedoocka23
9. čer 2009

jinač prsa začínají být citlivé na dotek a semtam projede vaječníkama ostrá bolest..ale nic těžkého nezvedám.. 😉

evcaa
9. čer 2009

Ahoj holky

cienko please chtela jsem se zeptat jaky mas nazor na ty homeopatika a jestli bys mi mohla napsat co se tak nejvic prodava a na co jsou nej ohlasy dekujiiiiiii

larri
9. čer 2009

holky,kolika bunecne maji byt embryjka pri ivf,kdyz se zavadi?

evcaa
9. čer 2009

ocicko abych ti pravdu rekla tak ja si ze stimulky jen vzpominam na to ze ten den pred opu uz jsem se modlila at mi ty foliky vytahnou byla jsem jako balon 😀 😀 😀

evcaa
9. čer 2009

ja nevim lari ale ja mela hodnotu B

evcaa
9. čer 2009

myslim ze Cecka jsou 2-4 bunecne Becka jsou 4-6 a Acka jsou 6-8 tusim nevim to jiste

hnedoocka23
9. čer 2009

Ahoj holky,EVi přesně tak,dobře jsi to napsala 🙂

hnedoocka23
9. čer 2009

jdu něco dělat,mějte se hezky 🙂

larri
9. čer 2009

jenom jsem se zhrozila,protoze se mne na jedne diskusi ptala holcina,ze mela 16bunecne.Tak jsem se lekla a na netu to nemuzu najit.

katrin111
9. čer 2009

evi me ted prave kamoska rikala ze jeji znama sla rodit a byla na jeden prst otevrena tak pojedla ty homeopata a za chvili uz byla pripravena na celych 10 prstu.................

evcaa
9. čer 2009

ty jo a jak se menujou milacku budu vdecna protoze furt resim jen to at maly neni velky jestli budu nedej boze prenaset a at ho zvladnu vytlacit jsem desna co ????? ale mam takovy prirozeny respekt k porodu

evcaa
9. čer 2009

pa ocicko alke ty uz bys nemela nic delat ja pri stimulce radeji nic nedelala at si neco nepodelam s vajickama a tak okolo 😉

j.cien
9. čer 2009

Evci zkus si vyzdevdnout v lekarne brozurku od vyrobce Boiron jmenuje se "homeopatie v porodnictvi"
a porodu se neboj,zvladnes to v poho,jsi prece sikulka a Danik ti pomuze 😉 🙂

evcaa
9. čer 2009

cienko no doufejme a dekuji jsi zlaticko a tobe preju vse nej ve stimulce brouku 😉

j.cien
9. čer 2009

Evi nemas zac dekovat,snad ji tam u vas v lekarne budou mit...je tam hodne cennych rad pro tehule a kolem porodu 😉
Moje stimulka je stale v nedohlednu...uz at mam aspon po te laparce,to me zase podune blize k IVf...doufam...ze mi tam Kaja nenajde nejakou prisernost 😝

evcaa
9. čer 2009

vis co tam najde dva nadherne vajecniky ze kterach budou pokracovat naprosto krasne pruchozi vejcovody a jednu nadherne rostlou a perfektne stavenou delohu ve ktere musit ty se svou psychikou vystavet nadherny slunickem projasneny pokojicek pro mimise tak jako jsem to udelal ja tak tohle tam kajos najde

j.cien
9. čer 2009

Evci tak to je trochu sci-fi 😀 ,ale zni to krasne 🙂
Jeden vejcovod je urco chabrus...ten pujde pryc a endoska bude urco take,minule bylo "drobne lozisko" a to pred 7lety...takze to bude spise horsi.
ALe to neva,aspon se opravi vse,co se da opravit a zvysi mi to snad sance k IVF...

j.cien
9. čer 2009

Jen doufam,ze do mne nevlozi paraty doktorka L.,ktera tak zkur.... Spasince laparku...to bych ji hnala svinskym krokem 😠 😀

j.cien
9. čer 2009

Dobre chutnani vsem Keliskam 😉 ja se uz tesim na kuri nohu 😀

spasinka
9. čer 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Evi, neboj, porod zvládneš! Když jsi zvládla všechno kolem INF, tak tohle už bude sranda 😉
Očko, Ty hlavně opatrně, hodně bumbej a odpočívej. Mě při stimulce taky vaječník bolel jak sfiňa, ale mě od operace bolí při každé ovulce :-/
Marti, neboj, všechno dobře dopadne a třeba pak ani IVF nebudeš potřebovat 😉
Amee, Věruš, zdravím, Kelišky!!
Holky, dneska ráno jsem byla pracovně ve zvláštní škole, to bylo něco strašného! Rozdýchavala jsem to celou cestu dio práce, tolik postižených dětí. Fakt jsem přemýšlela, jestli bych tohle zvládla.
Ale nechci tady šířit špatné nálady, takže holky: HLAVNĚ POZITOVNÍ MYŠLENÍ!!!! 🙂

j.cien
9. čer 2009

SPasi vcera jsem obdivovala maleho Vasicka,ma 11 mesicu,maji ho 14dnu adoptovaneho a je UZASNY!!!!!
Krasny,usmevavy,pohodovy...spinka celou noc,za 14 dnu se u nich naucil lozit po kolinkach,rika tata,tak tak vselijak...
Je to 7 dite nejake baby...ktera rodi kazdy rok.

hnedoocka23
9. čer 2009

holky..ty jo mám nervy..s ničím se netahám..a bolesti mám jak při ovulce,tak ted nevím..i výtok k tomu napovídá..snad to bude vše v pořádku..slyšeli jste třeba,že když přišel někdo na kontrolu,že měl předčasnou ovulku,tím pádem to bylo promarněné a k žádnému odběru nedošlo?Mám fakt strach.. ☹

hnedoocka23
9. čer 2009

zase si říkám,že si píchám teprve 5den..tak nevím,no...třeba mi vůbec nesedí ten dlouhý protokol..

j.cien
9. čer 2009

Occko snad to nepopraska predcasne!!!Tomu by mel zabranit prave ten Synarel,tak se neboj a uvidis zitra-mas kontrolu.

hnedoocka23
9. čer 2009

z toho mám právě obavy sakra....mám nervy........

j.cien
9. čer 2009

NEboj Ocko!Bude to OK!!!V kolik tam mas byt u Kajosa?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru