Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
28. čer 2009

No vložila bych jich víc ,ale jsem na tyto věci antitalent,tak až bude více času,poprosím Peťu ať mi to tam vloží.Do alba.

rona2
autor
28. čer 2009

Lari ještě nesmutni,naděje je když jsou testíky pozitivní,ten prďolka se někde skovává a kašlal na nějakého doktora.Napíná tě. 😉
Taky jsem si zalezla do postele a teď se mi už nic nechce.

rona2
autor
28. čer 2009

Peťko ty ses tady rozjela s tím psaním. 😉

hnedoocka23
28. čer 2009

to je jen dobře 🙂

kasa
28. čer 2009

Tak ti ji na dálku posílám,a uvidíš to bude dobrý,na ultrazvuk je ještě opravdu brzo.Já když jsem si myslela,že jsem těhotná,ikdyž testy dopadly tehdy negativně,tak mi na gindě automaticky brali krev.Já stále věřím ,že to bude dobrý. 🙂

hnedoocka23
28. čer 2009

Naděje umírá poslední..Ale je někdy těžké v naději věřit 😔

kasa
28. čer 2009

Ahoj Romi ,ty jsi zalezla do postele,a já jsem s ní dneska ani nevylezla 🙂 .Nejdřív jsem nechtěla budit Peťu po noční,a pak už to nemělo cenu stejně se nedá nikde jít.Tak mám čas psát.Zítra už tolik času nebude 🙂 .A až si najdu k práci ještě nějaký vedlejšák,ať máme penízky na fertimed ,tak už nebude vůbec čas. ☹ .Tak zatím pá pa

rona2
autor
28. čer 2009

Jo jo Očko,jsou to pořádne nervy,ale věř,že je vše tak jak má být.Vždyť jsi měla krásné embryjka.

rona2
autor
28. čer 2009

Já tak dneska uvažuju,že už ferťas zkoušet nebudu.Asi to počasí je takové,že člověk myslí na samé blbé věci. 😔

hnedoocka23
28. čer 2009

no jo rono,ale i tak se můžou ve vývoji zastavit,bohužel to neovlivníme 🙄 záleží na sliznici atd....
Musím doufat a nevzdát to,ale jde to ztěžka 😖

rona2
autor
28. čer 2009

Já vím očičko,ale na to myslet nemůžeš.U každé je to jinak.

kacza.b
28. čer 2009

larri urcite si zajdi zitra na krev at vis na cem jsi,nechapu proc ti ji dneska nevzali automaticky 😒
na ultrazvuku jeste nemusi byt nic videt

drzim ti palecky at je to o.k. .......nadeje jeste je!

kacza.b
28. čer 2009

ocko tobe taky moooc drzim palecky at carecka sili!!!

hnedoocka23
28. čer 2009

jojo..už se ale i připravuji na to nejhorší-a to,že se vrátím do práce-a pak asi 3.IVF..IUI už zkoušet nebudeme..necháme tomu volý průběh..ale nebudu předbíhat,uvidíme,co nám přichystá další týden 😉

larri
28. čer 2009

ocko,ty to nevzdavej a ja si dam s tebou rada srazik pod stromeckem,i kdyz brisko mit nebudu.Ale ja planuji dalsi ivf v zari,tak to mozna stihnu. 😉

rona2
autor
28. čer 2009

Holky už je třeba toho sluníčka,protože tady myslíme úplně negativně a až bude vykukovat sluníčko zase to bude lepší a nálada se zvedne.

kacza.b
28. čer 2009

ja vim holky jak se citite,sama jsem si to zazila a je to strasne dlouhe nejiste obdobi....ale musite verit!

rona2
autor
28. čer 2009

Lari ještě nic neplánuj,ještě není nic stacené.A pod tím stromečkem budeš s pupíkem. 😉

hnedoocka23
28. čer 2009

larrinko i já se moc těším na srazík s tebou...a snad obě s bříškama 😵 😵 😵 😵

kacza.b
28. čer 2009

ja taky porad myslim na tu darkyni jestli se to s ni povede 😔 ,ale musime verit.

v utery v 15h jedu k te kartarce tak jsem zvedava co na me vybali 😕

rona2
autor
28. čer 2009

Holky co tak srazík ať se pobavíme a zasmějeme asi to potřebujeme. 😉
CHce to tabulku a nějaký termínek,který by pasoval všem.

hnedoocka23
28. čer 2009

jo kaczi kartářka,tou se pořád utěšuji 🙂
musí nám to všem vyjít kaczi 😵 😵

rona2
autor
28. čer 2009

Kaczi to jsem zvědavá co ti poví.Taky uvažuju,že někam zajdu na karty,nějak se mi nic nedaří.Jen ta práce je zatím ok.

hnedoocka23
28. čer 2009

rono,asmeen už tady psala nějaké datum,ale přihlásily se mslím jen dvě-tři..

kacza.b
28. čer 2009

musi holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rona2
autor
28. čer 2009

Tak to jsem nějak nezaregistrovala.No to je tím,že tady nejsem už tak často a pak se mi nechce tolik dočítat. 😀

hnedoocka23
28. čer 2009

nejspokojenější budu,až tady všechny holčiny otěhotní a pak dáme mega sraz s těhulkama a maminkama 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rona2
autor
28. čer 2009

Očko určitě se toho srazíku všechny jednou dočkáme.Věřím tomu.Jen je to dlouhá cesta k tomu vysněnému cíli.

hnedoocka23
28. čer 2009

holky,jdu kukat na ty smutné zprávy z kterých mi je do breku,prozatím pá

kasa
28. čer 2009

Holky dost pasivních myšlenek,aspoň na dálku trošku sluníčka pro vaše smutné dušičky nebojte,do vánoc to musíme stihnout všichni.S tím srazíkem jsem taky pro,ráda vás poznám osobně.Tak zatím pa ,smažíme večeři,palačinky s jahůdkami a šlehačkou,ať si trošku osladíme tu pochmurnou náladu co je venku. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru