Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
3. črc 2009

Je tu ještě někdo?

larri
3. črc 2009

No ja nechci strasit,ale kdyby odsati cysty delali tak,ze ti tam strci jenom prst,tak by holky nechodily na sal.
Nedavno na tom byla holka od nas a psala,ze mela cysty dve,bolelo ji uz,kdyz tam dala dr.zrdcatka a pak kdyz ji napichla.
A to ji drzela anestolozka za ruku.
Kdyz mi to delal dr.pri OPU,tak tam byla holcina a rikala,ze to boli,ale da se to vydrzet.Asi zalezi,jak jsou velke a kde presne.

kacza.b
3. črc 2009

sido ja mluvila jen s holubem,u ns v nemocnici a on rikal ze az od srpna,tak asi budes muset do olomouce....

bobinka1
3. črc 2009

ahoj holky sido můžu se zeptat proč jdeš už 27? já začnu brát taky antiko a mě ta kontrola vychází až na srpen 😕

bobinka1
3. črc 2009

sido tak nic teď jsem to počítala a máš pravdu ty ach jo tak to se možná sejdeme v olmíku ☹

martin72
3. črc 2009

Hezký večer holky.
Tak je po všech nadějích,Renča měla dnes revizi.
Zítra ji vezmou ještě krev a doufám,že ji už pustí domů.Je mi sakra smutno.
Za půl roku,ale jdeme znovu na IVF.
Mějte se krásně.

bobinka1
3. črc 2009

sido prosím tě a máš jít taky na kontrolu 2-3dny před dobráním antiko?

capenka
3. črc 2009

jo přerušili stimulaci synarele jsem brala nereagovala jsem a tím že nebyla ovulace ,vznikla cysta a tím že už čekám mrchu že už počká až se to vyvine

sido
3. črc 2009

ahoj bobinko tak to máme stejně já mám před dobráním antiko zavolat a objednat se

larri
3. črc 2009

Martine,je mi to lito.Pozdravuj rencu a at se drzi.
Ja cekam,jestli se prokaze mimodelozni. ☹

sido
3. črc 2009

lari já taky slyšela o odsávání cyst ale to asi záleží jaké to jsou cysty mi řekl že se vytvořila v souvislosti s pregnylem já to mu tak nerozumím ale tak mi to bylo doporučeno a myslím že to vyšlo a už tam žádnou cystu nemám protože už by měla asi 8 cm a to bych asi bolestí nevydržela 😉

sido
3. črc 2009

bobinko a kdy začínáš s antiko ty?

sido
3. črc 2009

jo a mi cystu nechtěl odsávat to by asi dost dobře nešlo prstem 😀 chtěl aby praskla

larri
3. črc 2009

Ja mela pri stimulaci 3cm velkou cystu.Mi dokonce cysta asi znicila vajicka,nemela jsem ani ET.Dr.mi nechtela stimulaci zrusit,ze se muze stat,ze bud vajickam ublizi nebo muzu mit 10 krasnych.Ale ze nebyl ET,tak se to nepocita jako pokus.

sido
3. črc 2009

aspoň něco pozitivního 😉 mi se cysta udělala při iui ale až po protože jsem měla 4 folíky a udělal mi inseminaci asi z jednoho z nich se utvořila ty cysta 😖 já se na ivf teprve chystám

hnedoocka23
3. črc 2009

ahoj holky,až ted jsme se vrátili,něco málo jsem pojedla...ale jsem už k.o.tak jsem chtěla jet domů..jdu do vany a do hajan...oči mám těžké,že už skoro usínám..zítra pápápápáápá 🙂

j.cien
3. črc 2009

Ocko teprve ted jsem se dostana kouknout na tvoje koleje 🙂 je to PARADA 🙂 🙂 !!!!

Martine,to je strasne smutne..hodne sil do dalsiho snazeni!!
Lari a ty chudinkó stale nevis,na cem jsi...ach jo...kez by to nakonec dopadlo´zazracne dobre!!!

Dobrou holky,jsem uz take KO

kasa
4. črc 2009

Dobré ráno všem,včera jsem odpadla,hned po tom kdy jsem se ptala,jestli tu ještě někdo je.
Martine a Renčo,přeji Vám hodně sil do dalších pokusů,a nebojte jednou to vyjde a budete skvělí rodiče.
Určitě.
Larri ty se ještě nevzdávej,a nesmutni,když ne teď tak příště to vyjde taky určitě,přece se jednou všichni dočkáme. 🙂
Evi je to na tobě,tak už nás konečně nenapínejte. 🙂 🙂 Hodně krásný porod. 🙂
Já se dneska chystám s mamčou k tetě,mamčiné sestřenici,a ta má teď 8měsíční vnučku Natálku,tak tam asi bude taky,už se těším,ještě jsem ji neviděla. 🙂 .Peťa má so ,ne odpolední tak mám aspoň program na odpoledne. 🙂
A co podnikáte dneska vy?pa pa Peťka

kasa
4. črc 2009

Asi ještě všichni spinkáte? 🙂

martin72
4. črc 2009

Ale nespíme.Já například čekám na telefon,že jsi můžu pro Renču.

sido
4. črc 2009

dobré ránko 🙂 dneska bude pařák 😝 ale jenom ať už je hezky 😉 já jdu do práce ale jenom na chvilku a odpoledne jedu k ségře budeme grilovat 🙂 😎 😎 😎

hnedoocka23
4. črc 2009

dobré krásné ráno všem..venku je opravdu násherně.. 🙂 taky dneska večer grilujeme opět 😀

martine,doufám,že ti rencu dneska pustí a můžete být spolu...držte se a naberte hodně sil do dalšího IVF 🙂
Evičko:držím palečky a už se na Daníka těším..jsem zvědavá,jestli zase na nás koukneš 😀
larri:a co ty??jdu si to dočíst všechno..snad je u tebe vše v pořádku,hcg se zvyšuje a ebryjko našli krásně uhnízděné 🙂

hnedoocka23
4. črc 2009

larri,takže ještě nic nevíš.....jsou to ale nervy 😔

kasa
4. črc 2009

Marťo neboj za chvilku budeš mít Renču vedle sebe a je dobře ,že si stojíte jeden druhému po boku v takových chvílích,ale neboj zase bude slunce svítit.A jednou se dočkáte a budete skvělí rodiče. 🙂 .Teď je duležité to nevzdávat.Držím pěstičky. 🙂

kasa
4. črc 2009

Nic půjdu se umýt,a vrhnu se na úklid. 🙂

hnedoocka23
4. črc 2009

já jdu na trh pro zeleninku,musím dneska udělat tchýni šopák..a pak trochu poklidím,sjedu zalít kytky ségře a pak lážo plážo do večera než bude grilovačka 🙂

martin72
4. črc 2009

Ahojky.
Tak je Renča domaaaaaaaaaaaaaa 🙂 Všem děkujeme za podporu.

hnedoocka23
4. črc 2009

testovala jsem,čárka pořád je 🙂
Martine suppper 🙂
pá všem...ozvu se až zítra 🙂

rozi.nka
4. črc 2009

krásné ráno kelišky 🙂
dneska je takové horko, že bych nejradši vlezla do ledničky a vylezla až večer 😝

evcaa
4. črc 2009

😕 😕 😕

kukuk jsem tu monitor ukazkovy maly vysoko v utery kontrola mudr rikal ze uz bvy si me tam nechal ale uvidime pac on tam v utery nebude a uvidime co zas rekne nekdo jiny je to silena nejistota uz nevim

dneska jsem bylka natacet monitor na por sale a zrovna se rodilo baba rvala jak hrom tak jsem celkem vydesena jak to zvladnu ja mam strach ale PA rikala ze to je individualni a ze zrovna tahle neni ani prvorodicka a ani jeste nerodi je fakt ze rodila az za pul hodky a pri tlaceni taky kricela hold si pomahala

Jo a taky mi rikla ze maly nebude moc maly ale ze se uvidi jestli to neni moc vody tak jsem se ji ptala jestli mi pomuze a rikala ze jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru