Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. čer 2009

SPasi asi tam jsem to koupila,jakoby na tom kopci nahore,tam je ten obchudek zeleninovy..je to kosik 2kg za 70.- a fakt sladke,vonave...sice trochu jakoby spinave,ale ani krasne sly umyt a ani jedna neni zhnila!

spasinka
5. čer 2009

paráda, se tam asi v pondělí zastavím 🙂

larri
5. čer 2009

Ahoj holky,prisla jsem vas jenom pozdravit.
Dneska jsem mela OPU a 21foliku,z toho 12 vajicek.Embryolozka rikala,ze oproti minule jsou vajicka hezka.Tak uvidime,jak to bude pokracovat.
Jenom muzu rict,ze mi ten Merional lip sedi.Nemam po nem zravou,nepripadam si natekla.A ted vidim,ze i lip reaguji.Minule jsem po Fostimonu mela jenom vajicek 5.

Jenom na OPU jsem byla dvakrat,pokazde v patek pateho a dokonce i stejneho doktora.Nevim,jak je to u vas,ale u nas se tam strida asi pet doktoru.A to jsem mela i laparku v patek pateho,ale nekde jinde.

spasinka
5. čer 2009

Larri, gratuluji k úrodičce a držím palce!!

kat77
5. čer 2009

AHoj holky moc vás zdravím, ještě nemám opravený noťas, tak snad dnes už si ho kámoš vyzvedne..
teda jsou to tady novinky, Lari to je super...
Cienko jsem překvapená, ale bude to dobré 😉

spasinka
5. čer 2009

Spravila jsem si make-up, účes a vyrážím do víru velkoměsta 😀 Snad mě někdo pozná 😀
Přeji všem hezký zbytek dne a krásný víkend, zítra možná nakouknu. Papa 🙂

j.cien
5. čer 2009

Ahojky!
Spasi uz oslnuje spoluzaky 😉 a ja se tu na gauci cpu chipsama 😀 😀 mimoradne bez tatarky 😀

Larri,tak to je nadherna urodicka!!!To musi vyjit a jeste zbyde na eskymacky 😉 🙂
A jak to dopadlo s pritelem?Uz jste zase v poho?

verca777
5. čer 2009

😅 ahoj marti

verca777
5. čer 2009

😠 pod psat a necpi se čipsama 😀

j.cien
5. čer 2009

Verco jsem te propasla...bo trajdam na stare diskusi a docitam znovu,jak psala Asmee o prubehu laparky...jsem posera a uz ted se bojim 😀 hysterka,tragedka 😲 no proste ja 😀

kacza.b
6. čer 2009

hezke ranko kelisky 😉

kacza.b
6. čer 2009

larri krasna urodicka vajicek 🙂 tak drzim pesticky at vse dopadne dobre a na jare jsi maminkou 😉

larri
6. čer 2009

Dobre poledne,tak z urodicky jsou jenom 4 embryjka,ale jsem rada i za tohle.

Rikala embryolozka,ze jsem vyjimka,protoze mam stejny problem jako minule a to se nestava.myslela tim,ze mi proste nedozravaji,ale ty 4 jsou hezke.
V pondeli mam prvni transfer,tak uvidime.

Jinak dekuji a vam taky drzim pesti.

hnedoocka23
6. čer 2009

ahoj holky 🙂 larri,krásná úroda..máte prodlouženou kultivaci?Budu na Tebe moc myslet a držet samo palečky 🙂
holky,venku je hnusně,jsem unavená,přišla jsem kolem 03hod..dneska dělám poslední den za barem a od středy jdu na nemocenskou..cvíčo bylo včera super,už bych zvládla i hodinu na tom stroji,ale to nejde,půl hodka prý stačí 😒
holky,já myslela,že v tom puregonu je 300jednotek a je víc...

spasinka
6. čer 2009

AHoj, holky🙂 Chtěla jsem vám popřát dobré ráno a ono už je poledne 😀 No kdyžjá teprve před chvíli vstávala, přijela jsem domů asi ve 2 ráno a spát jsem šla o půl čtvrté 🙂 Teď popíjím kafčo a vrhnu se na ten úklid.
Larri, moc moc na Tebe budem myslet!!!
Očko, poprvé mě to taky šoklo, myslela jsem, že si to píchám špatně,ale v jedné ampuli je klidně i 450 jednotek 😉
Jo,jinak srázek docela dobrý, všechny spolužačky kočky, chlapi nám zrají a většina z nich má super kariéru, máme tam kardiochirurga, jednatele velké firmy, majitele firmy....děs běs 😀 Ale všichni jsou pořád výborní a vtipní stejně jako před 15 lety 🙂

asmeena
6. čer 2009

Ahoj kelišky, včera jsme byli se známíma na večeři, tak jsem se pořádně nadlábla a opravdu má předsevzetí, že zhubnu jsou naprosto v háji. Bych si rozumněla s cien, když baštila ty chipsy.

Cien: laparky se neboj, aspoň se třeba přijde na problém a bude se to řešit ještě před IVF a potom bude průběh IVF lepší. Mně to taky dělal Kájoš v Bílovci. Nastoupila jsem ráno ve čtvrtek a dopoledne v pátek už jsem jela domů. Potom jsem týden doma polehávala a pak už jsem šla do práce. Budeš muset mít předoperační vyšetření - krev, EKG a ty výsledky doneseš ještě před tou laparoskopií do Polanky a on ti řekne potom víc. 😉

larri: tak to je super, že máš takové dobré zprávičky - to by v tom býl čert, aby nebylo aspoň jedno života schopné nebo více 😵 😵 😵

kaczi: takže jste se nakonec rozhodli pro ta darovaná vajíčka v Polance? Jsem četla, že Lajči s darovanýma nepochodila ve FN, že jí prý snad doktor řekl, že musí zhubnout (to je stejně hnus) - znám hodně silné holky a taky otěhoněly. Bych chtěla vidět ty doktory, kdyby se živili hormonama jakou by měli postavu.

capenka
6. čer 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola 10.6.Polanka

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,čekání na mrchu,v pátek poslední HA,vyfasován Syneral

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

capenka
6. čer 2009

ahoj holky dočítám vás nestihám,ouha konečně povolení na IVF po necelých 2 měsících,však jsem to kKoutné řekla ,jak můžou zapomenout,jenom se chci zeptat jak potom probíhá OPU,tak co jste si nechali udělat ,tedy blbě řečeno uspat v nárkoze ,nebo jenom ten spodek umrtvit,

larri
6. čer 2009

Capenko,budu psat jak to probiha tady v Praze.Na OPU jsi v celkove narkoze,ktera trva 10-15 min.Pokud by si nemela potvrzeni predoperacni,tak ti to udelaji bez narkozy.Ale to mam napsane v papirech z caru,nechtela bych to.
Pak lezim na pokoji a po 13.00 hod si jdu na pohovor,jak probihalo OPU a kolik bylo vajicek.Potom jdu domu.

j.cien
6. čer 2009

Ahojky,
Larri super,4bojivnicci,to je parada!Jak se rozhodnes,2 a2 zmrazit? A kdy mas ET?Co pritel,vse OK??

Asmenko diky za laparo info,vcera jsem to docetla cele,ty jo,od zalozeni tematu Fertimed vPolance...o KatyM...a dalsich holkach..kez bychom nakonci byly vsechny s pupkama 😉 a ne z chipsu 😉 😀 😀

Spasi to je bezva,ze se srazik povedl 🙂 a ze jste vsichni mladi perspektivni zdravi 😀 😀 😀

Ocko ty ses prekabatila z uklizeciho maniaka na cviciciho maniaka 😀

j.cien
6. čer 2009

Lari docetla jsem,ET mas v pondeli 🙂 tak hodne stesticka 🙂

asmeena
6. čer 2009

capenko: já byla vždy u OPU v narkóze a jak píše Larri, jsi uspaná jen tak 15 minutek a potom tě převedou na lůžko a tam ještě tak půl hodinky dospáváš. Jak jsi vzhůru, tak se jdeš osprchovat vlažnou vodou a sejdeš dolů do čekárny (pokud ti to budou dělat v Olmiku) a čekáš až si tě zavolá doktor aby ti řekli kolik bylo vajíček. My jsme ještě čekali na laboratoř, aby nám řekli jestli vypadají pěkně. 😉

larri
6. čer 2009

Ahoj cien,
no s tim mym drahym je to hruza.Jeste vcera rano byl porad nastvany,zuril na co mohl.Pak pro mne prisel po OPU a sli jsme spolu do ordinace.
No a pak byl v pohode a kdyz byl pryc,tak mi psal,jak mi je a v pohode.Dneska udelal snidani a je jak vymeneny.On kdyz je nervozni,tak je jak nekdo jiny.Ted to ale trvalo dlouho,tak snad bude klid.
Zavedeme dva a dva nechame zmrazit.

asmeena
6. čer 2009

larri: zjišťuji, že poslední týden byly nějaké erupce na měsíci, protože i můj manžel měl hnusnou náladu a od kolegyně v práci manžel to samé. Asi mají chlapi své dny.
Ale hlavní je, že ten tvůj nakonec přišel a tvá stimulace nebyla zbytečná.

larri
6. čer 2009

jeste stesti,ze nedostavaji MS a nemusi rodit. 😉

capenka
6. čer 2009

díky za informace,moc jste mi pomohli já totiž nevím kdybych jenom ten spodek umrtvila 😒 se mě nechce vyřizovat předoperační lemra líná 🙂

hnedoocka23
6. čer 2009

ahoj holky,já spala 😀
larri,tak to je super,čtyři krásní bojovníčci..držím palečky 🙂
capenko,mi jenom odebrali krev+moč a tom jim stačí...a ted půjdu zase do narkozy..at nic necítím..
spasi:takže bylo fajn..já bych taky měla jít ted někdy na srazík ze základky,tak se těším..minule jsem přišla už v osum a to to začlo v Pět..byla jsem totálně ožralá 😲 ty je lae pět roků zpátky 🙂

evcaa
6. čer 2009

ahoj holky tak vcera jsem uklizela po zednikovi a asi jsem to prehnala protoze pak jsem mela od deviti do jedne v noci policky co deset minut uz jsem si myslela ze budu rodit 😀 😀 😀

jinak vim ze vas zanedbavam ale jsem nejaka zhnila psat ctu si vas kazdy den ale nejak nepisu jsem desna co??? vidim ze tu nikdo deli dobu nebyl takze se opet rozloucim mam v troube posledni varku mokka kolecek na oslavu 50 moji tchyne ma to pristi tyden v sobotu tak zatim papapapapapa broucci

jo jinak larri gratuluji ke ctyrem mimiskum 😉

luciana101
7. čer 2009

cauky devcata!po dlouhe dobe zase pisu,ale ctu vas skoro denne,cienko ja mam taky termin laparoskopie 25.6.v Bilovci u Jaroska,ale pokud se mi mensky zpozdi tak to pada a jdu az v srpnu.

asmeena
7. čer 2009

evi: jaká mokka kolečka? Přihoď receptík. Zní to zajímavě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru