Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciana101
25. led 2010

ahoj děvčata!!!!!!!!!!!!!!!zelenko promin ale ja ti k tomu nic neřeknu mě to teprve taky čeká.kasi někdy se můžeme domluvit.jak jste se dneska měli?

kasa
25. led 2010

Jo dobře,akorát mě už 3 den bolí na pravém boku v podbříšku ,tak se musím zeptat zítra jdu na ultrazvuk čím by to mohlo být,zaražené větry to totiž nejsou. 😒
Jo Lucianko ráda tě někdy uvidím,a ta hernička v tom špalku je úžasná ,takže klidně by jsi mohla vzít neteř sebou,vyžijí si tam dětí od 0,5 roku až do 11let. 🙂
Nic jdu se zakuklit je mi zima.

luciana101
27. led 2010

ahoj!!!!tak jak si dopadla kasi na ultrazvuku?beruško ty jsi na facebooku?ted jsem se tam dívala na Žandu a zdálo se mi že to jsi ty.

kasa
27. led 2010

Jo ,Žanda je moje kamarádka. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Na facebooku jsem jako kasovska petra
Ani mi nemluv o ultrazvuku,byla jsem v šoku,že takový ultrazvuk ještě existuje,moje gyndařka jde do důchodu,a má ultrazvuk z roku 1,2.Taková malá obrazovečka,do které se dívá jen ona ,takže ne jen že jsem z toho nic neměla,ještě se se mnou ani moc nebavila jen sestře diktovala udaje,a pak mi jen řekla,že miminko neopdvídá 19 týdnu ,ale 16+6 a tak jsem se ji ptala,jestli to něco špatného znamená,tak mi řekla,že snad ne ,že 4 končetiny má,páteř taky tak že uvidím příští týden,ve středu 3.2. jedu na velký ultrazvuk do Hlučína k tomu doktorovi co mi bral tu plodovku,ten byl super a měl hezký ultrazvuk ,tak se na všechno poptám. 🙂

rona2
autor
27. led 2010

Ahoj holky,teda Kasi takovou doktorku bych už dávno měnila,akorát tě vystresuje a zbytečně nervuje.A kam tě vítr zavál až do Hlučína?Ty jsi cestovatelka. 😉

beruska81
28. led 2010

ahoj luci jo jsem to já, žandula je moje střeštěná sestřenka 😀

beruska81
28. led 2010

luci a ona tě má v přátelích nebo jsi jenom tak nakukovala?
my jsme se před chvíli vrátili z akce mého bratrance, řídila jsem tak za mě pil Marek a není moc zvyklý pít a všichni do něj lili slivku, tak to docela neustál, po cestě domů jsem mu musela dvakrát zastavit a blinkal jak amina, teď už chrupká, to mu bude zase zítra blbě 😀 😝

kasa
28. led 2010

Jé aha teď se dívám ,že ta zprávička o Žandě byla pro Berušku.Já mám totiž taky kamarádku Žandu,která tu chodí i na konika,a má dvojčátka,tak jsem myslela,že je to zpráva pro mě ,no nic. 🙂 🙂
Romi do Hlučína mě zavál ten genetik co jsme u něho byli před tou plodovkou,protože prý je nejlepší z celé severní moravy,a posílá k němu vždycky páry co jsou po umělém,nebo mají hodně vytoužené mimi a mají trošku strach,a je opravdu výborný,chodí k němu i Peťka Hanzlíková-Reileinová 🙂
Nic jdu k zubákovi,tak uvidíme co vymyslí s mým špatným zlomeným zoubkem.

luciana101
28. led 2010

ahojteee!!!tak já si vás přidám do přátel obě dvě.no tak pokud to byl ultrazvuk z roku 2,3 což asi byl tak tomu bych nevěřila,počkej si až na ten nový.tak jak je manželovi beruško? 😀

luciana101
28. led 2010

už tě tam mám super!!!!!!!! 😉

beruska81
28. led 2010

ahoj luci manža byl dneska celý den jak přiopilý, taky že byl, táhne to z něho ještě teď, prý jde po zprávach hnedka spát i s malým 😀

luciana101
28. led 2010

napsala jsem ti do ip,tak to mu muselo být teda špatně 🙂

kasa
28. led 2010

Ahojki tak jsem se dneska domluvila se zubařkou,že mi udělá korunku ,ale že si mám zavolat za 14 dnů jak budu vědět jak jsem dopadla na té plodovce,aby jsme si mohli domluvit termíny. 🙂 🙂 🙂
Tak se mějte krásně jdu se natáhnou,jsem dneska nějaká uchozena. 🙂

kasa
29. led 2010

Přidala jsem fotečku domečku mimíska,je focena večer,protože přes den moc bříško nemám. 🙂

petra123
29. led 2010

Petulko super bříško máš šikovné rosteš jako z vody taky bych už chtěla už pár noci jse mi to bříšku zdá taky a o mimisku ale nevím možna to už vyjde konečně.

Peti chci se zeptat kdybych chtěla zmrazit spermijky na 3 měsíce bo aby můj pořad nemusel se mnou jezdit a pokud víš kolik to stojí napiš mi to díky moc

kasa
29. led 2010

No zmražení 1300,-,rozmražení 1500,- a uskladnění na 3 měsíce 500,-kč.My je tam máme ještě pořád,ale už si to nebudeme prodlužovat.

kasa
29. led 2010

Moc bych ti přála aby to vyšlo. 🙂

luciana101
29. led 2010

pěkná fotečka kasi,Peti určitě se taky dočkáme a budeme mít taky takové bříško 🙂

adrim
29. led 2010

Ahojky,Kasi krásné bříško a hezký kočárek máš v fotečkách 🙂
Petro tak snad už to vyjde tento měsíc 😉 Holky a to zamražení a rozmražení spermijek, nemůže je ještě více oslabit - pokud nejsou zrovna ideální?

kasa
29. led 2010

No nám říkali že né.Tak nevím,protože jsme je nakonec nevyužili. 🙂

kasa
30. led 2010

Krásný víkend všem,hlavně pohodičku. 🙂

princ
30. led 2010

Ahojky, nám zase říkali, že to nemusejí přežít. Prý to je stejné i s vajíčky - mužou to přežít a nemusí.

kasa
30. led 2010

No je to možné,pro nás to tehdy byla výhoda,protože ve chvíli kdy jsme si je nechávali zamrazit,tak šlo jezdit jen do Olomouce,a tam by jsme si nebyli schopni dovést svoje čerstvé spermijky,a v té místnustce,se to opravdu nedalo.
Jo a jak se máš princ,co mimísek roste a vyšli ti dobře všechny testy?Já ještě stále čekám na výsledky z plodovky,tak snad bude všechno v pořádku. 🙂

kasa
30. led 2010

V pondělí jdu ještěna echo srdíčka mimíska a ve středu jedu na velký ultrazvuk do toho Hlučína,tak pak už jen ty výsledky a snad bude vše v pořádku a začnu si těhu konečně užívat v klidu. 🙂

princ
30. led 2010

Vysledky mám vše ok. podle moji paní dr. Ale moc tomu nechci věřit,protože mi připadá že na všechno sere ... musela jsem to tak napsat.
Chci přejít k jinému dr. a vůbec nevím jak to udělat, co ji mám říct atd. ☹
Poraď

kasa
30. led 2010

No tak to jsme na tom stejně,ale já spolehám na to ,že už tam má přijít nová mladá a prý výborná doktorka tož vyčkám.Ale jinak ji nemusíš nic vysvětlovat,prostě řekni,že sis našla jinou ordinaci a lékaře s lepším vybavením a přístupem.A je to.

princ
30. led 2010

No uvidíme co ji v pondělí řeknu - sestřičce. Jsem zvedavá jak bude tvářit.

A co Kasi, už víš to nosíš pod srdíčkem? Kluka nebo holčičku?

kasa
30. led 2010

No podle ultrazvuku to zatím vypadá na Vojtíška,ale stoprocentně to budu vědět až mi příjdou výsledky z plodovky.Je nám to jedno,hlavně ať je brouček zdravý,budeme šťastní i za Adélku nebo Aničku.U holky nejsme ještě rozhodnutí pro jméno. 🙂

princ
1. únor 2010

No tak já jsem pro holčičku měla vybrané jméno Terezka, no ale pan dr. mi na utz řekla co to je ...
Tak jsem to říkala manžovi, ten je rád, ale chtěl raději holičičku ... no ale to už nezměníme. Takže jméno pro klučinu je boj ... Daniel, Ondřej, já chci dát jméno po manželovi Martin, to on zase nechce ... takže nevím jak to dopadne 🙂

kasa
1. únor 2010

Tak to gratuluji,a všechny jména jsou krásné. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru