Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
4. dub 2009

očko: to se ti nedivím, že tak dlouho spíš, když děláš do rána.
Můj brácha dnes vyjel na motorce, to počasí přímo láká.

asmeena
4. dub 2009

Teď jsme se s manžou rozhodli, že se půjdeme trošku prospinkat a pak zajdeme někam na zahrádku.

hnedoocka23
4. dub 2009

teda,docela jsem id obře chytla,dvě hodky jsem seděla na balkoně....ted půjdu ješrě na prochajdu k řece s čikem a začnu se pomalu připravovat...čikuše musíme objednat na stříhání,je mu strašný hic,taky je po zimě zarostlý opět...tak se mějte,užívejte sobotu...
zítra asi pojedu s manžou na motorku projet se a někam skočíme na papáníčko..pápá 🙂

beruska81
4. dub 2009

ahoj holky, tak my jsme se teď vrátili z hradce, asmeen jak se ti líbilo?Nám moc jako každý rok, malému hlavně kolotoče, pak jsme si trochu mákli v hospodě, protože najednou všichni chtěli jíst, lidí jak sraček, ale bylo fajn, jsem docela ko, tak se mějte a užívejte krásný víkend 🙂

luciik
4. dub 2009

Ahoj kočky, nemám šanci vás pročíst.
Takže přijela jsem v pátek do Olomíku, uzt v pořádku, měl proběhnout KET. Pak jsem se šla dohodnout se sestřičkou a ta mi říká, jestli máme podepsané souhlasy. Já, že ne, a že manžu tam nemám. Takže se musel KET odložit na dnešek. Manža za mnou jel včera, kvůli tomu podpisu, 24 km před Olomíkem se posralo auto, takže musel čekat na odtah, stihl to tak tak.
No a dnes proběhl KET, byl jsem tam úplně sama, chtěla jsem tam tam přespat, měla jsem noclehy grátis, kvůli tomu nedorozumnění 😀 , ale chtěla jsem domů, tak mě dnes naši před chvíli přivezli domů a budu spát v klídečku ve své postýlce 😵
Jinak přežili všichni tři bojovníčci, takže je mám u sebe všechny 😵 Mají krásné datum 4.4., takže teď už musí bojovat dál sami 😵
To je asi ve zkratce vše, bylo to vše více dramatičtější, ale to bych tady byla do rána.
Takže tak a já se jdu zase natáhnout 😵

rozi.nka
4. dub 2009

ahoj holky, musím se vám v uvozovkách pochlubit co se nám stalo
byli jsme ve frýdku na solárce, šli jsme na takovou menší tůru. v pohodě jsme došli na vrchol, najedli se a šli jsme druhou stranou dolů. Bibika řádila s pejskama od známých a my jsme si vesele vykračovali lesní cestou lemovanou loukou. jedna ta louka byla úžasně ohraničená ostnatým drátem.
naše Bibi s radostí hupsla na tu louku a dupku nechala na ostnatém drátu. kvikla a lekla se, jak jsme k ní došli tak bylo vidět že si strhla kůži. nejdřív jsem myslela že to nic není, no ale jak jsem se koukla pořádně tak to měla cca 3cm díru a bylo jí vidět maso. byli jsme asi půl hodiny od auta, veteriny pozavírané a na rukách psa s dírou na zadku. nejdřív jsem byla statečná ale po chvíli jsem se sesypala a řvala jak želva. celou cestu jsme sháněli číslo na nějakou pohotovost, nakonec jsme jeli do poruby. tam jsme čekali asi půl hodiny, pak nás milostivě vzali, Bibce napíchli žílu a že si ji vezmou, tak jsem zase řvala a šla ven. cca po půl hodině nám ji vrátili s pěticentimetrovou jizvou na zadku, má oholenou dupku a půlku hlavy, čemuž teda moc nerozumím. zaplatila jsem úžasných 1884,- dostali jsme límec a šli jsme domů.
a tak jsme se těšili na hezký sluníčkový den ☹

luciana101
4. dub 2009

ahoj chudacek bibi,ja bych se taky sesypala ale hlavne ze je v poradku.

asmeena
4. dub 2009

teda rozi to nezávidím, to musely být nervy. hlavně, že jste sehnali pohotovost - byli jste u Nytry? Cena vysoká, ale hlavně, že je Bibča v pořádku. A ty musíš být hlavně v klidu, ať je dobře i mimiškovi.

Jo a víte co se stalo od kamarádky známým (je to už ale několik let), šli po louce na procházku a jorkšíra jim odneslo káně. Od té doby už Sárku moc bez vodítka nepouštím.

asmeena
4. dub 2009

beruš: bylo super, nešli jsme teda celý okruh, protože jsme doma ještě potřebovali něco udělat, takže kolotoče jsme nepotkali, ale i tak jsem byla ráda, že jsme na chvilku vypadli z paneláku.

kacza.b
4. dub 2009

ahojky kelisky

luciku tak drzim pesticky at se eskymacci uhnizdi....kdyz uz to bylo s takovyma komplikacema.

rozinko,tak to byl teda dneska pech...ale hlavne ze jste sehnali veterinare a bibinku osetril a brzy bude v poradku.ja bych taky bulela jak zelva 😔

asmeen a berusko ten hradec vam moc zavidim,bylo urcite uzasne.

ocko my dneska taky vyrazili na skutru,ale jen do silherovic a darkovicek....mame malou motorku.
uz jsem ukecavala tomase at si udela papiry na vetsi,ale nechce 😠 a u me by to bylo asi blby 😅
tak koupime asi jeste jednoho skutra 😉

kacza.b
4. dub 2009

asmeen fakt kane ,to je sileny ja si to neumim predstavit. ja mam baru skoro porad na voditku,je celkem divoka pubertacka tak ji poustim na volno jen vyjimecne.

ale kdyby se ji neco stalo tak nevim,,nevim.

kacza.b
4. dub 2009

dneska jsem zase hladila kamaradce brisko,24.4.ma temin a rikala uz aby to bylo,a jeji 3 leta dcera mi rekla ze bude bydlet u babicky....zarlivka mala 😵

asmeena
4. dub 2009

luci: tak to byl teda šílený průběh při ET - tak teď už to určitě vyjde, když to bylo takové složité. 😉

Kaczi: bylo perfektně, doma jsem pak udělala oběd a šli jsme si lehnou a pak jsme vyrazili ještě na zahrádku na pivčo a já jsem si dala vídeň - mou oblíbenou.
A teď jsem dopekla buchtu a maso na zítra. 🙂

asmeena
4. dub 2009

no, to teprve začne žárlit, až se to malé narodí.

kacza.b
4. dub 2009

asmeen ja nevarim. dneska byl obidek u tchynky a zitra u moji mamky 🙂

a na viden a pivko taky zajdem ,uz jsme domluveni s kamosem.

akorad bych mela zacit s tou dietkou,jsem rozezrana jao prasatko 😠

kacza.b
4. dub 2009

no bude zarlit,taky s toho ma monika depku...je takovy maly sobec.

ale ona si zvykne a bude rada ze ma brasku honzika.

asmeena
4. dub 2009

říká se, že je nejlépe ty děti zapojit do pomoci i malý můžou pomáhat a pak nebude mít pocit, že je odstrčená.

asmeena
4. dub 2009

kaczi: tak to jsi měla super, že jsi nemusela vařit.

kacza.b
4. dub 2009

no taky jsem byla rada ze nas pozvali 😎 ani jsem se nebranila 😀

asmeena
4. dub 2009

musím končit, manža chce na PC - tak dobrou noc.

kacza.b
4. dub 2009

dobrou noc a krasny zbytek vikendu.

rona2
autor
4. dub 2009

Ahojky tak jsem tady konečně nakoukla,bylo tak krásně,že jsem trávila celý den na zahradě a odpoledne jsme šli kuknout na ostravský hrad.
Lucíku tobě držím všechny palce a vše co držet jde aby to vyšlo.
A rozinko s tou bibnkou to je síla,zajedeš se odreagovat do přírody a dopadne to takto,ale hlavně,že je už vše v pohodě.

beruska81
5. dub 2009

Dobré ránko, Matyášek dneska vstával už o půl sedmé, hrůza, pořád mi říkal mami už je ráno, vstávej, no tak jsem musela vstát. 😒
Včera jsem potkala kamarádku co čeká dvojčátka přirozeně, už má jedno dítě má 5 let a teď vysadila prášky a je těhu znova, ale dvojčata nechce, říká mi a ty bys byla nadšená z dvojčat a já říkám no jasně a ona že se úplně zhrozila jak viděla na utz dva černé mastné fleky, tak to říkala, tak mi zase z ní nálada trošku klesla, kráva jedna blbá, ani neví jaké má štěstí. 😖
Dneska k nám přijedou naši, udělám kuře na paprice a odpo budeme opékat.
Holky nevíte za jak dlouho po noretisteronu, snad se to tak píše, dorazí mrcha?Vodička říkal do tří dnů a dneska to jsou čtyři a nic, tak jenom jestli nemáte některá zkušenost. 🙂

larri
5. dub 2009

Ahoj holky,tak ta moje kamaradka co bude v Naha jsi krasna,tak to bude uz ted v utery.Melo to byt az za tyden,vcera jsem s ni mluvila,tak byla taky prekvapena.Nikdo ji nic nerekl,az pak se dozvedela proc,ale nemuze o tom mluvit.

asmeena
5. dub 2009

ahoj holky,
beruš: ta tvoje kamarádka neměla problém otěhotnět, takže to bere úplně jinak než my, které musíme tak dlouho čekat a podstupovat všechny možné vyšetření a operace. Určitě by to brala jinak, kdyby nemohla mít dlouho děti, to by si pak těch dvojčátek víc vážila. Co by některé dali i za to, kdyby měli trojčátka. 😵
Rony: a bylo něco pěkného na Hradě? Mě to tam moc neláká, protože akorát vyberou vstupné a je tam pár stánečků a jinak nic.
larri: do toho pořadu bych se nikdy nepřihlásila, je mi nesympatický ten moderátor.

larri
5. dub 2009

asmeenko,ja bych tam taky nesla,ale kamaradka je z toho hrozne nadsena.Skoro cely stab je z Moravy,myslim,ze rikala z Ostravy a hrozne si rozumeli.Maji vymenene cisla a shubla 8kg tim dojizdenim.

asmeena
5. dub 2009

kaczi: dnes nevyrážíte na skůtra? já jdu dát na balkón peřiny, i když nevím jestli mi je manžel dá, protože se v nich ještě válí.

rozi.nka
5. dub 2009

krásné ráno holky 🙂

kacza.b
5. dub 2009

dobre ranko kelisky

asmeen dneska na skutru ne,jedeme k mamine a bereme i baru at si trochu polita na zahrade a ta se nam na skutr nevleze 😀

berus ta znama ani nevi co nosi pod srdickem co by jsme za to vsechny daly 😔

larri tak na naha si krasna urcite kouknu,ale az na netu,mam totiz nocni 😒

asmeena
5. dub 2009

ahoj rozi: co bibinka?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru