Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
9. zář 2009

ahoj marto,,nemam jak se dostat na sraz,,tak jedine do polanky a pak na kafčo 😉 😀

j.cien
9. zář 2009

Skoda.... ☹ .
Holky zdrham dnes o hodku drive!Pa 🙂

luciik
9. zář 2009

Podávám jen rychlé hlášení, zítra napíšu víc.
Těhu potvrzeno, bobíšek tak jeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sido
9. zář 2009

ahoj verco tak už máš doma pc? no konečně 😉 😉 😉 lucinko obrovská 😉 😉 😉 😀 😀 😀 gratulacéééééééééééééééééééééééééééééé

sido
9. zář 2009

cienko teď čekáme stejnou zprávu od tebe je ti to jásné že???? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

sido
9. zář 2009

holky v sobotu jdu pařit a teď mi kámoška co slaví řekla že tu oslavu udělala trochu dřív kvůli mě abych si ještě mohl dát do nosu 😀 😀 😀 😀 pokud bude všechno ok tak příští měsíc si o nějakém tom drinku budu moct jen nechat zdát 🙂 🙂 🙂

sido
9. zář 2009

tak kde jste si připadám že trpím samomluvou ☹

asmeena
9. zář 2009

luciik: super zprávička, takže ostatní kelišačky se pěkně motivujte a ať máte všechny postupně na testících // 😵
katrin: achaltek si pamatuju. To tak strašně letí, ještě nedávno se snažila otěhu a teď už porod.
No jo, taky už to máte s rozi za pár. Se nenadáte a budete nám psát stejně jako Evik, že už máte své broučky v postýlkách.

asmeena
9. zář 2009

katrin: a jak to víš o té alchaltek?

petra123
9. zář 2009

navštěva gyndaře
čusky holky
tak dneska jsem vletěla po práci na gyndu tak mě přijal a ja mu vše popovidala a prohledl mě vzal mi stěry z čípku a pak prohmatal břicho a ja mu řekla že mě bolí pupík tak se usmal,ale ja se nesmála no pak udělal ultrazvuk a říkal že tam je základ na menzes ale že i na mimi tak jsem na něj hleděla ale pak říkal a ukazoval mi cystu velkou 3,5cm tak jsem koukala a on že je malá ale že to může být i mimi no holky mam přijít za 10% dní že mi pichne vyvolavačku a ještě něco na tu cystu ale uvidím co mi napíše ještě docent Sobek z Polanky bo jsem mu napsala tak ještě počkam na něj a pokud napíše at se ukažu tak dojedem s mojim a jsem zvědava co stoho holky bude jinak pořad špiním a krev nikde no nevím nevím co stoho bude ☹

katrin111
9. zář 2009

luciiiiiiiiiiiku super gratuluju a pojd na srazik oslavime to .........asmenko vim to pac ctu jejich diskuse a uz se ji narodil dneska syn šimonek tak to ma konecne za sebou.........perto ty jsi taky zajimavy jedinec 😉 jsem zvedava jak to nakonec dopadne a doufam ze tehotně 😉

asmeena
9. zář 2009

peti: tak to je teda zajímavé, kéž by to nebyla cysta, ale mimi. Moc ti to přeji. Držím pěsti. 😉

j.cien
9. zář 2009

Ahojky 🙂 Luciku to je kraaasa 🙂 🙂 🙂 napis o tom vic!!!Jak to probehlo a co rikla Jarosek???

Petro to je teda nejaka nepochopitelne...ja tomu teda vubec nerozumim...ale hlavne,at ti to nakonec dobre dopadne 😉

Holky dnes jsem netestila,pac mi dosel testik doma a v praci jsem nechtela...tak nemam dnes potrebnou davku euforie 😀 😀 ale zato se moc tesim na zitra rano na testikovani 😉

rozi.nka
9. zář 2009

ahoj holky, tak jsem dnes byla na ko, čípek zavřený a dlouhý, hlavička vysoko takže rodit ještě nebudem 😀
akorát mi dr vypsal zprávu a místo k němu mám chodit od příštího týdne každý týden na kontrolu do porodnice, jak to vyslovil tak se mi naježily chlupy až na dupě a teprve teď jsem si uvědomila že už to máme vážně za pár 😕
jdu vás dočíst 😎

rozi.nka
9. zář 2009

luci gratulujuuu 😵 😵 😵 hlavně ať je všechno pořád v nejlepším pořádku 😵 😵
petro držím pěsti ať ''cysta'' pěkně roste a za devět mesíců nám napíšeš kolik váží, měří a jak se jmenuje 😉

bellka
9. zář 2009

Ahojky beruškyyy🙂 všechny vás moc zdravím🙂 Luciku, super zprávičkaaa, držím palušky🙂 Cien, tak zítra testík, aspoň se zase trošku uklidníš🙂 Rozinko, tož až na dupě se Ti chlupy zježily, jo? No už to máš fakt za pár, i Katrinka🙂 Petro, kéž ta cysta má příští kontrolu srdíčkooo🙂

j.cien
9. zář 2009

Ahoj Beliinko,chystam se uz do hajan a preji vsem dobrou nocku 😉 🙂

rozi.nka
9. zář 2009

holky já se po..ru v říjnovkách už se rodíííí 😕 včera chlapeček a dneska holčička 😅 no to je pecka, to jsem zvědavá kdy se vykuklí náš motýlek. doufám, že ne dřív jak za tři týdny 😀
jsem z toho úplně vykolejená 😀 jdu koukat na telku, přeju hezký večer 😉

bellka
9. zář 2009

Rozinko, hlavně ať je ten váš motýlek zdravoučký a všechno proběhne jako po másle, beruško🙂 Cien, pěkně se vyspinkej🙂 taky zalehnu k telce, tak přeju dobrou nocku a krásné sníky všem🙂

kasa
9. zář 2009

Ahoj

j.cien
10. zář 2009

DObre ranko Kelisky 🙂

bellka
10. zář 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju všem, krásný den😉

katrin111
10. zář 2009

krasne mlhove ranko kelisky...preji hezky den...........

rona2
autor
10. zář 2009

Krásné ranko,jdu vás jen pozdravit a fičím do práce,tak se mějte krásně,pááá

luciik
10. zář 2009

Dobré ránko 🙂
Takže včera kontrola, Kajoš byl udiven, že jsme se viděli naposledy v dubnu. Tak jak prá pokračuju. Tak jsem mu řekla, že asi těhotně 😅
Tak se začal culit a říká, že se tedy jdeme kouknout. A byl tááááááááám 😵
Tak měl radost, říkal, že ho nebaví dělat jen IVF 😀
Ale oba jsme při zemi, protože víme, že první tři měsíce jsou nejdůležitější. Za týden mám zase kontrolu. PN jsem zatím nechtěla, říkal, že zatím není důvod, pokud se cítím dobře. Ale bude mě sledovat jako rizikovku. Léky žádné nemá, není třeba u spontánního těhu, jen vitamíny.
Mám i fotečku, sice je tam prd vidět, ale já jí chtěla 😀 Musím pohledat káblíky a hodím do alba.

Takže tak. Zatím se moc neraduju, jsem opravdu při zemi, protože po tolika útrapách nechci zase padnout plnou sílou na hubu. Takže se držím půři zdi.

JInak moooc děkuju za gratulace, babčulky. Všem Vám přeju zažít ten krásný pocit štěstí. Snad nebude jen na chvíli....

Martinko, moc na tebe myslím a těším se na info 😵 😵

j.cien
10. zář 2009

Luciku tak to je uzasne!!!!!Moc moc preji,at je uz na vsech dalsich kontrolach vse OK!!! 😉 🙂

evcaa
10. zář 2009

ahoj holky moje kelisky omlouvam se ze jsem se vcera ani nerozloucila ale nejajk jsem vytuhla a pak uz jsme kecali s danikem o zivote 😀 😀 😀 😀 😀 a pak zas krmeni a pak koupani a pak uz byla tv 😀 😀 😀 😀

jj katrin da se tam vetrat ale ja myslim ze nebude potreba ze zas taky hic nebude 😉 🙂 😉

jinak lucinko gratuluji a ted uz martula potvrdi dve bublinky a petka ne cistu ale mimi a je to v cajku 😀 😀 😀 😀

evcaa
10. zář 2009

jooooooooooooooooooooooooooooo a jsem tda hnusna ale kasinka vlastne bude taky tehu ty devitky pomuzou 😉 😉

kacza.b
10. zář 2009

hezky den preji,nejak tento tyden vubec nestiham konikovat

luciku to je krasa drzim palecky at je vse v poradku,fotecky v albu mas krasne a ja tu malinkou bublinku vidim 😵

katrin111
10. zář 2009

evi teplo sice ne ale potrebuji porad cerstvy vzduch........ 😀 😀 😀 😀 prej se bude snizovat materska uz to ty kurvy nahore odhlasovali......a pry i porodne to vse az v roce 2010

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru