Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
11. dub 2009

ahoj holky,jdu vas pozdravit,jaksi nemam na nic naladu tak se tu ani nezdrzim.....pa ☹

j.cien
11. dub 2009

Kaczi ja MS nemela vubec,hnes po dobrani antiko jsem zacala strikat Synarel,Jaros rikal,ze MS teda nebude a ze to nevadi...No a ted,5.den co strikam sprej krvacim...no neni to jen spineni,ale neni to ani super silne...tak neco mezi,jako slabsi MS...

Mam jen tel.do OC Fertimedu,na Kaju mobil nemam...tak nevim,asi to neresim a pockam,co mi ve stredu rekne...ale jsem z toho jelen,pac ten sprej ma potlacovat veskere hormony,tak proc krvacim,to nevim...
Ale jsem laik 😀 😀 tak mozna je to normalni,ale mel me na to upozornit,ne ??!

j.cien
11. dub 2009

Holky prosim,mate nekdo mobil na Kaju ?

luciik
11. dub 2009

Marťo, hned ti pošlu číslo na Káju do IP, ju.

j.cien
11. dub 2009

Velke dik Luci !Zatim ho nebudu prudit,pockam ,co bude zitra...mozna je to normalni,ze krvacim jakoby v terminu,kdy bych mela po vysazeni antika krvacet...ale proc mi teda nerekl,ze to tak bude ??!

luciik
11. dub 2009

No, možná by jsi asi neměla krvácet při tom synarelu, ale tělo asi taky jen tak neolbneš 😒

luciik
11. dub 2009

Holky, dnes mám splín, přesně před rokem jsem byla na revizi 😢

j.cien
11. dub 2009

Luci ja mam z IVF cim dal vetsi strach...a to jsem se tak tesila !!
Hrozi tam tolik tech pitomych komplikaci !!
ten hnusny OHSS...to je silene,jak ty holky pisou,jak lezely v bolestech na kapackach a k ET ani vubec nedoslo...
a potom,kdyz se nahodou povede //,tak jeste muze prijit konec,revize,nejake zkur...delozni rohy...

katrin111
11. dub 2009

je to tak marti..je lepsi cim min toho clovek vi do ceho jde tim je to lepsi..............ale jak znas vsechny mozne rizika tak ten strach je obrovsky...........

katrin111
11. dub 2009

luci nemysli na to co bylo pred rokem,ikdyz te chapu........ale ted mas v sobe mimiska tak mysli jen a jen na ne 🙂

luciik
11. dub 2009

Marťo, to tak nesmíš brát, jinak nemá smysl, aby jsi do toho šla. Musíš být plná elánu a věřit, že se to povede. Mě se to mluví, ale ono nám nic jiného nezbývá. Ničeho se neboj. POkud budeš dodržovat správný režim, dostatek tekutin, tak vše bude o.k.
IVF není taková tragédie, jak si vzpomenu, jak jsem před rokem jela s brekem do gyncentra na revizi, seděla v čekárně plné mamin s břichama a já věděla, že to moje srdíčko už nežije........

luciik
11. dub 2009

Marťo, nemáš zač 😉
Katrin, moooc děkuju, to mi tak nějak dodává sílu jít dál 😵

j.cien
11. dub 2009

NO to je hrozne...ja se nebojim samotneho OPU,ET...ale bojim se tech komplikaci...je to jak pise Katrin,cim vic o tom vis,tim je to horsi....

j.cien
11. dub 2009

Hezky vecer holky,jdu na Vratne lahve 😉

katrin111
11. dub 2009

jj luciinko je treba myslet pozitivne.pupickuj a ono se to podari 😵 😵 😵 prolomis ty nestastne ledy a pristi rok vozime spolu 😉

katrin111
11. dub 2009

mej se marti

luciik
11. dub 2009

Katrin, tak jo 😵
Já jdu taky, tak příjemný večer, kočky 🙂

katrin111
11. dub 2009

tobe taky luci pekny vecer taky jdu kukat,pa pa

kacza.b
12. dub 2009

krasne ranko.

dneska mame nejak zatazeno snad se jen to slunicko docasne schovava.

luciku doufam,ze je vse v poradku a konecne pokoris tu smulu smulovatou a budes nahore v tabulce.

kacza.b
12. dub 2009

cien to mas zvlastni postup synarel jeste pred MS?? to asi honi rychle tu pojistovnu a to jako ve fertasu nevedeli driv? nekdy je to teda sila. me to neni moc jasne,kdyz uz je telo najete na to ze budes mit MS tak nejaky synarel ho neosidi,to je teda muj nazor. at ti jeste neco nezadrbou,to bych ti opravdu neprala!!! volej dneska fertas a nebo radeji kaju,sestricky ve fertasu ti urcite nic moc neporadi,ale neni kaja nekde na dovolene? a kdyz budes volat fertas chtej radeji nejakeho mudra.

a jsem s toho taky jelen 😨

luciik
12. dub 2009

Ahoj Kačko.
U mě vše v pořádku, vůbec nic mi není, až mě to začíná děsit 😖
Martinko, tak jak jsi pochodila, volala jsi někam???

kacza.b
12. dub 2009

to je dobre luci.

kdy mas kontrolu?

luciik
12. dub 2009

Kačko, to nevím, jestli je to dobře, nebolí mě břicho, prsa nic.........prostě nic, jak by se nic nedělo
Na kontrolu jedu až 20.4. se zblázním

kacza.b
12. dub 2009

no ja bych se taky zblaznila,dvakrat po sobe stejne cekani.

ja si rikam ze je to dobre.protoze nejsi rozhozena tim mnozstvim hormonu pri stimulaci a na nejake boleni psou mas jeste par dni cas.

20.4.to je jeste daleko. no kazdopadne drzim palecky at zmzlinky drzi.

kacza.b
12. dub 2009

a vis co ti rikal ten lecitel 😉

luciik
12. dub 2009

jj, Kačko, moc děkuju 🙂

kacza.b
12. dub 2009

ja jsem porad nejak spatna s tech holek s michinky a katy. porad na ne myslim,jak je to nespravedlivy....

luciik
12. dub 2009

Je to nesparvedlivý, to máš pravdu......
Kdoví jak michinka, jestli už je doma nebo nee....

kacza.b
12. dub 2009

to jeste asi doma nebude,urcite ji brali na operaci,a jestli mela laparoskopii tak ji pusti mozna zitra,ale budou cekat az ji klesne HCG. nevis kde ji vezli?

luciik
12. dub 2009

To nevím, ale myslím si, že jestli jí dělali revizi, tak se to dělá přes spodek, mě ta taky tak dělali. A ještě ten den jsem šla domů.
Ale záleží, jak moc to bylo komplikované, bobek malý ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru