Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

martin72
21. čer 2009

Zítra ráno budeme chytřejší.
Tak držte všechny palce 🙂

kacza.b
22. čer 2009

krasne ranko kelisky

martine s manzelkou a larri drzim palecky at vam dnesni kontrola dopadne dobre

ocko ty hezky pupickuj,cien ty se pekne opatruj po laparce

a vam vsem preji krasny den

😉

asmeena
22. čer 2009

Dobré ráno všem i když upršené,

martine: vám prší štěstí, tak doufám, že vše dopadne na výbornou

kasi: tak to je teda opravdu den blbec, ale možná to špatné je k něčemu dobré.

cien: borůvky? No ty jsi mě nalákala, hned bych místo sezení tady v kanceláři šla do lesa a trošku porelaxovala.
Nevím proč, ale včera na mě padla blbá nálada, asi z toho, že jenom žeru a tloustnu, v sobotu jsem totiž u našich sežrala co jsem potkala a tak včera jsem se už raději držela, nebo bych se asi ani do auta nevlezla a musela bych zůstat v Jeseníku (i Když tam by bylo taky nějakou dobu dobře, než bych se za pár dní začala chytat s našima - víkend úplně stačí). 😉

katrin111
22. čer 2009

dobre ranko,teda to uz neni mozne ze 4 dny v kuse porad jen prsi a prsi................vsem kdo to dneska potrebuji drzim pesti pro stesti.............ocko nene nic mi ta kombinace fazolacky versus zeli neudelala......... 😀 asmenko ser na to jestli papkas dyt zijeme jen jednou je tezke se vzdavat jidla ktere milujeme.............

katrin111
22. čer 2009

martine s manzelkou vy jste primo z karvine????????

hnedoocka23
22. čer 2009

ahoj všem přeji hezký den...
renco s manželem,držím palečky at je vše OK!! 😵
larri:na tebe taky moc myslím,at je hcg v krvi pozitivnííííííííí 😵
dnešní noc oproti včerejší lepší...bolesti jen jednou 😉 dneska mi volali z Olmíku,že mě musí přeobjednat ze 7.7. na 8.7.na 9hod...
ve středu jedu do polanky pro lístek na peníze a chci po Jarošovi,at mi napíše vycházky 🙂

evcaa
22. čer 2009

tak se hlasime jsme v kupe a s pocasim je to v dupe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak holky a zitra to mozna vypukne katrin a tys mela vyvolavacku nebo prirozeny porod???

katrin111
22. čer 2009

ahoj evi ja mela vyvolany porod,jak me dr.kontrolovala tak jsem byla otevrena na 3 prsty tak rekla ze uz mi zacina porod,pak mi hned pichla vodu.pak mi zacaly bolesti az byly uplne intenzivni ale porad jsem se neotvirala tak mi porad neco davali na otevreni ci co a stejne to nepomohlo tak me nakonec vzali cisarem...........takze tak...ja se nudim jak c.. tak zase jim,uz obedvam segedin 😀

hnedoocka23
22. čer 2009

ahoj Evíku..takže zítra,budeme na Tebe myslet a snad nám manžílek podá info 🙂
Katrin:nedělej chutě sakra..segedín udělám taky a tu fazolačku jakbysmet 😀

katrin111
22. čer 2009

ocko klidne se stav mame toho dost 😀 😀 😀 😀 tyyy jooo to je nuda myslela jsem ze budu uklizet ale nechce se mi..........tak to prdim......

evcaa
22. čer 2009

jj nebo mi posli cislo do ip a napisu rovnou tobe co???

hnedoocka23
22. čer 2009

já bych taky chtěla uklízet,ale nemůžu 😠 manža včera da do šusu kuchyn+obývák,tak je uklizeno,ale chtělo by to ještě vysát,vytřít,at jsem spokojená a koupelnu vydrhnout 😠 kdyžtak se na to zítra pomalu vrhnu nebo ho přemluvím,at to udělá on 😀
segedín udělám na sobotu s knedlíkem a v neděli bude fazolová pol s uzeným a francie....rozhodnuto..
nuda je,to máš pravdu 😒

evcaa
22. čer 2009

protoze jirka ma ranni tkze by to psal az odpo a to mozna taky ne protoze jestli se to rozjede tak bude se mnou

evcaa
22. čer 2009

ocko nes....r me nic nedele do prkna drevenyho kasli na to

ja dnes taky musim vysat ale u me to je jine ja muzu 😀 😀 😀

hnedoocka23
22. čer 2009

jojo Evi,když mě uplně žere ta podlaha 😀 řeknu manžovi 😉

katrin111
22. čer 2009

jj ocko ser na to...........ted se fakt setri!!!!!!evi a ty poradne vysaj a pak se s jirkou pomilujte at daneckovi pomuzete na svet.............

evcaa
22. čer 2009

to jsem ja ocko

hnedoocka23
22. čer 2009

Evi,ty jsi mě prozváněla?

evcaa
22. čer 2009

to jsem ja katrin

hnedoocka23
22. čer 2009

jojo.... 🙂

katrin111
22. čer 2009

jo jo 🙂

evcaa
22. čer 2009

jj

hnedoocka23
22. čer 2009

mizím,manžel má práci na pc a já si jdu vytrhat obočí,dát nějakou masku na ksichtíček a atd atd.......pápá

katrin111
22. čer 2009

tak se mej ocko páááááá

evcaa
22. čer 2009

je prijd i ke me taky bych potrebovala peci o ksichtik 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
22. čer 2009

Evi,tak kdybychom se už neviděli....držím palečky...hodně štěstí a přeji co nejpohodovější porod 😵 😵 😵

evcaa
22. čer 2009

dekuji ocïcko jsi milacek doufam ze nam to vyjde v pohode a v klidku

hnedoocka23
22. čer 2009

no to si piš,že to bude OK..všechny kelišky budou na Tebe myslet a držet palce...a at jsi zanedlouho na kooníkovi,už jako mamča 😵 😵 😵 😵 pááááááá

katrin111
22. čer 2009

Evi neboj to zvladnes a jirka bude s tebou u porodu asi jo ze??????ale vim,strach je strach.........

hnedoocka23
22. čer 2009

kdybych mohla tak se na to ožeru 😀 😀 😀 na zdraví Tvoje a Danečka 😵 😵 😵 ¨¨pppáááá už fakt mizím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru