Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

michina
2. dub 2009

No dneska rano jsme s manžou testovali, ja to chtela vedet, protože kdyby tam byla jen jedna čarka, tak by me manza pustil o víkendu aspon ven 😀 No a ony tam jsou porad dve a ta druhá už je pekne silna... Ale porad spinim, ale je to jine než pred MS, spise takový hnedavý hleník... Ale jsme realističtí..

Akorat mi vcera volali z práce, že mi ve Fertimedu zapomneli jeste vystavit papír na penize, ne ke konci mesice, ten jsem mela, ale ten po 14 dnech, kdy konci nemocenská u zamestnavatele a zacina na socialce.. 😖 Takže tam jedu zítra do Polanky mezi půl 2 a půl 3 pro ten papír. a přemýšlím, že reknu sestricce, at mi vezme krev na HCG, že si to zaplatím, at vime uz v pondeli s Kajou, jak to stoupa, protože když mi v pondeli vezme krev, bude to az v utery a zas rozdil 3 dnu, takže by nam to více reklo..

evcaa
2. dub 2009

jj kacko urco to udelej jsem jak na trni sakrys 😀 😀 😀

verca777
2. dub 2009

🙂 michi ja potichoučku a polehoučku gratuluji k bříšku,,,

sido
2. dub 2009

ahoj holky michinko tfuj tfuj tfuj ať ti to vyjde 😉 musíš být jak na trní bobišku ale dobře to dopadne 😉 já jsem byla dneska u té astroložky a dala mi ten horoskop dozvěděla jsem se že jsem přímo zrozená pro děti, 😀 tak kde jsou? ☹ jo a jinak se mi rozjela chřipajzna jak blázen ☹

kacza.b
2. dub 2009

krasne odpoledne kelisky,tak uz jsem dorazila s prace.

michinko tu krev si nech urcite vzit!!!moc ti drzim palecky at mocinky stoupa.

vy jste toho zase napsaly 😲 kdo to ma docitat 😀

kacza.b
2. dub 2009

sido a tak to te lituji s tou chripajznou,ja uz se sni nastesti dostavam,ale porad to neni ono. takove hnusactvo jsem uz dlouho nemela 🙄

verca777
2. dub 2009

ahoj aholky,,tak už tady sme dneska komplet))))jak je kačko v praci??

kacza.b
2. dub 2009

v praci je dobre ani jsem necekala jak moc dobre mi tam bude 🙂

sido
2. dub 2009

musím se přiznat že jsem úplně blbá a dělala jsem si dneska test 😠 prostě jsem to nevydržela a smozdřejmě nic 😠

verca777
2. dub 2009

aspon přijdeš na jine myšlenky,,,a co ti ještě řekla sido???

evcaa
2. dub 2009

sido a neni tak nahodou brzo tys mela reinseminaci 25 ne jestli jo tak neplas a pockej 😉

asi se pujdu natahnout na chvili nevim co myslite???

kacza.b
2. dub 2009

😅 holky mam dve fotecky v albicku,ale te prvni se neleknete to jsem ja 😀 😀 😀

sido
2. dub 2009

jo evi máš pravdu hlavně že mi všichni říkají nestresuj a počkej ale ja jsem prostě vůl 😀 holky kde se dá sehnat ten test s citlivostí 10? já jsem se ptala už v hodně lékárnách a nikde ho nemají

sido
2. dub 2009

verci mluvila tak všeobecně ale prý to mám ve hvězdách moc hezké říkala že i s manžou to máme super že jsme spolu museli být i v minulém životě 😀

verca777
2. dub 2009

😀 😀 hezke no v minuelem životě,,,,,tak to ja asi nemohla byt s mym mužem v minulem životě 😀 😀 😀 to rozhodně ne))) a kačko si sympaticka aj chlopa maš sympataka...

verca777
2. dub 2009

chystam na oběd tak tak odskakuju,,a pak pujdu ven protže fakt už doma blbnu!!!

sido
2. dub 2009

nevím jestli se mám nadopovat práškama protože je mi fakt blbě bolí mě hlava v krku a začalo mě pícht v žaludku no hnus ale bojím se ať kdyby to vyšlo něco neposeru ☹

verca777
2. dub 2009

no tak to nevim teda,,no nic japadim paa běž si lehnout 🙂

michina
2. dub 2009

Verco, ty už jsi od ET testovala nebo jeste cekas?? Ja jdu v pondeli až na 11.40, tak se asi minem a navic te nepoznam, musis se ke me kdyztak hlasit ty, podle me fotky v albicku.. 😉

kacza.b
2. dub 2009

michinko tak jsem nakoukla do albicka a ty tam mas nove testiky 😕 a je o 100% silnejsi,je a je a je a ja ti to moc preju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kacza.b
2. dub 2009

holky kde jste 😕

michina
2. dub 2009

No zatím to nic neznamená, už jendou jsem mela dve carky na testu, HCG 2390 a bylo to ve vejcovodu. Nastesti už žádný nemám, tak doufám, že je tam, kde ma byt a ne třeba v delozním rohu, to by me asi kleplo. Kazdopadne CHG stoupa dost pomalu... takže se jeste moc neraduju...
Hlavne aby se pak trea neprestalo vyvijet a ja nemusela na vycisteni.. 😝
Ale zatím budu myslet jen pozitivne, pripadnýma spatnýma zpravama tohoto typu se ted zabyvat proste nebudu a nesmim! 😨

kacza.b
2. dub 2009

no prave ze si rikam ze nemas vejcovody jako ja,tak uz to nema kam vlezt,a to o tom deloznim rohu jsem taky slysela,ale to je malilililinkate % ne. tim ani nestras 🤐

kacza.b
2. dub 2009

no zitra si kazdopadne nech vzit krev,i kdyz je sakra patek 😲 tak to bude az v pondeli 😒

michina
2. dub 2009

Napadlo me, že když jsou v Olmíku v sobotu, že by to třeba už mohlo být. Záleží, kdy to pošle laboratoř.. Ale vzhledem k tomu, že tam jdu až odpoledne, tak to bude až v pondeli. ale aspon, že to bude , když budu v PO u Káji na kontrole. Bože, kéž by to vyšlo! 😎

kacza.b
2. dub 2009

moc ti to preju taky jsi si toho zazila uz dost 😔

moc drzim palecky at je to bez komplikaci!!!

kacza.b
2. dub 2009

mooooc ti preju at konecne vyuzijete tu kolebku co vam prekazi v predsini 😵

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacza.b
2. dub 2009

😲 holky mame tady chlapa 😀

kacza.b
2. dub 2009

a co nam to prinesl???? 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru