Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
15. čer 2009

Hezký večer holky,tak jsem si vás dočetla a kukla jsem na prcka od Rozinky,ten je krásný. 😉
Rozi toto letí už máš půlku těhu za sebou a ani se nenadáš a budeš mít prcka doma.

asmeena
15. čer 2009

ahoj rony, co v práci? Ještě tě kytičky neomrzely? Já jsem dostala od manži včera krásnou slunečnici v květináči.

hnedoocka23
15. čer 2009

ahoj rono 🙂 co ty,v práci..makáš makáš a spokojená??

hnedoocka23
15. čer 2009

holky,dneska to balím...musím jestě vydrhnou toho našeho smradocha,oči vyčistit atd 😀 ...zítra dám vědět odpo..pápápá,hezký večer 🙂

asmeena
15. čer 2009

Kelišky loučím se s vámi a jdu si číst a pak spinkat. Dobrou noc. Ráda jsem si s vámi zase pokecala.

rozi.nka
15. čer 2009

jéé vy už jste na drué straně a já vás vyhlížím na té předešlé 😀
ahoooj rono, no jo letí to 😅
naproti v paneláku vyřvává feťák z okna tak ho pozorujeme, mluví si sám pro sebe je to blázen. a přitom mu táhne snad na 40. 🙄 😀

rozi.nka
15. čer 2009

tak já už se taky loučím, na markíze je slunce seno tak se jdu koukat.
páá a dobrou noc 😵

asmeena
15. čer 2009

rozi: tak hlavně ať nevyskočí z okna a ty nemáš traumatický zážitek, to by Matíkovi neprospělo.

rona2
autor
15. čer 2009

Makám a makám,ale jsem spokojená.Jsem teď úplně v klidu a v pohodě,tak snad to tak zůstane.Mějte se a krásnou dobrou noc. 😉

kacza.b
15. čer 2009

ahojky kelisky tak jsem dorazila s odpoledni a docetla jsem vas,dneska jste teda pekne keliskovali 😀

jinak me konicek taky porad zlobi 😠

tak krasnou dobrou noc

j.cien
15. čer 2009

Ahojky,jsem asi posledni nespavec...ted jsem odvezla mamku na vlak do lazni,tak snad dobre dojede,ma to pred celou republiku do Jachymova...jeste varim fazole na zitra a uz se tesim do pelechu.Jsem furt nedospana a zase pujdu az po pulnoci...ach jo.Se normalne tesim,az se tam v tom Bilovci poradne vychrapu 😀 😀

Uz asi vsechny spinkate...tak preji krasne sny o giga pupicich a ne ze zradla 😲 😀 😀 😉

rona2
autor
16. čer 2009

Hezké ranko kelišky.Jdu vás jen pozdravit a fičím na nehty a pak makati.Kuknu na vás zase až večer,tak papa. 😉

michina
16. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem včera měla čas nakouknout, ale zas mi nefungoval konik 😠 , to bylo k vzteku. Hned mrknu na maleho od Rozinky.. 😉

katrin111
16. čer 2009

AHOJ HOLKY,rozi maly je krasny.............jinak ja mam dneska samika doma ma totalne otekle ucho a celkem i ruku asi ho v noci neco popichalo..........tak mu davam oblkad na ucho a mazu ho fenistilem a davam mu i homeopatika.........snad se mu to spravi,zitra totiz jedou se skolkou na vylet.......jinak KACZI nejmenuje se ta kartarka tak nejak šálová????

kacza.b
16. čer 2009

ahojky kelisky

rozi maly je uzasny 🙂

katrin porad cekam na to cislo od kamosky,ale jeste nebyla u kadernice a jmeno si taky poradne nepamatuje,ale tento tyden na ni budu hooodne tlacit ze by uz jako mela jit 😀

rono ahojky uz jsi tady dlouho nebyla,jak se porad mas a co delas?

michi s tim konikem mi poviej je to des a hruza,vzdycky neco napisu a konik mi ujplne zmizel 😠 a pak se nechtel dlouho ukazat,no snad uz to opravili a uz to pofrci

cien takze laparka se blizi,tak to budes zase o kousek bliz k miminku a budes vedet na cem jsi a Kaja bude vedet jak na tebe, budu na tebe myslet a moc drzet palecky 😉

spasinka
16. čer 2009

Ahoj, Kelišky!
Včera to bylo s Konikem fakt k vzteku 😠
Rozi, Matějíček je božský!!! Očko, držím palečky, úrodíčka byla krásná, tak teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty 😀
Cien, budu na Tebe usilovně ve čtvrtek myslet. Mi v Bílovci taky klystýr nedávali a vyholená jsem byla úplně, dokonce mě sestřička pochválila 🙂
Katrin, ať je Samík co nejdřív v pohodě!
JInak víkend byl suprovní, skvěle jsem si pokecala s kámošema, popili jsme, popapali, akorát na spaní nějak nebyl čas, tak to jsem dohnala doma v neděli 😀
Holky, mám teď nějaké dobré období, jsem úplně v klidu, nic neřeším, užívám každý den a je to moc fajn 🙂

kacza.b
16. čer 2009

ahojky spasi
ja jsem taky ted uplne v pohode,depka uz me tak nejak presla. a ted co nechodim po doktorech a nic neresim tak je mi dobre,ale vim ze kdyz to zacne na novo tak uz to O.K. nebude 😔

ocko ma dneska asi kontrolu ze? ta drzim palecky at se jich oplodni co nejvice a jsou te nejlepsi kvality 🙂

kacza.b
16. čer 2009

tak kelisky jdu si dat obidek,pak vyvencit barunku a za chvili ficim na odpoledni,dneska mame poradu tak musim driv a zitra ma 16 tku,rano-odpoledne 😖 takze cely den v p..... 😅

j.cien
16. čer 2009

Holky jste hodne,ze mi drzite na laparo palecky 😉 ,uz se tesim,az to bude za mnou a snad mi to pomuze zvysit sance na uspech pri IVF..kez by!!

Ocko jsem napnuta,co vam rekl embryolog-tak hned pak napis!!Urodicka je to krasna,jiste zbyde i na zmrzliky 😉 ale ty je uz nebudes stejne potrebovat 🙂

Spasi cusek,tak to jsem rada,ze mas ted pohodicku!!! 🙂
Ja se citim ted furt unavena,ale psychicky take v poho 😉 a docela se tesim na ten tyden volna po laparce.Uz me to v praci moc neba 😒
Kaczko to je fakt,ze nervy jsou pak z toho vecneho litani po doktorech,pocitani dnu,terminu...no je to boj.

evcaa
16. čer 2009

ahoj holky jeste jsem cela i kdyz mi budou vyvolavat porod drive na me prani teda pokud neporodim sama pac maly ma uz 3400g tudiz je veliky takze me nenechaj prenaset coz je dobre 😀 😀 😀 😀

j.cien
16. čer 2009

Evi to je tada macik ten tvuj Danecek! 🙂
Tak uz se ti to blizi,to je krasa!!!Brzo ho budes mi doma 😉 jeste zmaknout ten porod,ale to bude v poho a hlavne na vse spatne se brzy zapomene,az ten maly zazrak poprve uvidis 🙂

evcaa
16. čer 2009

tak dneska jsem byla ve stacionari protoze mi segra domluvila nejakou dr ktera by me odrodilla ale ta ma zase dovo v mem TP tak prej at prijdu ze se podiva na vahu maleho takze zjistila ze ma +- 3400g tak rikala ze je vetsi a ze to ukoncime drive takze mozna uz pristi tyden budemmit porod za sebou a pooslal me na monitor ten vysel spatne maly tam mel chvilky bez vzduchu takze mi rikla ze jestli dalsi monitor po hodine nebude ok tak me hospiutalizuji takze jsem byla cela vydivocena hormony litaly nahoru dolu slzy v ocich co bude ale tak trosku me uklidnovalo to ze dopler byl ok takze jsem sla po hodine na monitor a ze prej ho natocime na boku a zaplat pan buh je ok takze mam prej nejaky syndrom dolni dute zily coz je to ze si ji maly prilehne a nema kyslik ale byly tam nejake 4 velke kontrakce ale jsem zavrena tak nevim co je

holky mam celkem bobky protoze spim v noci na zadech teda ne spim ale vzbudim se na nch

evcaa
16. čer 2009

jj cienko at uz to je za nama

j.cien
16. čer 2009

Evicko to jsou nervy,chudacku,ale nestresuj se,dobre to dopadne !Dobre,ze ti to ted hlidaji a klidne tam bez lehnout i na tyden,to je jedno,hlavne at je Danik OK!!

evcaa
16. čer 2009

jj cienko ale priznam se ze se mi tam zustavat nechtelo

j.cien
16. čer 2009

jj.to chapu..spital je humus,tam se nikomu nechce..

evcaa
16. čer 2009

a tobe cienko preji co nejrychlejsi zootaveni po laparo broucku

j.cien
16. čer 2009

Diky Evicko,budu se snazit se rychle vylizat 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

holky ahoj..takže z 12 vajíček zbylo 6..ale pěkné kvalita většinou B..máme 5 4buněčných a 1 5buněčné..jsou na tom všechny dobře,takže máme PK..a zítra se uvidí,které budou Nej,tak je zavedou..zbytek dáme zamrazit 🙂 no,ale pokud se do zítřka nic nezmění a všechny budou stejjně na tom dobře,pak bude ET až ve čtvrtek..uvidíme,zítra.......
jinač vaječníky mírně zvětšené,sliznice připravená 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

3 vajíčka byli nedozrálé,1 zdegenerované a 2 se přestala dělit.. 😉
jdu s čikem na prochajdu.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru