Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
20. zář 2009

tak my jsme dneska misto vyletu na hukvaldy jeli na vylet na kole do silherovic. a na golf jsme se jenom koukali a pili pivko a ja videnskou kavicku a pak jsme jeste jeli o hospudku dal na grilovacku. no proste hezky vylet 🙂
pristi sobotu jedeme na 80satku na jizni moravu,ale je prodlouzeny vikend 😉

petra123
20. zář 2009

ahojky holky

tak jsem trochu smutná bo můj zítra nemůže kvůli práci se mnou do Polanky tak jsem to musela odvolat tak jak se to trochu uklidní tak zajedem aspon na kontrolu a vyslechnout si vysledky krve a domluvit se na další měsíc na iui tak aspon tak ale snažilkovat bude a už jsem i začali 😀

jinak dneska jsem něco udělali na zahradě bo v uterý kolaudujem domeček tak trochu nervíky jak to dopadne ale věříme že dobře 😉

adrim
20. zář 2009

Ahojky holky, Kasi držím palečky ať to IUI vyjde, na testování je opravdu brzy, kdy čekáš ms? Bohužel se tu ještě moc nevyznám a tak nemám moc přehled jak dlouho se snažíte atd...
Cienko mrkla jsem na fotečky a tebe jsem ve Ferťasu minimálně 2x viděla i s manželem 🙂 Tak to je super, že vám to IVFko vyšlo. A šatičky jsi měla fakt krásné, moc vám to slušelo a manžel je sympaťák, tak přeji hodně štěstí 🙂
Jo tu bebe roládku taky můžu, nedávno jsem ji dělala 😉

j.cien
20. zář 2009

Ahoj holky 🙂 dekuji moc za pochvaly 😉 jeste mi to cele nejak nedoslo..ze mam uz jine prijmeni 😀 a mam trochu vycitky,ze k nasim to jedeme rict az zitra...snad to vezmou v pohode...
Vcera jsme az do vecera meli navstevu-ty nase svedky a kamosku a dnes zase znami,kamaradi..ted odesli,uf ,jsem KO....v duchu prosim miminecka,at mi to odpusti,źe VUBEC neodpocivam a slibuji ,ze se polepsim
😉 a jdu si rovnou lehnout,dnes jsem se fakt jeste nezastavila 😝

kacza.b
20. zář 2009

cienko ja se na to tve albicko nemuzu vynadivat,mas krasneho,sympatickeho hodneho muze a ty jsi tak krasna nevesta moc vam to tam slusi i s izinkou a baracek mate postaveny v nadhernem prostredi. uplna rodinna idylka,tak ted uz vam jen chybi fotecka s ultrazvuku at uz tam jste vsichni. moc vam to s celeho srdicka preji at je vse bez problemu a na jare uz vyrazite s kocarkem 😵

petra123
20. zář 2009

ceinko nadherné šatičky moc vám to slušelo ještě jednou velké gratulace 🙂

kasa
20. zář 2009

Tak se koukám na superstár a vcelku se u toho bavím.Hlavně u kulturisty. 😀 😀

petra123
20. zář 2009

kasa ale nespravedlivě ho pustili a před tím ten kytarista byl dobry no nevím to jsem zvědava jak se ukaže 😀

kasa
20. zář 2009

No myslím,že nijak,pustili ho jen pro pobavení.Už se těším jak to rozjede zítřejší pěchota,vždycky se u toho dobře pobavím. 😀 😀 😀

kasa
20. zář 2009

Nic jdu si lehnout ,ráno vstávám zase brzy do práce,ještě kouknu na střepiny.Tak dobrou noc. 🙂 🙂 🙂

katrin111
21. zář 2009

krasne ranko kelisky jeee jsem tady prvniiii.my uz s dominickem snidame.........kaci cien nema izzinku tu ma evca ale ma kerinku..........

luciik
21. zář 2009

Dobré ránko.

Jdu popřít Martince a pochválit za nádherné fotky. Krásná nevěsta i ženich 😵 Jste moooc pěkný pár, gratulujůůůůůůůů 😵

bellka
21. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den🙂 Martinko, krásné fotečky, šaty parádní a Kerinka, jak je důležitá, dupka malá🙂 moc vám to sluší a ještě jednou přeju hodně štěstí🙂

rona2
autor
21. zář 2009

Hezké ranko holky,tak jsem na vás přišla juknout než se odeberu do pracovního poměru. 😉

j.cien
21. zář 2009

Dobre ranko 🙂 a holky uz mne nechvalte.jsem tu dojata a asi si breknu 😉 🙂
Vsem preji krasny cely tyden!

rona2
autor
21. zář 2009

Cienko my už nebudem,ale když ona je to pracda víš? 😉

monickaku
21. zář 2009

ahoj holky tak testy jsou negativni tak za tri mesice dalsi IVF

j.cien
21. zář 2009

Moni 😔 ..tak ti preji,at se neuspechem netrapis a at rychle naberes chut a silu na dalsi pokus!!! 🙂

j.cien
21. zář 2009

Katrin,halooooooooooooo,co dnes varis 😀 😀 😀 ?
A kde vsechny jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????

katrin111
21. zář 2009

moni neves hlavu priste ti urco vyjde drzim pesti 😉 marti dneska se tady moc neukazu manaz ma dneska volno tak tu sedi on ted sel do skolky pro samika.....nevarim nic musime podojidat jeste co tu mame a co mas dobreho ty???jsi v praci???

j.cien
21. zář 2009

jj,jsem v rachote 😉 a mela jsem opet tu ostrou smesku od cinanu 😉 😀 to jedine mi ted chutna 😀 😀 jinak vubec nerozeznavam chut jidla..jen to stiplave citim 😀

monickaku
21. zář 2009

no malinko uz jsem vedela ze to nevyslo a tak to snasim o trochu lepe

katrin111
21. zář 2009

haloooooooooooooooo.ty hovada uz schvalili ten zasrany balicek 😠 😠 😠 😠

rozi.nka
21. zář 2009

ahoj holky 🙂
cienko moc krásné fotečky, nemůžu se vynadívat 😉 přeju vám hromadu štěstí a zdraví, to je nejdůležitější 😵
katrin zrovna jsem si dala tatranku abych oslavila tu naši vládu 😠 😠

holky normálně jde do tuhého, dneska v noci jsem se vzbudila spocená jak myš, břicho kamenné a bolesti v podbřišku. byly to takové slabší MS bolesti, ale i tak mě to šoklo. no šla jsem se vyčurat, nahodila jinou polohu spánku, břicho změklo a bolest ustoupila 🙂 no ale měla jsem bobky vám povim 😀 😀

katrin111
21. zář 2009

ahoj rozi jj to ti verim................cim vic se to blizi tim je vesti strach co???u me to same...........jsem rikala ze od 1.11.zacneme zase sexovat at to mam co nejdriv za sebou.............

rozi.nka
21. zář 2009

no my začneme od 1.10. 😀 teda spoň myslím no 😀 😀
zatím piju ten maliník, včera jsem ho vypila 0,5 litru najednou před spaním tak to bylo možná tím, nevím 😅
nejlepší byl Kuba jak jsem si lehla po tom záchodě tak se vzbudil, čumí na mě tak říkám že mě bolí břicho a on mi říká a praskla ti voda? 😀 😀 tak říkám, že jako ještě nerodím, ale že mě trochu pobolívá, tak mě škrabkal na noze a na břichu asi aby to přestalo 😀 😀 nakonec stejně usnul 😖 😀

michina
21. zář 2009

AHoj holky, tak jsem tu zase po dovolene 🙂 Marti, fotecky jsou nádherne, pocasi bylo krasne, tak jsem rada, že vam to vyslo!! A jak dopadl srazik, kolik vas tam bylo a mate nejake fotky??
Ja uz se snad konecne domluvim s Kajou na ty injekce, protože minule to nedodala lekarna, takže na potřeti to uz snad klapne a nebudem to dokaldat. jen jsem v rychlosti vycetla, že se Kaja nejak zmenil, jsou nejake velke zmeny ve Fertasu???

katrin111
21. zář 2009

jee kuba 😀 😀 😀 😀 to je sranda s tema chlapama oni se boji vic nez my baby 😀 😀 😀

rozi.nka
21. zář 2009

jo a to jsem mu před chvíli volala a ptal se mě co malý, tak říkám nic proč a on no večer tě přece bolelo břicho 😀 😀 asi si myslel že už rodím 😀

katrin111
21. zář 2009

jee rozi kubik je holt starostlivy tatka 😉 ahoj michi sraz byl super nejake fotky ma v albu evca tak mrkni...........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru