Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
2. říj 2009

asmee zkus poslat smsku, tu si přečte na 100% 😉

radule82
2. říj 2009

Kelišky a co budete dělat dnes večer? 🙂

Já si asi otevřu vínečko a kouknu na nějaké filmeček 😉

j.cien
2. říj 2009

Asme chudacku..to jsou nervy..a mozna uplne zbytecne..ze ti rekla sestra,at se s nim domluvis...vzdyt do toho Brna klidne muzete zajet!Tam jsou prece denne a 7.dc uz folici urco budou videt,i kdyz budou jeste mali...a podle mne ti nebere tel,proto,ze je v zahranici...tak byt tebou rano normalne zacnu s Clostilem a domluvim si tu kontrolku u jineho dr....nebo pokud trvas na Machacovi,tak to budes muset fakt posunout o mesic...to zalezi na tobe 😉

miky123
2. říj 2009

Ahoj holky,

cien:a kde chodíte na hřiby?a jake rostou?
Manža je natěšeny že pujde taky,už byl před 14dny a dones 1 pravaka a 3 klíštata 😀

Asme:já bych to taky nevzdávala a asi bych poslala i SMS.

j.cien
2. říj 2009

Ahoj Miky,no bydlime u lesa,tak jen vlezeme a sbirame 😉 ,jsme pod Kozincem,tj.takovy ten mensi kopecek mezi Javorovym a Ostrym...a psala mi kamoska,ze sla s pejskou z Ostreho a nasla 2 tasky hribu a velke pry ani uz nebrali!!
My tu mame suchohriby hlavne,modraky,klouzky a pravacky take 🙂 jen cerveneho kozaka jsem letos jeste nenasla..
a klistata jsou hnus!!Prave jsem jedno vytahla Kerince ze zadku 😝

miky123
2. říj 2009

My mame taky les za domem,říká se tady tomu černý les je to v blízkosti Krmelína směr Mošnov.
Na Javorovém jsem ještě nebyla,ale manža vim že tam chodí s radioamatery vysílat,letos ale nebyl.

A kdy jdeš na KO k Dr.?

j.cien
2. říj 2009

Ko mam ve stredu...tesim se + bojim se 😉

miky123
2. říj 2009

Se ti to tak hezky rýmuje,budu na tebe myslet at vše dobře dopadne 😉

Ja mám volat zase ve stredu,imunologovi Dr.Dudkovi do FM,jaké jsou vysledky testu,a pokud ještě nebudou tak se mi zase odsune stimulace.Protože v příštím tydnu má dorazit MS.

j.cien
2. říj 2009

Diky Miky 😉 a to imuno si vyzadal Fertimed nebo sis to sama zajistila??

bellka
2. říj 2009

Berušky, jdu popřát pěkný večer, dobrou nocku, krásné sníky a krásný celý víkend🙂 mě čekají noční, tož snad aspoň nakouknu🙂 papapa, mějte se krásňoučky🙂

kacza.b
2. říj 2009

radulko,je i to moc lito ja tomu verila 😔 moc jsem ti to prala.

asmeena
2. říj 2009

Tak jsem už Machače nenaháněla, nakonec mi sám napsal email, že máme přijet už v úterý, tak doufám, že ještě nebudu menstruovat. 😲
cien: tak hříbečky rostou? Že bychom taky o víkendu někam vyrazili? Letos jsem ještě nic pořádného nenašla, ale troška sušených by se hodila.
koukám, že sis cien dala už taky týdny těhu, to je krása, se na to pěkně dívá. 😉

Dobrou holky.

radule82
3. říj 2009

Dobré ránko Kelišky 🙂

bellka
3. říj 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásnou sobotěnku🙂 Mám tu jedno info: Dnes ve 20:50 dávají na Z1 dokument - DÍTĚ ZA KAŽDOU CENU. Je to celý průběh KETu, rozmražením embryí počínaje, tak koukněte🙂

radule82
3. říj 2009

Ahoj Belli, tak to bych rada koukla, ale Z1 nemáme :(

radule82
3. říj 2009

Belli, ta stanice se tak jmenje Z1?

bellka
3. říj 2009

Radulko, jj, stanice se jmenuje Z1, já mám noční, tak to taky neuvidím, což mě fakt moc mrzí.

asmeena
3. říj 2009

ahoj holky,
Na Z1 bývával dokonce i pořad, ve kterém byli tři páry, které se snažili mít miminko díky IVF a bylo to taky sledováno hned od začátku - příprava,stimulace,OPU.....Jsem u toho vždy brečela jak želva, když jim potom volali, že třeba výsledky HCG jsou negativní.

kacza.b
3. říj 2009

dobre ranko kelisky 🙂

radulko to me mrzi ze se snehurky rozpadly ☹ drz se holka statecna

my Z1 mame,ale jen v kuchyni na setoboxu,tak nevim jestli se mi bude chtit sedet u kuchynskeho stolu,uvidime.

belli takze mas dneska nocni 12,tak at ti to utika 😉

kacza.b
3. říj 2009

je martinko ty uz mas nastavene tydny a v albicku ti rostou miminka,jeeeeeeeeee jsem s toho cela na mekko 😅

kacza.b
3. říj 2009

asmeen ja jsem o tom ze tam takovy porad bezi slysela v praci,ale jak rikam mame to jen v kuchyni a nechce se mi sedet u kuchynskeho stolu. kdyz varim tak je to neco jineho...takze bych jedine varila nebo pekla 😀 😀 😀
v utery dobre poridenicko a co ze mas za problem jsem se nikde nedocetla (jsem to nestihla)

asmeena
3. říj 2009

kaczi: stimuluji na IVF, ale mám jen minimální stimulaci. Dnes jsem začala brát clostilbegyt a 7DC jsem měla jet do Olomouce na kontrolu, jenomže to vychází zrovna na den kdy je pan doktor mimo ČR. Sestřička mi řekla, že si mám stimulaci posunout o jeden cyklus, ale to jsem nechtěla, protože jsem teď v takovém dobrém rozpoložení a přichystaná na stimulaci. Psala jsem teda Machačovi email a on mi večer odpověděl, že mám přijet už v úterý.

kacza.b
3. říj 2009

jo holky diky ze jste me vcera povzbudily,tak vysledky mam o.k. a IVF mam povolene 😉 napsala mi zpravicku pro fertas a nafasovala jsem tabletky na tlak 😒 ze by mi je stejne v tehu musela dat,ze by mi tlak stoupal a kdyby se to nahodou upravilo tak vysadit se daji vzdycky. tak jsem opet jak duchodce na tabletach a inzulinu 🙄 pro miminko vytrpim vsechno.

asmeena
3. říj 2009

kaczi: a ty teď máš mít taky nějaké vyšetření nebo už si ho měla?

kacza.b
3. říj 2009

asmeen tak tomu rikam teda pristup doktora,vyjde ti vstric 🙂 tak drzim palecky.

kacza.b
3. říj 2009

asmeen ja uz cekam jen na darkyni,ale ted jsem ji stopla. uz mi dvakrat nabizeli a ja jsem nemela doresene tu doktorku. v pondeli mam kontrolu sliznice,tak si myslim ze me nechaji odmestruovat a pak zase dalsi cyklus kontroly sliznice a cekacka jestli zavolaj.

asmeena
3. říj 2009

to taky nemáš jednoduché, asi se ti to teď taky pořád honí hlavou, že?

kacza.b
3. říj 2009

jo asmeen honi,ale je to pro me prijatelnesi nez adopce do ktere tomas stejne jit nechce. a uz jsem s ti smirena jen aby to vyslo a ja mela bobka v brisku pod srdickem a bylo zdrave. a bude jen a jen nase.nikdo to nevi krome vas na konicku.

asmeena
3. říj 2009

kaczi: určitě to už musí vyjít a bude to tvoje miminko. 😵

kacza.b
3. říj 2009

jo holky to jsem vam zapomela napsat. Tomas v pondeli chytil venku maleho ptaka agapurnise tak jsme se ho ujali rikame mu Agata a byl chudak uz pred smrti ,cely vyhladovely a slaby tak jsme mu zachranili zivot a ona se s toho fakt dostala,uz teda radi jako tajfun 😀 tak jsme museli sehnad jeste jednu klec pro andulaka Pepina a Agata dostala tu vetsi. tak zase dobry skutek tak snad to tam nahore oceni 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru