Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
9. bře 2010

Ahojky Miky, tak to je super, že jsi nic neplatila a moc gratuluji k holčičce 😀 😀
Já co jdu na kontrolu a děla mi utz tak nic neplatím, protože to naše mimčo se nechce fotit, tak jak bych chtěla, tak na 3D zajdu jak mám cestu, protože pan dr. má i tento utz, takže nikde jinde nechodím a taky vůbec neplatím, protože to má tak napsané v ceníku, ...
Jinak dneska jsem udělala na obědík brambory s červeným zelím a opečené kuřecí masíčko .. 😵 mňamm
Manže je od rána do večera v práci, takže se docela nudím... ale dneska začínám pracovat jako jeho účetní.... takže to musím stihnout udělat faktury ... a samé blbosti kolem a hlavně daňové přiznání.... bléééééé
😝

miky123
9. bře 2010

Taktojsi natrefila na dobrého Dr.,že nemusíš nic platit.Což teda v dnešni době je vyjímka.U meho gynd.ten s tím 3D jen dochází.

A jsi už rozhodnutá kam by jsi šla rodit?Já teda moc na výběr nemám,oba předešlé porody byly překotné takže musím volit nejbližší nemocnici,a to je OV-Vítkovice.Byla jsem tam spokojená,ale vždy 9 dnu,jednou nam hnisalo očičko a u druhého zase byla žloutenka.Ted vedle nás si postavila dum Dr.z novorozeneckého z Vítkovic,tak právě říkala že potěch velkých opravách v porodnici mivají stále plno a tim pádem jsou nuceni dát stop stav.Tak uvidíme .

S tím učetnictvím ti nezávidím,manža je taky osvč a tlačil mě do toho uč.ale nemám zájem,stačí mi když mu musím v vypisovat faktury 🙄 ,a moje práce stojí.

My jsme dneska měli na oběd rychlovku smažený hermelín a děcka smažák.

princ
10. bře 2010

Dobré ráno .... 🙂 😀

miky123
10. bře 2010

Hezký den,
děcka si dneska poručily na oběd zapékané těstoviny,tak jsem je právě dala do trouby,manža to moc nemusí tak sem zvědavá zda nebude stávkovat 😎
Mě dneska tak divně bolí v podbříšku 🙄 tak se snažím polehávat,ale s děckami to teda moc nejde,a to má přijit navštěva a ještě děcka chcou jít zase do lesa na procházku 😔

Tak to fakt vypadá že už sem nikdo ,teda skoro nechodí 😒 😎

kasa
10. bře 2010

Ahojki tak se to tu rozkecalo,já jsem včera byla na tom testu cukrovky,fuj to byl fujtajbl.Málem jsem to nedalo,nejhorší bylo to hladovění,ale nakonec jsem to zvládla,výsledky ještě nevím.Pošlou je k doktorce.
Taky chci rodit v Ostravě Vítkovicích a teď se chci jet podívat do Brna na ten veletrh Díte v neděli.

kasa
11. bře 2010

Krásný den,tady zase nikdo. 🙂

princ
11. bře 2010

AHojky, no dneska není krásny den ... zataženo bez sluníčka, takže nemám moc dobrou náladu. Myslela jsem si že se budu vyhřívat na balkoně a nic ... drobně sněží ... brrrr už by ta zima mohla skončit.
Jinak jsem zase sama doma, manža zase maká až do večera ... švagr je nemocný, něco na něho leze .... 😀 , takže se mu vyhýbám velkým obloukem.
Účto už mám skoro hotové ... no hruza .. asi za to začnu vybírat penízky od manžela 😀 😀 ,zadarmo ani kuře nehrabe.

A co vy holčiny jak se vám daří???
Mě to Kasi čeká přístý týden ,.... bléééé 😝 😝

kasa
11. bře 2010

No dneska nic moc přepadl mě průjem tak sedím na záchodě skoro celý den.

miky123
11. bře 2010

čaute,

Kaso:a kde jsi byla na ten test cukru?U davida jsem byla v nemocnici ve Vitkovicích,ale rada bych volila i něco blíže,třeba polikliniku v Hrabuvce ale zase nevim zda se to tam provádí.Sestra mi říkala že to není povinné ,a mužu to odmítnout,ale není to zas až tak hrozné,že bych to nevypila 😉 A mam na něj jít bud tento nebo příští týden.

Děckam jsem koupila v kaufu snickers,a Lukašek že at si kousnu,nemam ted na sladké vubec chut,ale když furt mlel dokola tak sem si kousla A pul špičáku mám pryč 😠 .Dneska už tam zubař není a zítra ma volno,tak až v pondělí,ACH JO 🙄

Kaso:na ten prujem mi zabírají boruvky,lepší jsou sušené ale ty vždy nejsou tak i zavařené,než se trápit 😉

kasa
11. bře 2010

Já jsem byla taky ve Vítkovicích.Prý to dělají i v Hrabůvce ,ale mě poslala doktorka tam ,tak jsem nepátrala.Ty jsi Miky z Hrabůvky,to bychom mohli dát někdy kávičku,ať se poznáme osobně a hlavně až se mrňousci narodí tak spolu vozit kočárky. 🙂

asmeena
11. bře 2010

Kasi: moc děkuji, zítra podám info. 😉

kasa
11. bře 2010

No není zač,myslím na tebe každý den s Vojtíškem. 🙂 🙂 Tak snad bude vše v pořádku ,a budeme jezdit společně na výlety s dětmi. 🙂

princ
12. bře 2010

Halllooo, hallooo a zase nidko. Tak vám přeji hezký den. 🙂 😀

asmeena
12. bře 2010

Tak hlásím, že srdíčko nám krásně bije a měříme 6,3mm 😉

princ
12. bře 2010

Asmi, tak to je supeeerrrrrr 😀

adrim
12. bře 2010

Asmeenko ooobr gratulace 🙂 😀 🙂 To je nádhera, snad začíná zase nějaké plodné období, ještě na jiném serveru kde chodím se teď začalo po dlouhé době krásně těhotnět 🙂

kasa
12. bře 2010

Jo ,jo už jsem to tu obulela,Verunka čeká broučka,to je nádhera.Tak se opatruj. 🙂 🙂 🙂 🙂 A pohlaď za nás bříško.

kasa
13. bře 2010

No kde jste.My zítra míříme směr Brno,tak už se moc těším. 🙂 🙂

kasa
16. bře 2010

Tak koukám,a tady zase nikodo,kde jste holky zmizeli. 🙂

kasa
17. bře 2010

Tak tady stále jako po vymření. 🙂

petra123
21. bře 2010

čauky Peti jj nikdo tady moc nechodí vždycky jen nahlédnu a jdu ale v pátel zase jedu do Polanky tak si myslím že mi udělají IUI budu 12DC a beru zase clostil tak doufám že zabere a konečně to vyjde a už konečně budu čekat už to vymodlene dětatko aspon jedno ☹

Vidím že těhu v pohodě a rychle to letí mazec už jsi ve 26tt ještě chvilku a máš doma mimiško.

kasa
22. bře 2010

Jo,jo letí dneska jsem podle ultrazvuku už začala 27týden.Ve čtvrtek jdu na kontrolu ,tak jsem zvědavá. 🙂 🙂 Snad bude vše v pořádku,protože teď trošku více tvrdnu. 😒
Tak v pátek na tebe budu mooooooooooc myslet.

kasa
23. bře 2010

Tak kde jste všichni? 🙂

princ
23. bře 2010

Ahojky děvčata, no kde jste???? Koník je v novém, ale mě se moc nelíbí. Starší byl lepší.
A co nového??? U mě skoro pořád stejný. Byla jsem na kontrole v OV vše je OK, ale pořád mám málo plodové vody. Nemám si z toho dělat hlavu, pry je to normální. Jinak opět náš pokladík neukázal co má mezi nožkama .... takže pořád tápeme i pan doktor. ALe podle jeho slov to více vypadá na slečnu ....
Jinak na další kontrolu ke svému dr. jdu až po Velikonocích, tak se zase nemůžu dočkat na utz jestli se ta naše milovaná potvůrka ukáže.

A co u vás????

Přeji vám pěkný jarní 🙂 🙂 🙂 🙂 slunečný den

kasa
23. bře 2010

No u nás vcelku nic nového,do poradny jdu ve čtvrtek,ale ultrazvuk mi dělat určitě nebude.Škoda,ale včera se krásně Vojtíšek předváděl,skákal jako opička,nebo dělal přemety,nebo něco,vlnilo se mi celé bříško. 😀 😀 😀 😀
No nic venku je krásně jdu se projít.

kasa
23. bře 2010

Musíme někdy domluvit nějaký kávičkový srazík. 🙂

adrim
25. bře 2010

Ahojky holky, vidím,že těhulkám se daří dobře, Asmeen tobě doufám taky 😉 Já nastupuji 1.4. do práce, budu pracovat v Ostravě-Hrabové,takže trochu z ruky,ale práce snad bude fajn, jsou to nervíky trošku,protože školku máme až od 1.5. tak bude vše na manželovi,ale snad to zvládnem 🙂 A snad se pak časem zadaří, ať nemusíme ještě k tomu lítat po dr., no uvidíme 🙂

miky123
25. bře 2010

Ahojky,
Ja mam tedkom stale problemy se spaním a s dýcháním ,hlavně v noci.Tak jsem byla na vyšetření a mam pokud to pujde spát v polosedě 🙄 ,jinak mimouš se ještě stale neumoudřil a je otočen koncem panevním,a proto mi to dělá takové problémy,chjo.

Davčovi už přišlo z pojištovny potvrzené lazně ,a jede hned po vysvědčení.Doufám teda že ještě budu pohromadě a věci mu tam vybalím já.

S mimčem si moji hoši vykládají ,jako že je to na 100% Kristyna,tak uvidíme zda nevymyslí ještě jiné jméno.

adrim
25. bře 2010

Miky a není na otočení nějak brzy? Jsi 25.týden? Já nevím,ale mě se malý v 32. týdnu myslím otočil správně, pak dva týdny nato byl opět koncem pánevním a to už dr. strašil, že od 35. týdne se těžko přetočí byl i větší a za další dva týdny byl zase správně...

kasa
25. bře 2010

Adrim tak ať se ti v nové práci líbí.Miky neboj vše bude v pořádku.Jinak Adrim tak to budeš asi jezdit do práce kolem nás,bydlíme totiž souběžně s misteckou po které jezdí autobusy do Hrabové asi 5 min pěšky od makra. 🙂
My na kontrole vše dobrý ,další kontrolka za měsíc v 31 týdnu. 🙂 Ježiš to letí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru