Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
18. zář 2009

rozi neboj zitra ma byt krasne slunicko a teploucko to je neco pro me 😀 ale aspon si das leginy..mam vypranou prvni varku plinek zitra me ceka druha a v pondeli mi je mamka vyzehli..............ahoj katy tobe taky gratulace k miminku 😵 ahoj radul 🙂

kacza.b
18. zář 2009

ahojky holky,zrovna jsem se vratila od mamky,tak zapinam bednu a ulici a taky konicka at se dozvim co je noveho 😕

tak koukam,koukam a vidim ze nas navstivila katy.m mas krasne nove fotecky mimiska a briska 😉

rozinko ma byt hezky tak to v leginach vydrzis a ono musi byt hezky kdyz se vdava i martinka 😉

cien tobe na zitra preji at je to moc krasny den a hodne stesticka do manzelstvi a taky drzim palecky at ti ve stredu tve tehotenstvi potvrdi a uvidis miminko i se srdickem 😵

berusko ahojky to je dost ze se taky ukazes 😀 a preji ti at se ti brzo ulevi,takove ble stavy taky nemusim 😒

ahojky radule a katrin

monickaku to budou ty vysledky vazne az v pondeli 😨vysoka sliznice muze byt MS i tehu 😒 drzim palecky at se stesticko usmeje a je to tam

radule82
18. zář 2009

ahojky Kaczi 🙂))

radule82
18. zář 2009

Kaczi, chtěla jsem se zeptat, nevím, jestli jsem tě správně pochopila... volali ti z Fertasu, že mají pro tebe dárkyni a vzhledem k tomu, že jsi nebrala telefon, tak ji daly někomu jinému? A ty ted musíš dál čekat?

kasa
18. zář 2009

Cienko hoooodně štěstíčka,lásky ,porozumění ,kopu dětí a hodného chlapa na té Vaší nové cestě.Zítra si to krásně užijte všichni 3 nabo možná 4...
Miminko bude s vámi. 😀 😀 😀.Já jsem právě dorazila s Peťou domů,byli jsme se kouknout na náměstí SNP v OV-Zábřehu na vinobraní.Bylo super ,všude plno lidiček,burčáček dobrý.Prostě pohodička.Teď mě začalo pobolívat zase podbříško tak se jdu natáhnout.Testovat jsem ještě netestovala podle mě je ještě brzo nechám to až do konce příštího týdne to mám dostat mrchu tak podle toho,ale moc nadějí tomu nadávám,ale bylo by to krásné ,hned bych měla ten nejkrásnější dárek k narozeninkám pro Peťu.Bude ít 39 příští neděli. 🙂.Ještě nevím co mu koupím,a tak by to byl nádherný dáreček. 🙂

radule82
18. zář 2009

Ahoj Kasi 🙂

kacza.b
18. zář 2009

ju radulko tak to bylo. ja mela telefon na svacinarne a kdyz jsem pak volala,abych zjistila kdo mi volal tak jsem se dovolala do fertasu do labiny a rekli ze mi hodne krat volali a ja to nebrala tak ze se omlouvaji ze uz volali nekomu jinemu. ale ja jsem teprve v pondeli zaplatila zalohu a cekacku mi rekli 3-4 mesice tak jsem byla prekvapena,vis.

radule82
18. zář 2009

Ty jo, tak to mi připadne docela brutus!!! nevezmeš tel a máš smůlu...

kacza.b
18. zář 2009

cien a prosime nejake fotecky do albicka,prosim,prosim. ja se tesim na krasnou nevestu 😵

kacza.b
18. zář 2009

radul,ale ja nemela stejne ani prachy ja s tim vubec nepocitala. ono to celkem asi specha nez rozmrazi spermijky a oni mi volali asi 8× takze fakt snaha byla. to byla moje chyba. asi to tak melo byt.

kacza.b
18. zář 2009

no uz ten telefon nedam z ruky 😀

kacza.b
18. zář 2009

kaso to by byl krasny darecek 😉

radule82
18. zář 2009

Jo takhle... tak uz jsem doma... ti zavolaji, ze maji darkyni a pak se rozmrazi pritelove sperma a jde se na oplodneni?
Vím, že jsi říkala na srazu, že počítáš až za pár měsíců.

kacza.b
18. zář 2009

ja jsem tak rada ze uz je vikend!!!! pristi tyden jedem na jizni moravu k babci na 80satku. to bude mejdlo 😀

radule82
18. zář 2009

to bude vííííínečko bílééééé 😀

kacza.b
18. zář 2009

no tak nejak. to by me nenapadlo ani nahodou ze tak brzy. jeste si musim osefovat doktorku na dia co dal,jestli inzulin nebo co at me zase pripravi na IVF . no bylo to na me fakt brzy. a fakt jsem pocitala ten prosinec az leden...

kacza.b
18. zář 2009

to bude slivovicka 😀 ja vinecko moc nemusim 😒

kacza.b
18. zář 2009

a hlavne dobre papanicko a pokecanicko 🙂

radule82
18. zář 2009

a to bude echt slivovička 😀 😀 😀

kacza.b
18. zář 2009

jj radul 😀 😀 😀

kacza.b
18. zář 2009

kde jsou dneska vsechny kelisky 🙄

kacza.b
18. zář 2009

nic jdu se psem...

radule82
18. zář 2009

Holky já taky pro dnešek končím, tak vám přeji krásný páááátek 🙂)))

rozi.nka
18. zář 2009

ženy přidala jsem fotky, jestli máte zájem tak koukněte 🙂
dnes si dám na véču topinky, zatím mi po nich bylo vždycky blbě tak snad dnes né, ptž na ně mám šílenou chuť 😅
a co cienka a přípravy na svatbičku... 😎

petra123
18. zář 2009

čauky holky,

ceiko mnoho štěstíčka a plno sluníčka na zítřejší svatbě a vše at se Vám splní ve společném životě a neboj v šatech budeš princezna jak má být a hlavně si to užíte je to den D ve vašem životě a pak bude jak se narodí mimisek tak mnoho štěstí ve společném životě 🙂

holky jsem na rozpacích co se se mnou ted děje,prsa mě bolí pořad a podbřišek ani nemluvím mam 3 den po mS ale nevím co se se mnou děje pořad mam blbý pocit co když jsem těhu ale hned si řeknu že jsem blazen když jsem měla MS i když s problémy než došly ale stejnak a pak mě začína pobolívat v pravém vaječníku kde má být ta cysta no nevím co je se mnou a ještě jsem nafukla a nemůžu se vyfouknout no nevím,ted ještě se naskytl problém můj v pondělí jak máme jet do Polanky tak má rozdělit práci 20 lidem a ještě mu mají dojet nějací nové pracanti z Brna a neví jak to bude stíhat a ja nevím koho požadat aby tam se mnou dojel bo tam máme být na 8h ránno uvažuji že tam zítra zavolam jesli to nejde odložit třebat na 10h no uviodíme ale na IUI to asi tento měsíc nevypada bo můj se nemůže urvat z práce tak aspon zajedem do Polanky at mě zkotroluji co je se mnou a budem se asi tento měsíc snažit sami a necháme to na říjen pokud to nevyjde samo,no nevím jak to dopadne jen vím že za chvíli jdu do práce na noční se mi chce jak....

Monas ty jsi z F-M ja jsem odtamtud taky ze Sviadnova 🙂 ty odkud??

monickaku
18. zář 2009

ahoj Petro123 ja jsem z Ostravice

petra123
18. zář 2009

Tak tam jsem byla na praxi na Montéru 😀 ale to už je 11let 😀

kacza.b
18. zář 2009

rozinko super fotecky,krasne brisko,krasna postylka,krasna houpacka i oblecky,no proste super !!!! 😵

jo holky abych nezapomela pozdravuje vas verca 😎

kacza.b
18. zář 2009

dobrou noc a krasne sny

tobe martinko na zitra hodne stesticka at je mezi vama s petrem porad tolik lasky a pribyde vam ten malinky prdolka 😉

monickaku
18. zář 2009

tak ja tu ziju jem sedm let

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru