Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
7. zář 2009

Evicko mne je jedno,kde se sejdem..mozna ta picerka bude lepsi,kdyz se tam nekouri!Ja za sebe bych radeji do nekuracke..ale jinak se samo prizpusobim... 😉 jen at pak vim,kam mam teda jet 🙂

kacza.b
7. zář 2009

jaaa jsem taky pro nekuraky 😎

kacza.b
7. zář 2009

to bude horor to najit,ale elan znam.....jestli je to teda ten velky obchodni dum 😕

j.cien
7. zář 2009

jjKaci to je von 😉

kacza.b
7. zář 2009

ja uz tam nebyla asi 10 let 😅 snad se to tam moc nezmenilo.ale kdyz uvidim hloucek kelisek s Danikem v cele tak to najdu.

kacza.b
7. zář 2009

dneska se mi do te prace nejak nechce 😒 snad se neco nevysmoli

tak ja uz se vazne loucim,pa

katrin111
7. zář 2009

ahoj holky ja jsem taky pro nekurackou ale at to neni daleko a hlavne pohodlne sezeni 😀 😀 😀 evi podle me danika aspon na chvilku at pak muzes s nama v klidku sedet...........protoze s mimcem to asi neni moc mozne.....a kam jsi myslela do pizzerky????

evcaa
7. zář 2009

do pizzerie max nebo nahoru k autobusaku zitra to obvolam a dam vam vedet ju ted si jdu lenout danik spinka a ja su neaka unavena zatim pa vecer nakouknu

http://www.albera-max.cz/index.php?page=galerie...

evcaa
7. zář 2009

jinak katrin me uz se teda ve tricatem tydn nesedelo dobre nikde takze nejsem schopna to zajistit 😀 😀 😀

bellka
7. zář 2009

Kaczko, já bych si dárkyni přivedla, ale pouze, pokud by byla možnost se domluvit, abych taky dostala vajíčka od dárkyně, která sama nemá problémy s otěhotněním. Jinak jsem Ti chtěla navrhnout, že bych pro Tebe mohla v sobotu přijet a pak Tě hodit domů, protože já bez auta ani náhodou a bydlíš kousek😉 Evičko, já bych bulela už při chystání doma🙂 jejda, já se na vás těším, OMG.

nierika
7. zář 2009

AHOJ holky..Prosím o radu.j Jak dlouho po laparoskopii se může pro vést IVF?další měsíc? o IVF vím snad úplně vše,ale tohle ne... blahopřeji CIEN ,je to důkaz že to ve Fertimedu jde... 🙂 už jsem měla trochu pochyby...

katrin111
7. zář 2009

teda evi pizzerka vypada dobre.uz jsem aji zkoukla jake tam maj dobrutky 😀 😀 😀 😀 a uz vim ze pizzu si nedam.........radsi nejake masicko ty vypadaji lakave........

bellka
7. zář 2009

Nieriko, vítám Tě. Záleží, jestli se jenom koukli nebo něco dávali do pořádku. Kdyby jenom koukali, tak hned další měsíc můžeš na IVF🙂

j.cien
7. zář 2009

Nieri zdravim a dekuji 😉 🙂 moc rada pro vas budu prikladem,ze to Fertas take umi 😉 🙂 jen at se nic neposere...stale me boli to bricho,coz mne zneklidnuje...nejhorsi bude preckat patecni termin mrchy....uf,uz at je to zdrarne za mnou 😉

JA CHCI DO PIZZERKY-mnam a nejakou ostrou s chilly 😀 😀 😀

nierika
7. zář 2009

Cien to chápu..to posrání jsem zažila taky..tak držím palce a bell. děkuji za info.

luciik
7. zář 2009

KOčky, tak dnes jsem si nechala vzít krev, hcg je 596, snad to je dostačují, jsem 17 DPO...

j.cien
7. zář 2009

Luciiii,tak to je megaHCG!!!To je krasa!!!! a kdy mas dalsi kontrolu?
A prijdes na srazik????

luciik
7. zář 2009

Peťko, doufám, že je vše ok. Myslíš, že to odpovídá???
Jdu k dr. ve středu, teda za Kajošem do Fulneku. Tak snad už něco uvidí a určitě padne na prdel. Se srazíkem uvidím, ještě to není jistota 😠

j.cien
7. zář 2009

Jj,chtela bych ho videt,jak bude koulet nevericne ocima 😀 😀 ,urco to odpovida!!!a je to user,pac takto vysoke HCG nebyva u mimodelozniho ...takze aspon nejaka "jistota" v tom nejistem zacatku 😉 🙂

j.cien
7. zář 2009

jejda ted to ctu 😀 😀 to melo byt SUPER a ne USER 😀 😀 😀

katrin111
7. zář 2009

ahoj luci tak to je krasa gratuluji potichounku a pak dej vedet jak reagoval nas kajik 😀 😀 😀 😀

luciik
7. zář 2009

No, mám strach u mimoděložního, tak si myslíš, že by to nebylo tak vysoké??? Jsem magor, stresuju jako blázen 😅
Navíc tomu pořád nemůžu uvěřit 😵

j.cien
7. zář 2009

Luci toho mimodel. se fakt neboj!!!!Tam je HCG s jistotou do 100!!!!!
A byla jsi i u dr.nebo jen na krev??Beres aspon ten Utros???

katrin111
7. zář 2009

luci ja si myslim ze jak si otehu prirozene tak je tam minimalni sance byt tehu mimodelozne.........a to HCG mas fakt ukazkove..........

bellka
7. zář 2009

Luciku, velká gratulka letí ode mě ke krásnému Hcg🙂 neboj, všechno bude v pořádku. Cien, u Tebe to samé, musí, holky zlaté, prostě musí🙂

luciik
7. zář 2009

Katrinko, děkuju. Jsem panikář jako blázen, ale už nebudu myslet na nic špatného a budu si to užívat 😵
Peťko, já si nechala vzít krev v práci. Za Kajošem jdu ve středu, tak doufám, že mi něco dá na udržení.

luciik
7. zář 2009

Belko 😵 😵 😵

j.cien
7. zář 2009

Belli ty jsi nase zlaticko 😉 ,tesim se na teba na sraziku 😉 🙂 a LUci nejak to udelej a PRIJED!!!! 🙂

katrin111
7. zář 2009

jj luci ja ze zacatku taky panikarila taky jsem se vseho bala ale neboj kaja bude valit bulvy.ty jejich procenta a statistiky 😀 😀 😀 😀 luci jak pise cien zkus to nejak udelat a na srazik dorazit........jake petce furt pises???cience???to je ale martinka 😀

luciik
7. zář 2009

Uvidím. Valím na poštu. Tak zatím pááá a držte se 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru