Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
28. čer 2009

Ahojky ,tady je teda nejak smutno... 😖

Larri,pockej na zitra ,co ti reknou a jaka bude krev!To je divne,ze udelali zaver jen z UZV..zkus jeste verit,ze je to OK!!!Moc drzim palce !!!

Ocko skocila bych na krev,at je jistota...takto to musi byt silene nervy...ale stale je to na dobre ceste,kdyz carecka je i ta druha!!!Je tam prece psano v navodu,ze nezalezi na tom,jak je intensivne barevna,ale jestli JE nebo NENI!!!!
A tvoje tam prece JE!! 🙂

kasa
28. čer 2009

Taky bych si došla holky na krev,ať se uklidníte,to bude dobrý,já jdu zítra do Polanky na 14hod,tak se třeba potkáme. 🙂

hnedoocka23
28. čer 2009

je tady smutno...se ani nedivím a ještě k tomu to počasí debilnía podle předpovědí líp nebude 😖
holky,nikdo tady už není,tak Vám přeji hezký večer a pohodové pondělí 🙂

kasa
28. čer 2009

Očko ještě tu jsem,a nesmutni,musíš být veselá,třeba je vše v pořádku,a jen se zbytečně nervuješ a malé fazolce to ublíží.Takže buď veselá,ještě není prohráno. 🙂

hnedoocka23
28. čer 2009

snad bude zítra líp 🙂 pro všechny.....
jdu si dát utroš a do postýlky,dneska jsem odpo nespala,tak budu brzo tuhá 😉

j.cien
28. čer 2009

Ocicko hezky se vyspinkej na zitrejsi tlustice 😉 pevne verim,ze tam budou!!

Povecerela jsem opecene hribky,masaky,tak snad se neotravim 😀

hnedoocka23
28. čer 2009

hříbky bych si dala ..mnamka 😵 nejlíp sm.bedli s chlebem....

dám určo vědět,ale tentokrát budu testit odpo....nebo ráno... 🙂

hnedoocka23
28. čer 2009

chtěla jsem napsat né ráno...

hnedoocka23
28. čer 2009

dobrou noc všem a hezký večer 😉

larri
28. čer 2009

ocko,ja testovala odpo a je tam.Ted aspon vim,ze nejdulezitejsi je krev.A nesmutni,ja chci aby se ti to povedlo.

Milacek mne dneska objal a rekl,at nebrecim,mame jeste dva pokusy,tak na ne pujdem.Vcera a dneska sledoval test jako prvni.
Ja se smiruji,ze je konec a budu myslet na rekonstrukci bytu v Opave a budu se tesit na cviceni 😠 . V srpnu jedu do Opavy,kdyby jste planovaly sraz,tak se rada pridam.Jeste nevim ale termin.Chtela jsem jet v cervenci,ale 14dni nam nepotece tepla voda,tak bych toho moc neudelala a segra jede na tyden na dovcu,tak bych z kluku taky nic nemela.

hnedoocka23
28. čer 2009

no právě larri,tak mám věřit těm testům..nevím,nevím....ikdyž je mamatest spolehlivý..
už fakt jdu a na srazík s tebou se těšíme už ted 🙂 a Věř stále,držíme palečky 🙂

kasa
28. čer 2009

Holky zítra na vás budu myslet a držím palečky oběma tedy třema,Evi na tebe nesmíme zapomenout.Tak ať už je Daneček brzo mezi námi.Držte se všichni.pa pa Peťka 🙂

petra123
28. čer 2009

čaute holky dlouho jsem tu u vas nebyla a tak se opět hlasím 😉 doufám že mě ještě vezmete do partie 🙂

Jinak holky vy chodíte do té Polanky u oder??pokud ano napiště mi jací doktoři jsou dobří a jak probíhá spermiogram pač chlap má obavy že jsi zase to bude dělat na zachodě jako u mého byvalého doktora tak to by rezignoval tak doufám že to nebude na zachodě jinak ho tam nedostanu ☹ a prosím napiště mi do IP adresu at si to najdem v mapách.cz předem moc díky

jo a jak dopředu se máme objednat chtělibychom aspon červenci na konzultaci krev spermiogram a vyšetření gynekologické a pak děj se vůle boží co nas čeka jsme zdraví tak doufám že to bude jen o lécéch hormonalních a bude no už ted se bojím ☹

martin72
28. čer 2009

Dobrý večer.
Tak zítra jedeme zase do Polanky na ultrazvuk.
Takže jak budeme něco vědět,hned písneme.
Hezký večer všem 🙂

kasa
28. čer 2009

Ahoj Peťko ,zdraví te taky Peťka,my jsme začali chodit do Fertimedu teprve nedávno,máme za sebou akorát krevní testy,spermiogram,a ultrazvuk,1 inseminace nevyšla,tedy ani k ni nedošlo,protože přítel nebyl schopny odevzdat sperma,právě proto,že jsme museli jet do Olmíku,a sperma se tam odebírá právě na tom záchodě,ale doufám,že do budoucna se to změní,mají tam i nějaké pokojíčky.Pokuď ,ale to budete mít blízko do té Polanky nad Odrou,můžete tam sperma dovést z domů.My jsme to taky tak udělali.A raději jsme si ho zmrazili,protože do Olmíku,už byse dovést nedalo,a minulý týden jsme tam jeli díky tomu zbytečně.
Doktor je dobrý Jaroš,teď tam mají akorát červenec zavřeno.Jinak teď tam ještě jsou tel je :596632149.Tak dobré pořízení.

kasa
28. čer 2009

Ahoj Martine,my tam zítra taky jedeme ,ale až na 14hod,tak se třeba potkáme.pa pa 🙂

kasa
28. čer 2009

Jo Peťko je to bývalý lázeňský dům Polanka

rona2
autor
28. čer 2009

Petro 123 v Polance je nejvíc oblíbený dr.Jaroš,ale pokud se chceš objednat na červenec tak je to tam celý měsíc zavřeno,čerpají dovolenou.A až v srpnu se to tam rozjede.
Jinak spermiogram probíhá taky na toaletě takže to asi není moc pozitivní zprávička pro tebe,že?
V mapách nevím pod čím to hledat,protože to v mapách pod Fertimedem není,ale pokud pojedete do Polanky tak se ptejte na bývalý lázeňský dům,je to u hlavní cesty tak byste to minout neměli.
A tel tam je 596632149.
Snad jsem ti trošku pomohla. 😉

rona2
autor
28. čer 2009

Jé tady se ještě nespí!!!

rona2
autor
28. čer 2009

Petro ta jedeš k Jarošovi? A až na 14 hod.? To on tam bývá tak dlouho?To jsou novinky.

martin72
28. čer 2009

Ahoj Kaso.
My jedeme už na 8:45.
Ale jak to už znám,tak tam budeme čekat minimálně hoďku a půl.
Renča jsi šla lehnout,má ty ranní a večerní nevolnosti ☹ 🙂

rona2
autor
28. čer 2009

Martine mi vždycky na gyndě dr.říkala,že ty nevolnosti jsou důkazem správného těhotenství. 😉
Tak to musíš brát tak jak to je.Však oo to po nějaké době poleví. 😉

rona2
autor
28. čer 2009

Mělo tam být ono to po nějaké......

petra123
28. čer 2009

Holky a kluku mocinky díky moc jak můj přijde dom řeknu mu to a objednáme se na srpen máme dovolenou poslední dva tydny tak by jsme se tam mohly ukazat pokud nás objednají ☹ jinak jak je to z financema kolik jste dali za první navštěvu???

martin72
28. čer 2009

Ahoj Rono.
Já to taky tak beru,jen jse správně hecujeme.
Kdybych mohl,tak tu nevolnost přetáhnu na sebe 🙂

martin72
28. čer 2009

My platili 300 jen pohovor+ 200 něco sestrám.Takže kolem 500kč.

rona2
autor
28. čer 2009

já vím,že bys pomohl své ženě,ale co se dá dělat už je to tak zařízeno a je to fakt děs,ale stojí to za tu radost,která se pak narodí.
Petro já jsem na pohovoru nebyla a teď jsem tady četla,že bych měla jít,ale zdá se mi to po roce jako pěkná blbost,navíc na IVF jít nechci.Tak to zvažuju zda tam ještě půjdu.

rona2
autor
28. čer 2009

Petro123 já jsem platila za ultrazvuky vždy po 200 kč (jak jsme měli vybrané ty hrazené,ale ty určitě vybereš rychle,protože při každé kontrole je utz.) pak 60 kč ani nevím za co.Pak se platí za léky a já jsem měla dárcovské spermije tak 1500 kč jedna dávka.

petra123
28. čer 2009

Martine díky tak aspon orjentačně vím kolik si vzít do peněženky pokud ten můj přežije ten zachod ale dítě si přeje ale ještě jedna varianta dovezem to z domu a bude

martin72
28. čer 2009

Holky dobrou noc a ať to všem tad vyjde 🙂 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru