Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
1. srp 2009

Dobre sobotni ranko 🙂 koukam Kasi,ze se v patek uvidime v POlance 😉

bellka
1. srp 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju krásnou sobotěnkuuu🙂

radule82
1. srp 2009

Dobreé ránko, tak to se tam možná uvidíte i s Bellko, že Belli, máš kontrolu v pátek někdy ráno 🙂

radule82
1. srp 2009

právě přemýšlím, co vymyslet na dnešní den, kam by jsme mohli zajít, hlavně ne doma!!!

bellka
1. srp 2009

Radulko, no jo, máš pravdu, já tam jdu na 9.10, OMG.

j.cien
1. srp 2009

juva super,bude minisrazik 😀 😀

radule82
1. srp 2009

Beli, ale tak přemýšlím, výsledek krve se přeci musíš dozvědět ten den, když i ten samý den je to u běžného gyndaře, ne? nebo v Polance ti to řeknou až druhý den?

radule82
1. srp 2009

No a já taky myslela, že mě objedná na pátek, to by byla akcička 🙂 no ale mě sestřička šoupla až na pondělí...

radule82
1. srp 2009

No ale taky si říkám, že když do té doby MS nedorazí, že z toho musí vyjít pozitivní krev ne?

j.cien
1. srp 2009

jj,jasnacka,tuty boty to bude pozitivni krev 😉 🙂 a tak jsem se tesila na ty vase testiky 😝 a vy nic potvurky 😀 😀 😀

bellka
1. srp 2009

No jo, to mi hrozně vadí, že ve Fertimedu musíš čekat na výsledky krve až do druhého dne.

bellka
1. srp 2009

Cien, neboj, uvidíme, řekl slepý😉

j.cien
1. srp 2009

Fakt vas obdivuji,ze mate trpelivost cekat az do te krve 😉 jste obe sikulkyyyyyyyyyy 😉

radule82
1. srp 2009

já vím, že bych to nevydržela a zítra se testila, ale po včerejšku, jsem si říkala, že to nechám osudu....

bellka
1. srp 2009

Cien, nevím, ale myslím, že je to trpělivost spojená se strachem. Ale co se má stát, to se stane a nebudeme si přidělávat vrásky už teď, když nemusíme.

j.cien
1. srp 2009

jj,Bell.je to v rukou osudu,uspech IVf nebo neuspech,to je fakt 😉

Radul je to smutne,proc se takove veci-jako tvoji sestre ..ze se to stava..je to hrozne 😔

radule82
1. srp 2009

jj je.... asi to tak mělo být, když se tohle stalo... nejhorší na tom ale je, že marta tam leží a dávají ji tablety na vyvolání porodu, nemůže to být císařem, a pak musíme zajistit i pohřeb.... to bude na tu psychiku nejhorší, ten porod a zajištování pohřbu... ale martinka je silná dušička a spolu s rodinou to všechno zvládnem...

katrin111
1. srp 2009

krasny den kelisky tedatdyse pekne drbe 😀 😀 😀 😀 jen tak dal!!!!!!!!!!!!!

sido
1. srp 2009

ahoj holky přeju krásnou sobotu 🙂 já za chvíli běžím do práce ☹

bellka
1. srp 2009

Katrin, Sido, ahoj holky a krásný den, přeju🙂

katrin111
1. srp 2009

jj bellko ja mam tedka veget,samik je s nasima na vikend pryc,manza je v praci,navareno mam ze vcera takze se mammmmmm!!!!!!!!!!za chvili pujdu do sprchy a nebudu delat nic 🙂

radule82
1. srp 2009

katrin uživej si pohodičky 🙂

j.cien
1. srp 2009

Jezisi Radul..tak to je pro sestru sileny napor na psychiku...to si vubec neumim predstavit 😔

petra123
1. srp 2009

čaute holky tak už se nam to blíží 19.8 jdeme do POlanky holky už to začíná být u mě napínavé 🙂 ☹ už ted se bojím co nás čeká 😅

katrin111
1. srp 2009

neboj bude to v poho 🙂

j.cien
1. srp 2009

HOlky dnes to je sranda-od rana jsem mela presne 8 pacosu a z toho 5!tehotnych!!!!!!!!!!!!!!!!asi tu nekde rozdavaji bricha 😀 😀 😀 😀

katrin111
1. srp 2009

radul jinak je mi to mooooc lito s tvou sestrou,ja na to nechci moc reagovat a myslet vis............

katrin111
1. srp 2009

jj marti to je dobre znameni 😉

j.cien
1. srp 2009

KAtrin jdu cumnout ven,jestli tu neni stanek a v nem rozdavaji tehu bendza 😀 😀 😀

bellka
1. srp 2009

Katrin, tak si ten den sama pro sebe pěkně užij. Petro, bude to v pohodě, neboj. Cien, honem to zjisti, kde se dávají ty pupky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru