Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
8. zář 2009

ahoj kelisky posledni dobou tady moc nepisu,ale docitam,maly sice chodi do skolky,ale nase stene je jak dite tak se venuju ji,uklizim,malovala jsem koupelnu a jeste se chystam na kuchyn.cienko moc ti gratuluju k hcg,je to krasa

radule82
8. zář 2009

ahojky Berusko 🙂)) nechceš dát do albíčka pár fotek hafíka? at můžem taky pokukat? 😉

bellka
8. zář 2009

Já jsem úplně unavená, asi stárnu, OMG. Bolí mě i vlasy😉 zrovna stojím na pastvě s těma našima komtesama a jak já se těším do pelíšku, neuvěříte.

radule82
8. zář 2009

Belli to věřím.... moje mladší sestra taky po delší době nastoupila zpátky do práce do nemocnice, přesně jako ty... takže taky domu chodí zbitá jako pes....

j.cien
8. zář 2009

Ahoj Berus,bojim bojim,at vse pokracuje v poradku...´prvni kontrolu mam teprve v pondeli...tak snad mrcha svinska uz nedorazi 😉 .
Radulko jj,bricho boli denne,sice ne non-stop,ale kazdy den od ET...dost me to znepokojuje,ale musim to do kontroly nejak uz vydrzet..jsem rada,ze chodim ted uz do prace,aspon pred den na to tolik nemyslim...ale vecer nemohu usnout a budim se nad ranem kolem 3...podvedomi asi pracuje,i kdyz se tvarim,ze jsem v poho 😉

Evi takze konecna verze je Pizzerka kousek od autobusaku,OK?Jsem pro cokoliv,kde se nehuli 😉

evcaa
8. zář 2009

holky aji jsem si pobrecela pac me to vsechno neskutecne sere mam pocit ze se tak chova od te doby vco se dozvedela ze cekame chlapecka touzila po vnucce 😠 😠 ale tohle ji neomlouva nema pravo se takhle chovat

evcaa
8. zář 2009

jj tohle je konecna verze je objednan salonek pro cca deset lidi na pul ctvrtou az ctrvrtou

bellka
8. zář 2009

Beruško, šupky s hafíkem do albaaa🙂 Radulko, tak si to aspoň trochu dovedeš představit, jak jsem zubožená.

evcaa
8. zář 2009

jirka ma dneska 16nactku a jeste tohle nastesti danielek je dneska neskutecne hodnej

j.cien
8. zář 2009

Evicko tim se nesmis nechat rozhazet!!Nebydlite s ni!!!A hlavni je,ze Jirka stoji pri tobe 😉 !Ona prestane blbnout a jeste si rada prijde pro Danecka 😉 jen ji nechte trochu podusit a vychladnout 😉

evcaa
8. zář 2009

marti zas bulim ku...a 😒 ☹ ☹

j.cien
8. zář 2009

Beli chudacku,tak uz kasli na divou zver a supky dupky do postylky!Ty se fakt strhas tema 12kama... 😖

radule82
8. zář 2009

Evi, jak by mi Cienka vzala slova z ústa 🙂

bellka
8. zář 2009

Evičko, neplakej beruško, hlavně, že je Jirka při Tobě a jí to přejde, neboj🙂 Cien, to víš, že všechno bude v pořádkuuu, musí🙂

j.cien
8. zář 2009

Evicko neplac...at pak neplace i Danecek..ona se vam urco jeste omluvi,to prece nemohla myslet vazne...asi to z ni vyjelo v emocich a beztak ji to ted uz stve....a i kdyby to byla baba jaga zabednena hlava-tak na to kasli,mas JIrku a Danika a vy jste RODINA 😉 ona je jen tchyna...od slova tchor 😉 😀 😀

evcaa
8. zář 2009

belijj to je pri me konecne se odvazil i to dat najevo vzdy mel z ni strach i kdyz byl pri me nic nerikal aby sme se nehadali a ted ji to nandal do koryta vis co sedi na moji tchyni to prislovi vis jak dlouho se vydrzis divat na tchyni jednim okem dokd nezmacknes spoust

beruska81
8. zář 2009

jo cien ja bych se taky bala,ale to uz se budes bat porad,ja se o matyaska bojim porad,ted uplne jak zacal chodit do skolky,ale mu se tam hrozne libi a to je hlavni,jsem stastna,ze je stastny,fotecky chelsea hodim o vikendu,pujcila jsem fotak nasim,musim se pochlubit,uz jsem ji naucila sedni,lehni,dej pac,je to nase male tele.

evcaa
8. zář 2009

marti tchor je super 😀 😀
a to si prave vubec neuvedomuje ze jsme konecne po sesti etech snazeni RODINA at uz s holcickou ci chlapeckem

bellka
8. zář 2009

Cienko, oni se tak těšili, až půjdou ven, že aspoň na chvíli je musím popást🙂 Evi, s tou spouští to bylo dobré😀 kočičko, hlavní je, že Jirka, Daník a Ty jste šťastná rodina a na tom nikdo nic nezmění, ani kdyby se postavil na hlavu🙂

j.cien
8. zář 2009

JJ,Berus ,je to tak,jak pises..celozivotni strach o dite 😉 ..ja se ted hlavne bojim,at se to nepos....holek,co mely//a pak to stejne nedopadlo...tech je na konikovi spousta... moc si preji a modlim se,at jsem vase dalsi stafetova vzorova tehule!!!!!!!!! 🙂

j.cien
8. zář 2009

JJ,Beli ,ty neme tvare s krasnyma ocickama si umim predstavit 😉 kdyz se na mne podiva ta nase čuzinka,tak ji vsechno odpustim 🙂 a budu s ni klidne smajdat 2 hodiny po lese 😉

radule82
8. zář 2009

Kelišky, tak já se budu s vámi loučit a přeji vám krásnou noc 🙂))

petra123
8. zář 2009

čauky holky tak opět nic mrcha se nerozjela ani nešpiním moc no nevím zítra jdu na ten hormonalní profil ale asi stoho nic nebude bo krámy nikde tak aspon zajdu za gyndařem co se děje asi jsem holky jalova už ani krámy nemam no nevím co se děje kurnik,ale holky kozy mam jak vozy 😀

j.cien
8. zář 2009

Dobrou holky a krasne sny o mimiškách 😉 🙂

radule82
8. zář 2009

KASI a zítra ti budu držet pěstičky, tak tfuj, tfuj, tfuj ať ti to vyjde hned napoprvé!!!!!! 😉 🙂 😉

radule82
8. zář 2009

Ahoj Petro, ty jses ted někdy testila? já akorát vím, že první test byl pozitivní a pak ten další ne :(

kasa
9. zář 2009

Ahoj holky tak dneska to snad všechno klapne a třeba se na nás usměje štěstí tak jako na Katrinku a vyjde to na poprvé,včera jsem trošku dostala strach,jestli to dnes už konečně klapne ,protože Peťa v práci nechtěl říct,že řešíme rodinu přes umělé,že by to chlapi nepochopili a přišel s tím,že musí dneska ráno ještě na školení,ale když viděl jak jsem z toho nešťasná tak slíbil,že se nemám bát ,že to stihne včas domů dojít,tak doufejme ,že vše klapne a třeba nám 9 přinesou štěstí.Čápa si beru sebou.A od našich jsem dostala od mamči a segry hopsací kuličku a od taťky z kindervajíčka ducha v postýlce.Tak třeba donesou štěstí. 😀 😀 😀
Asi tu nestihnu dojít,jdu rovnou k našim za segrou a nejde jim teď internet,tak napíšu Romči a ona vám dá vědět. 😀 Tak se mějte dneska krásně.
Cien ty pupíčkuj.
Peťko třeba to ještě vyjde.
Evi ty nebuď smutná,u nás tchánovci taky nefungujou. 😒 .Hlavně ,že se máte rádi.

asmeena
9. zář 2009

kasi: tak hodně štěstíčka. Ducha v postýlce mám doma taky, zrovna včera jsme se probírala všema těma blbůstkama z kinder (máme jich plnou velkou plechovou dózu) 😉 Třeba ty děti jednou budeme mít a ony si s tím potom budou hrát. 😀

asmeena
9. zář 2009

peti: tak že by třeba nakonec to těhu bylo 😵 ? HCG z krve ti nezjišťovali? A testíky pořád negativní?

Evi: s tchýní si nic nedělej. Je dobře, že se tě manžel zastal. Hlavní je, že máš fajn chlapa a svého vytouženého drobečka. A jak si ho budeš vychovávat je jen na vás dvou, je to vaše miminko. A jestli máš doma bordel, ale za to se plně věnuješ malému. Nebo máš doma jak z alabastru, ale dítě tě pak ani nezná - tak bych raději nestíhala a měla doma nepořádek. 😉 Na srazík se už moc, moc těším a je mi jedno kde to bude. Manžel mě přiveze kamkoliv.

evcaa
9. zář 2009

ahoj holky respektive asme a kasi
jj n srazek se taky moooooc tesim
sejdeme se u elanu poberem hoky co nebudou mit dovoz a pojedem 😉
jo a jinak co se tyce te tchyne tak ja prave nemela a nikdy nemam doma bordel mylim s ze vse zvldam v poho sama a nikomu nejsem na obtiz jj ajako z alabastru tady nemam to je jasny ale ja nepotrebuji sterilni prostredi
a navim ma mamka rikala ze i kdybych mela s prominutim uprostred kuchyne nasrano tak to ma prekrocit a drzet hubu

asme ji nevadilo ze nemam uklizeno to ne ji vadilo ze sem si dovolila rict svuj nazor ohledne danika

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru