Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
15. zář 2009

Holky, budu pro dnešek končit, jsem KO a dost mě bolí očka, jak pořád tlemím do toho computeru, jsem si dnes i koupila Visine kapky, tak snad mi trošku uleví 🙂)) Tak vám přeji všem krásnou dobrou noc 🙂))))

sido
15. zář 2009

dobrou radul 😉 😉 😉

j.cien
15. zář 2009

Radulko tak nech ocka odpocinout,dobrou nocku 🙂 🙂

adrim
15. zář 2009

Asmeen to myslíš vážně,že po pregnylu je teplota jinak? Já právě jsem při tom,že ovulka u mě neproběhla,měsíce měřím bazálku, i při snažení o 1. dítě a nikdy jsem ji neměla tak divnou jako teď. Tento měsíc mi píchli dvě dávky pregnylu a právě mě píchá na pravé straně tak jsem při tom,že se mi z toho velkého folíku udělala cysta...

petra123
15. zář 2009

čauky holky tak vodím že těhulky se rozrustají tak přeji těhulkam krásně prožité těhu a prcky brzy u sebe 😉

Jinak včera jsem byla na cukru tedy jesli nemam cukrovku tak nemam vysledy ukazkové ale byla sranda rozpichané ruky ale jo jsem ráda že to tak dopadlo a hned mi i udělali hormonalní profil tak to pošlou přímo do OL nebo Polanky nevím ale pošlou doufám 😅 a jinak hned jsem volala do Polanky tam v pondělí na 8h ránno a uvidíme budu 12DC tak doufám že vše bude v pořadku a cysta tam nebude a pujdem hned na inseminaci znova a doufám že už to vyjde konečně a doufám že nam řeknou i kladné vysledky krve co nam brali před měsícem pomalu 😉

nierika
15. zář 2009

cien!!!paráda...sleduju,jak se ti daří a jsem ráda... ale ten přístup BEZ-Komentáře.. hlodá ve mě červík nedůvěry...

monickaku
15. zář 2009

chtela jsem se zeptat jsem 12 den po ET vcera jsem zacala spinit a dnes pri delani teho. testu byl nega. stale jeste spinim mela jsem dve embrya jedno peti bunecne a druhe deviti bunecne myslite ze se embrya uchytila?

bobinka1
15. zář 2009

ahoj monicka já jsem u prvního IVF měla to samé jen byli 4a8bun,11den jsem začla špinit a nedopadlo to,ale moje kámoška měla úplně to stejný dvě 8bun.mimi a začla špinit a byla TĚHOTNA,je pravda ,že to nedopadlo,ale to už je jiná věc,ona to má trochu komplikovanější,kdy jdeš na krev?

monickaku
15. zář 2009

v patek jdu na krev

bobinka1
15. zář 2009

To je tvoje první iVF?

monickaku
15. zář 2009

no po 5 IUI a 2 IVF uz by to snad vyjit mohlo ne?!?!?!?!?!?!?!?!?!? 😠

monickaku
15. zář 2009

to psal manzel taky je uz z toho nervozni

bobinka1
15. zář 2009

já měla 2 IUI ,ale nemělo to význam a teď jsem po 2. IVF 9.den

smilers
15. zář 2009

Ahojky vsem, moc gratuluju tehulkam a hlavne cien,konecne ses dockala,tak si to hezky uzivej 😵 😉

monickaku
15. zář 2009

holky prosim mate skusenosti s Nativem pokud to nevyjde uvazovali by jsme o tom a asi zmenime car

kasa
15. zář 2009

Tak jdu popřát jen dobrou noc,právě jsem procitla a přesunuji se do postýlky.Už 2 den spím jako lední medvěd,ale jsem ráda,protože mě bolí stále v podbříšku,tak jsem zvědavá co se z toho vyklube.A je mi i nějak divně od žaludku tak to půjdu asi raději zaspat.

kasa
15. zář 2009

Cien tak ještě jednou obrovská gratulace,a Bobince taky gratuluji k dálnici a těším se jestli se náhodou te dálnice nedočkám taky.Třeba se za 14 dnů dočkám a dám to miláčkovi k narozeninám,tak jak si přál. 🙂 .To by byl ten nejkrásnější dáreček. 🙂

bellka
15. zář 2009

Berušky, tak nakukuju z práce a přeju vám všem dobrou nocku a krásné sníky, nejkrásnější noc a sny bude mít jistě Martinka s bobinkou🙂 Evičko, tak jsem si zkoušela změnit tu fotečku, ale neumím ji zmenšit, tak jsem tam musela vrátit tu smutnou, no.

kacza.b
16. zář 2009

krasne ranko kelisky 😉 tak vcera zase pro zmenu nefungoval lonicek me ☹
a zrovna v tak dulezitou dobu 😒
tak vas jdu docist a padim do prace

tak hezky a uspesny den slunicka 🙂

kacza.b
16. zář 2009

bobinko potichoucku gratuluju 🙂 ted jsem se to docetla
tak at mas tak krasne ciselko jako cien 😉
tak at nam ty tehulky pekne pribyvaji 😵

asmeena
16. zář 2009

monickaku: já uvažuju o nativu a měním CAR. Příští týden ve středu jedeme poprvé do Reprofitu a chceme se na nativ poptat, tak potom podám info.

bellka
16. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den a jen samé pěkné zprávičky🙂 Asmeenko, tak na to jsem taky moc zvědavá, na ten nativ. Jdu si lehnout po noční, mějte krásňoučký den🙂

j.cien
16. zář 2009

DObre ranko Kelisky 🙂 dekuji jeste Smil a NIeri 😉 jste zlaticka a je to bezva,ze se vzajemne podporujeme,mam vas rada a jednou bude nas mega srazik a budeme tam vsechny uz s prckama 🙂 🙂 🙂 ja tomu proste VERIM 🙂 😉 dnes je venku krasne,tak me to az stve,ze trcim v praci 😖 asi utecu 😀

monickaku
16. zář 2009

dekuji asmeen budu rada

capenka
16. zář 2009

monickaku = nebyli jsme spolu na OPU,jo ty jsi tam byla s manželem vid v Olmiku

monickaku
16. zář 2009

to vis ze jo 😀

capenka
16. zář 2009

psala jsem ti do IP, 😖

monickaku
16. zář 2009

sen si toho vsimla az jsi mi to napsala

monickaku
16. zář 2009

ja uz spinim treti den tak uvidim v patek

bobinka1
16. zář 2009

ahoj holky kaczi děkuji,zatím tam je a pěkně sílí,no,ale uvidíme,aĺe jsem úplně v klidu ,poprvé jsem byla na prášky,ale teď to beru více v klidu,bell noc nic moc břicho mám jak balon ,ale dnes už je to trochu lepší 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru