Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
28. led 2011

čauky holky byla jsme bez netu tak píšu až ted ...tak ve čtvrtek už přišla MS ani jsme nestačila dobrat utroš tak poslední dva jsme dobírala za špinění a večer už jsme si stříkla synarel a dneska jsme volala abych se objednala na kontrolu tak 7.2 v pondělí jedem do polanky vyfasuji puregon a jdem do píchání no holky doufám že to vyjde ☹ ma si vzít 7000kč tak jsme zvědava kolik toho vyfasuju 🙂

silvie_77
29. led 2011

@petra123 držím palečky at to vyjde,já jedu na kontrolu po IUI ted v úterý,ale moc šancí tomu nedávám,takže spíš se domluvíme na laparoskopii a pak hned umělko...

silvie_77
29. led 2011

@mysiiickaaa at si jim klidně přidají,ale taky ať se zlepší péče a přístup lékařů,člověk jde ze strachem k lékaři obzvlášť do nemocnice,protože jim to je na obtíž,ponižování,povyšování a nelidské chování je běžné i když musím říct ne u všech. U nás ale z 80% naopak v Praze v Motole ,když jsem byla ze synem na operaci naprostá spokojenost,na kardiochirurgii jsem nemohla říct nic špatného spíš naopak. Tady přijdeš na akutní operaci a seřvou tě jak malého haranta co otravuješ ve svátek,přece můžeš počkat do zítra,tak jsem chytla nervky,protože jsem od bolesti nemohla vydržet,ať mi to dají písemně,že jdu jinam,tak to najednou šlo a odoperovali mně do hodiny,ovšem pak mi to dali náramně vyžrat. Hnus hlavně tady v Karviné,tady bych jim ve špitále ještě ubrala na platech.

mysiiickaaa
30. led 2011

@petra123 tak to je palba teda, 7000 léky 😲 , já čekám jak dopadlo IUI ale krom toho, že mě 6-9 DPO bolely prsa tak žádné příznaky, takže asi zase nic, test si mám dělat až 4.2 ale v úterý u nás ordinuje Holub tak si k němu skočím na krev ať se nenervuju, dnes už mě bolí jen bradavky, nemůžu mít ani podprsenku ale to přičítám PMS 😖

mysiiickaaa
30. led 2011

@silvie_77 já už mám laparoskopii i hysteroskopii za sebou, nic krom endometr. na jednom vaječníku a pobřišnici mi nenašli, endošku mi odstranili tak nevím co se děje že v sobě to mimčo neudržím 😝

petra123
30. led 2011

@mysiiickaaa to je jen za léky jako puregon ale pak za narkozu 500kč pak za ICSI 6 vajíček 6000kč zbytek si nechám oplodnit přírodně pokud bude více vajíček,pak prodloužena kultivace dalších 3500kč a hatging 3500kč a pak zavedení a den v CARu 500kč tak masakr tak doufám že to vyjde ☹

a jinak Holub je ve Rožnově gyndař??jsi mě dostala🙂a neboj jsi těhu 🙂

mysiiickaaa
30. led 2011

@petra123 jo je, ordinuje každé úterý od 15 do 20 hod., já nevím jestli mám zkoušet tu další inseminaci co si mám platit sama 😒 , mě ty neúspěchy fakt dostávají, teď furt jen spím tenhle víkend protože se fakt bojím, já jsem myslela, že AH stojí 8000,- , co máš za pojišťovnu?

silvie_77
31. led 2011

holky,zítra jdu na ko do Fertimedu po IUI a dnes mám dvě čárky na testu,ale ještě se neraduju po minulém neúspěchu jsem skeptická a vůbec nevím jestli brečím strachem jak to dopadne nebo štěstím že to možná vyšlo,nechce se mi tomu věřit jelikož mám tak moc vysoké fsh a nedávali mi moc šancí ani s ivf.

silvie_77
31. led 2011

tak jsem se dočetla,že pregnyl ukazuje ještě dlouho falešně pozitivní test ,takže jsem se radovala předčasně achjo ☹

mysiiickaaa
31. led 2011

@silvie_77 je ta druhá čárka nebo duch? kolikátý den po IUI jsi? já mám pidi ducha na testu ale mívala jsem pregnylovku každý měsíc tak čekám

mysiiickaaa
31. led 2011

@silvie_77 jinak mě říkala ta doktorka, že mám testovat až 4 dny po dobrání utroše tak jsem celá napjatá a už se připravuju na IVF 😔

silvie_77
31. led 2011

@mysiiickaaa je to slabá čárka,není to duch,ale moc tomu nedávám,co jsem se dočetla tak i 12 dní po pregnylu měly holky ještě čárku na testu ☹ Já jsem dnes teprve 9 den a to jsem ještě dostala ty injekce dvě,jednu v pátek a druhou v neděli před druhou IUI,takže to asi budou ještě zbytky s něj a ne mimi ☹ Jak stará,tak blbá jsem fakt 😠 říkala jsem nebudu testovat ani za nic,samozřejmě jsem to nevydržela,ráno testla a byla jsem nadšená ,dokud jsem se nedočetla,že pregnyl zůstává v těle dlouho a způsobuje falešný těhotenský test.

mysiiickaaa
31. led 2011

@silvie_77 já jsem ten případ co má pregnylovské čárky, ale třeba to je mimi, já mívám duchy 😉 , já jsem dnes 10 po 2.IUI a krom toho že mě bolí prsa jako čert tak žádné příznaky, jen mě bolí břicho před mrchovsky takže jsem ztratila naději že to vyjde bez IVF, příští IUI asi zruším, jinak jsem taky měla dvě injekce, jednu 19.1 a druhou 21.1 a mám na testu z dneška ducha takže třeba jsi opravdu těhotná, držím pěsti, zkus to znova zítra jesli je stejná nebo zmizí nebo třeba zesílí 😉

silvie_77
31. led 2011

@mysiiickaaa taky mně bolí děsně prsa a podbřišek,ale neberu to ani jako příznak těhotenství ani jako MS protože loni ,když jsem otěhotněla měla jsem stejné příznaky a denně čekala, že mrcha dorazí,testila jsem tenkrát týden,než mi došlo,že jsem těhotná,akorát prsa mně až tak moc před MS nebolívají,ted to může být tím pregnylem. Zítra jdu na 9.30 hod. ,tak až se vrátím,hned písnu jak jsem dopadla,musíme doufat,že když ne ted,tak příště se zadaří 🙂

silvie_77
1. únor 2011

tak dneska už jen duch na testu,taže to byla čárka pregnylka ☹ no nic,jedu do Fertimedu na kontrolu a domluvit se na ivf

mysiiickaaa
1. únor 2011

@silvie_77 ještě pořád to může být těhu, pregnylka zmizí, pak tam den nebude a na testu za dva dny budou //, pak dej vědět jak si dopadla, držím pěsti

mysiiickaaa
1. únor 2011

kdepak se nám toulá Péťa, čekám na IVF novinky 😉

silvie_77
1. únor 2011

@mysiiickaaa tak mám si ještě udělat za dva dny test jestli náhodou a když ne,tak hned první den MS se objednávám na hydrolaparoskopii,dělají to prý po MS pokud tam budou jen srůsty řešit to nebudou,to u ivf nevadí,ale kdyby tam byl záněna vaječník čeká mně laparoskopie v nemocnici,při které mi to odstraní což mně doufám mine. Pak se hned vrháme na ivf,není na co čekat v mém věku 🙂 jo a ještě mi dnes brali odběr na AMH ,tak to jsem zvědavá na výsledky.

silvie_77
1. únor 2011

@mysiiickaaa jo a ještě jsem zapomněla,že jsem tam měla další folikul,ten předtím praskl a další tam ještě roste 🙂 vždy musím mít něco extra 🙂

mysiiickaaa
1. únor 2011

@silvie_77 tak s těma folíkama je to síla, jinak já jsem dnes zase testila a na testu citl. 25 mám ducha tak snad se něco chytí

petra123
1. únor 2011

@mysiiickaaa čauky ja nic čekam na pondělí a jedu si na injekce puregonu ale ted si jen stříkam do nosu ten sanoryn ale nic moc hodinu pak trochu trpím bolesti hlavy a plny nos a pak se to vztřeba a je klid.
@silvie_77 stěmafolikuly jsme měla taky ale utrogestan to rozpustil tak se neplaš ja to měla minuly cyklus 17DC jsme měla folikul nepraskly a další kontrola nasazen utroš a měla jsem tam další folikul ale ten prí ani nepraskne a stratí se a stratil tak se nestresuj a hydrolaparoskopie je v klidu mě ji dělali v OL a doktor Čepelak super a sestry taky 15mn.spanku a pak dvě hodky lehara a hura dom špinění cca 3 dny.Vysledky mi řekli a ž na kontrole že mam vaječníky slepené jedn průchodny s haluzí a druhy vůbec cysty nemam ani srusty měla jsme prochozené infekce a tak to dopadlo ☹

silvie_77
2. únor 2011

@mysiiickaaa dobré ranko,tak jak jsi na tom dneska s testem?? Já jsem už zmatená,v neděli slabá čárka,včera už jen duch a dnes čárka tak z poloviny zabarvená už jak kontrolní. 😕 Zítra nebo pozítří bych měla dostat MS tak mi nezbyde než čekat.ale beru ještě utrogestan,takže se to vlastně může i oddálit.

mysiiickaaa
2. únor 2011

@silvie_77 tak to jsi těhotná 😵 , já mám na testu čerstvě padlý sníh takže s IUI končím, na další už nemám sílu, v pátek čekám mrchu 😢

silvie_77
2. únor 2011

@mysiiickaaa to ti věřím,no mi jestli to nevyjde,tak taky už na iui nejdu a budu čekat jak dopadne laparka a hned na ivf , celkem mám strach z výsledků té hydrolaparoskopie,že budu muset pak ještě do nemocnice na normální laparku. Byla jsem si pro další testy,tak zítra testnu znova,pokud sílí zajdu si na krev a pokud ne,tak budu čekat na mrchu .

mysiiickaaa
2. únor 2011

@silvie_77 neboj, zítra tam na tebe budou koukat // tlustice, to já už mám jistotku že mě ivf nemine

petra123
2. únor 2011

@silvie_77 suoer ted říkala sestra že je ted uspěšnost 🙂 tak neboj a zítra na krev 🙂

silvie_77
3. únor 2011

holky já se zblázním,dneska čárka stejná jak včera ani silnější ani slabší,nezbyde mi než čekat jestli MS dorazí 😒 dneska je to 12 den od druhé injekce,takže to asi ještě pořád může být pozůstatek....

mysiiickaaa
3. únor 2011

@silvie_77 neboj, není to pozůstatek, mě už se rozjela mrcha, čárka bude silnější až zítra, hcg stoupá ob den, potichoučku gratuluji, těhulko 😉 , já jdu ve středu do Fertimedu se domluvit co bude dál, moc se nám do té inseminace už nechce, je to stres a nikam to nevede

silvie_77
3. únor 2011

@mysiiickaaa zítra ráno zase testnu a budu informovat,nevím proč ,ale nějak tomu nevěřím,asi proto,že mi dávali malé šance i u ivf a IUI spíš tak jen zkusili. Ale třeba je to opožděný dáreček od ježíška 🙂

mysiiickaaa
3. únor 2011

@silvie_77 uvidíš, že zázraky se dějí 😉 , a proč ti dávali malé šance?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru