Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

mysiiickaaa
18. bře 2011

@rehonka jinak já to tak dělala po každé IUI, vždy stres jak blázen a nic z toho, až jsem se na to vybodla a vykašlala se na IUI a psychicky se připravovala na IVF tak jsem otěhotněla přirozeně, ale myslím že za 2 dny tam budeš mít // 😉

rehonka
18. bře 2011

@mysiiickaaa jsi zlatá... to asi potřebuju slyšet... takže ty jsi otěhotněla přirozeně 🙂. O to krásnější to je 🙂)))))

mysiiickaaa
18. bře 2011

@rehonka sice je to hezké, ale ve stresu jsem stále, zatím máme jen gest. a žloutkový váček, teda v pondělí jsme měli, teď v úterý už by měl jít ale vidět i mimís a možná srdíčko, takže čekám jestli tam opravdu je, protože moje tělo nehlásí žádné těhu příznaky, krom občasného zabolení břicha a prsou, já myslím že my ženské to máme na nic, chlap jen zaseje semínko a čeká co z toho vyroste, ale my si musíme prožít vše plnými doušky, 😒 opravdu neměj strach a chvilku počkej a uvidíš že tam budou // 😉

rehonka
18. bře 2011

@mysiiickaaa je to tak jak říkáš... Stále je to o strach. Ale víš co... Je to tak, protože máme moc informací... Jsem speciální pedagog, takže se mi do toho ještě pletou obavy z nejrůznějších postižení, omezení.... Ale musíme věřit, že matka příroda ví co dělá....

evik3
19. bře 2011

@petra123 ja jsem ve Fertimedu nespala, byla jsem v Olomouci a domu to mam odtamtud kousek, tak 15 minut pesky, ale po ET jsem mela odvoz 🙂 Kdybych dojizdela odnekud z daleka, tak tam zustanu, ale takhle jsem byla radsi doma 🙂

evik3
19. bře 2011

@petra123 ja mam jit na kontrolu 30.3., ale do te doby urcite nevydrzim bez testovani 😒 vidim to na pristi vikend asi????

evik3
19. bře 2011

Vsem cekatelkam moc drzim pesti 🙂

petra123
19. bře 2011

@evik3 ja jsme za ty roky tak sklamana že raději se netestuji a nechávám to osudu raději.

evik3
19. bře 2011

@petra123 taky mam za sebou spoustu zklamani, ale videla jsem i // 🙂 Ja se na ten verdikt ve Fertimedu potrebuju psychicky pripravit, kdybych vubec nevedela a pak mi rekli, ze mimco necekame, tak me to vezme rozhodne vic, nez kdyz s tim budu pocitat

silvie_77
21. bře 2011

ahoj holky,tak co nového??
@petra123 už jsi testovala,nebo ještě čekáš?? 🙂

@mysiiickaaa ty zítra napiš,jak jsi dopadla u dr.?? Budu čekat jen na samé dobré zprávy a chci až tady slyšet jak ti spadne balvan ze srdce,že uvidíš konečně svého mimíska 🙂

Já byla dnes na kontrole mimi má 4 cm, a vše je jak má být,tak se začínám trošku dostávat do klidu,že snad vše tentokrát vyjde. Za dva týdny jdu na prvotrimestrální screening dnes mi brali krev,tak snad bude zase vše vpořádku.

Tak se holky držte a doufám,že zanedlouho budete tady jedna za druhou hlásit dva čárky na testu. Já tomu začínám věřít až ted,že to teda asi vyšlo 🙂 🙂 🙂

petra123
21. bře 2011

@silvie_77 ahojky ja čekam nechávam to už na pátek ještě 4x se vyspím a jedem tak to budu jak opařena kdyby do mě řízli asi ani nevykrvacím až mi řeknou verdikt to bude mazec.

ty už jsi v 11t to tak letí se máš🙂

petra123
21. bře 2011

@evik3 jj aspon jednou jsi je viděla a máš už doma jednoho mrnouska ja nic proto to sklamaní je pro mě bolestnější mít doma jednoho milaška neřeším jesli to vyjde nebo ne pač aspon bych věděla že jedné dětatko mám doma🙂

silvie_77
21. bře 2011

@petra123 tak to máš výdrž 🙂 Přeji ti v pátek tu nejkrásnější zprávu,na kterou čekáš už dlouho 🙂

no utíká to pěkně, připadá mi jak včera,když jsem tu jančila,že ty dvě čárky jsou zbytky z Pregnylu 🙂 🙂 no a nakonec ten "zbytek pregnylu" roste jak z vody a má se čile k světu 🙂

mysiiickaaa
22. bře 2011

@silvie_77 tak podle UTZ jsme 5+2 tt, podle ms 6+5 tt, takže prcek se asi usadil později než určují tabulky, foto mám v albu a blikalo tam srdíčko 😵 😵 😵

silvie_77
23. bře 2011

@mysiiickaaa supééér 🙂 takže ještě jednou veliká gratulace a užívej si těhu plnými doušky 🙂 Já včera měla nakupovací mánii,byli jsme v HM v shopinu,tak jsem utratila za věcičky majlant 🙂 🙂

lenka129
23. bře 2011

Jé tak to taky moc gratuluju. U mě test nic po 11 a 12 dni od IUI tam byly 2 čárky ale 13 den už nic takže to nevyšlo asi už se domluvím na tu hydrol. ať vím jestli je to tam v pořádku nebo ne, nevíte jestli se to dá udělat jak se jede do F. 10 den na kontrolu jestli to dělají hned v ten den nebo se to dělá jen v určité dny myslím třeba jako po nebo před menzes? Díky za info mám s toho trochu strach ještě jsem nebyla uspaná. Ale prý to není tak strašné.

petra123
23. bře 2011

Tak holky smutna zpráva dost mě to zaskočilo dneska ráno ve 4h rano jsem to dostala se vší paradou nakonec rano jsme volala do CARu tam mi řekli udělejte si test a o půl 9 zavolejte ...test negativní ....a chvála bohu byl ta kamarad gynekolog tak mi řekl příjd v pátek a domluvíme se na KET.Tak holky už jsem zoufala ☹

petra123
23. bře 2011

@lenka129 tak pojedeš hned jak ti zkončí MS cca 8dc ja byla v OL a byla jsme spokojena.Neboj 20min spinkaní a pak 2h na pokoji a hura dom.

mysiiickaaa
24. bře 2011

@petra123 to je mi moc líto ☹ , ale uvidíš že KETík vyjde, musí 😉

sweethy
24. bře 2011

@petra123 Peti, to mě mrzí 😔 . Já po první neúspěchu to nesla docela špatně, navíc nám ani mražáčci nezbyli, v tom máš výhodu, že se můžeš zase pustit brzy do dalšího boje a ten už určitě vyjde, fakt ti to přeju 😉

evik3
24. bře 2011

@petra123 to me moc mrzi, drzim pesti na KET

petra123
24. bře 2011

díky holky jak se našetří tak dem do toho.Tak v pondělí do práce a trochu se uklidnit hodně to bolí tak se stoho musím otřepat a jak našetříme bo asi to bude stat kolem 7000kč to tipuji tak to nemam☹tak zase čekat se asi nikdy nedočkám proč nemma štěstí aspon jedno dítko přeji si tak moc asi jo☹co chci po 6 letech marného snažení☹

mysiiickaaa
24. bře 2011

@petra123 odpočiň si a naber sílu na další boj ju? uvidíš, že příště to vyjít musí 😉 , posílám těhu bacil prsssskkkk 😉

petra123
25. bře 2011

Čauky holky moje tak rozhodnutí kET nas bude stat 6000kč tak jdem do toho asi budem na dně s penězi ale co bych pro dítě neudělala s mužem mojimtak jsme moc ráda doktorka mi dala se sestřičkama optimizmus a jdem do toho a opět se těším říkala že pokud bude ovulka nórmalní bude dobře a že moc hormonu brát nebudu krom pregnilu tak aspon že tak a ted jsme se rozhodla žádné cestovaní jen ležet a ted to musí vyjít.Doktorka říkala že je to nespravedlivé že jak moc si přejem a pořad musíme čekat.Tak jsme docela ráda nemocenskou jsme nakonec neukončila a 1.4 jdu na kontrolu to budu 9DC tak se uvidí začínam mít krom tibecké houby i kombuchu ta se dáva do čaje má antibotické učinky a mam pocit že mam maly zanět močaku tak to pomůže pač je to napsané i na netu.Mudsím se ted dát hodně do pohody a je i na pohodu a psychyku což potřebuji Jo v pondělí budu volat na HCG a ještě koza jsme pak hned vysadila utroš bo mi to napsal ten kamoš gyndař co tam děla ale nakonec doktorka říkala příště nevysazovat pokud to není černé na bílem tak nevysazovat!!! tak jsme ted poučena a jedina nevyhoda zapoměla jsme na vycházky tak co budu sedět doma ještě že jsme na domečku a máme zahradu tak nebudu aspon doma zavřena

@mysiiickaaa díky🙂

evikmi
25. bře 2011

ahojky holky,
já už od ledna chodím taky na fertimed v olmíku...jsme celkem vyjukaní z toho přístupu všech vyšetření, všechno dlouho trvá...já vím,že to není jen tak....už se 8let snažíme a zatím bez úspěchu(teda 5potratů) ..... ted jsem měla podstoupit IUI , byla jsem po stimulaci clostilem, ale jelikož je u mě pozitivní CMV ( už od r.2006, ale musí se to zkontrolovat) , tak se vše oddálilo..... poslali mě k obvodákovi,at to vyřeší on - to se mi moc nelíbí teda...... obvodák mě poslal na infekční - tam byli na mě hnusní a arogantní.... a poslali mě na imunologii..... takže tipuju,že se vše posune tak o tři měsíce - a přitom měli vzít jen krev na jeden test a eventuelně zaléčit - a místo toho budu jen čekat a čekat ☹ momentálně jsem 27.DC - 13.DPO a přemýšlím, zda ráno testnout nebo ne :-P moc se mi nechce,protože se bojím.........

omlouvám se, že jsem vám sem tak vpadla a ještě ke všemu se tak rozepsala, ale už mi to všechno čekání na nějaké výsledky leze na mozek :-P

petra123
25. bře 2011

@evikmi Evi nebud smutna to jsme dvě a nebo taky to u nas dlouho trvalo zkrz peněz a ještě měla jsme nějaký bičikovce či co za infekci nevím kde jsme ji vzala a tak přelečení a vše zase na novo ted mam po prvním IVF a čeka mě KET ted tak doufám že to vyjde a co je to CMV a už vím ted jsme si to přečetla to mam taky od 04.Ale nelečím se už na infekčním v Ostravě mam to v krvi ale nemusím už chvála bohu.

evikmi
26. bře 2011

@petra123 já se taky nemusím léčit..... jen pro jistotu prý, aby mi udělali ještě nějaký testy..... ale ta dr na infekčním byla strašná kráva..... když zjistila,že chodím do CARu, tak se ke mne začala chovat příšerně..... evidentně je proti takových "nepřirozeným" věcem 😔 a to je prosím paní primářka!!!!!! kráva jedna :-P

peti a můžu se zeptat, na kolik ve fertimedu vyjde IVF? - klidně do IP - nás do něj chtěl hned pan docent "dostrkat" , že u nás jiná možnost nebude, ale pan dr Čepelák byl trochu jiného názoru a domluvili jsme se na IUI,ale zas mladý pan dr Sobek odsunul IUI kvůli tomu CMV :-/ ..... u nás je taky problém finanční, bojím se, že to budou "vyhozené" peníze, protože když už otěhotním, stejně potratím 😔 ale držím Ti pěsti s KETem 😉

petra123
26. bře 2011

@evikmi tak kdyby nebyla tvoje doktorka na infekčním kráva a řekla ti že normalně otěhotnět můžeš a docent i doktoři ti to řeknou taky pokud není infekce borelozy ve stadii kdy musíš brát antibiotika tak není co řešit.Jinak IVF vyjde 22500kč + nějaké poplatky benzín do auta 25000kč dohromady.

evik3
27. bře 2011

Ahojte holky, dnes jsem si delala test a byla tam slaba druha carka, jsem 11. den po ET a 13. den po injekci pregnylu, myslite, ze to muze byt jeste pregnyl?

petra123
27. bře 2011

@evik3 neboj jsi těhu pergnyl prí je v těle 12 dní max tak se neboj tiše zavidím a drž se a gratuluji🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru