Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

mysiiickaaa
7. dub 2011

@silvie_77 no já si jich z knihovny donesla 7, ve skříni mám 2 koše nevyžehleného prádla, doma bugr, jenže nic mě nebaví a nic se mi nechce, mám strach abych mimču neuškodila nějakým blbým pohybem, stává nebo stávalo se ti občas, že tě jako píchlo v té stydké kosti?

petra123
7. dub 2011

@silvie_77 gratuluji ke sceeningu ted jsme byla na kontrole a byla tam sypatická paní a těšila se s mimiska a že vše je v pořadku a všichni se včetně Holuba a sester smali jak je brobeček akční a ja seděla smutna v čekarně a zaviděla jak si to užíva paní a dostala jsme strach že ja tohle nikdy nezažiju uplně mě dostala panika a jak jsme jela autem zpět domu jsme byla hodně smutna jak už dlouho ne☹

silvie_77
7. dub 2011

@mysiiickaaa jj to píchání občas mám i když nejsem těhu .Minulý týden mně tak píchlo,že jsem se nemohla pár minut narovnat,ale neřeším to ,jak říkám občas mi to udělá i když nejsem těhu.

mysiiickaaa
7. dub 2011

@petra123 i Holub se smál jo? tak to měl asi hodně dobrý den, i když u mě se smál, i když mi říkal o mimoděložním těhotenství takže .... 😒

mysiiickaaa
7. dub 2011

@silvie_77 no já jsem si říkala jestli se tam mimís neroztahuje, na UTZ vypadá, že tam moc místa nemá 😀

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa jj smal nebyl tam nikdo jen ja a paní a ta byla předemnou tak proto.

silvie_77
7. dub 2011

@petra123 Dokážu se vžít do tvé kůže a moc mně to mrzí,vím,že jak se mi dlouho nedařilo a vypadalo to že se nezadaří,tak jsem se těhulkám a kočárkům vyhýbala,ale vždycky jak na potvoru všechny kámošky kolem rodily o sto šest. Budu ti držet všechny palečky,aby to už konečně tentokrát vyšlo a ten lampion příští týden s přáním miminka pro tebe určitě pustím.
Já to vzdala,protože jsem měla děsné výsledky a řekli mi narovinu,že moc šancí mi nedávají a ono to vyšlo,tak myslím,že opravdu psychika dělá moc. Ale taky vím,že nemyslet na to nejde. Je mi vždycky smutno,když vidím,jak se někdo tak snaží,moc touží po miminku a ono to nejde a některé maminy si ani neváží,že mají děti a hlavně zdravé děti.

mysiiickaaa
7. dub 2011

@petra123 no mě to taky vyšlo až jsem to vzdala, sice jsem se psychicky připravovala na IVF ale nějak jsem tomu nevěřila 😅

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa
@silvie_77 Holky ja to vzdala až tisíc krát a nakonec stejnak nic mam dojem že proostě nemam štěstí a doufám že ten lampio pomůže kéž by ale pokud už ted to nevyjde tak to balím a hold se smířím stím že prostě dítě nebude a děj se vůle boží jak to vezme chlap bo on dítě chce jako ja ale pokud jsme defektní a neplodna proč by se mnou zůstaval když po světě chodí hodně holek co můžou mít dítě a někdy dedukuji jad tím že to ještě se mnou nevzdal bo jsme straceny případ ☹ a co se tyče adopce ja bych asi do adopce nešla a chpal už vůbec ne když je plodny prostě se musím modlit at to ted vyjde jinak to balím a hodl budu se smiřovat že nikdy si nepochovam svého potomka a nikdy neusliším mami prostě jak říkam je to jen o tom že jsme už zoufalá dolova na kolenou.

verccak
7. dub 2011

@petra123 No tááák, hlavu vzhůru, takhle to nikam nepovede... Vím,o čem mluvím... Pokud jen trochu věříš někde tam uvnitř, že jednou otěhotníš, určitě se tak stane, ne hned, opravdu to chce OPRAVDU na to zapomenout, což se lehce říká, že? Já se takhle trápila čtyři roky, mnoho inseminací, 2 nepovedená IVF a jeden nepovedený KET. Do toho manžel problémy vcelku neměl, ale moje tělo se prostě bránilo proti všemu cizímu i vlastnímu. Mám totiž pošramocenou imunitu, vše jsem si vytýkala, že jsem já ta špatná a neschopná přijmout embryo. Děloha jakoby vytvářela obranu proti přilnutí. Doktoři ve Fertimedu mi ani nedávali naději, já je podezírala, že chtějí pouze prachy (hlavně Olomouc). Ani jiní lékaři mi nedávali šance, zkusila jsem vše možné jinak - bylinky, reiki, Mojžíšovou, apod. až jsem skončila u kartářky... Nenáviděla jsem jakoukoli těhuli a nad miminy jsem se už jen ošklíbala. A jak to, že jsem nyní těhotná??? OPRAVDU jsem pustila tento PROBLÉM z hlavy a to díky velkým problémům v mé rodině. Najednou jsem začala řešit úpně jiné věci, které mi zaplnily hlavu tak, že jsem nebyla schopná myslet na své vlastní trápení. Do toho jsem se měla připravovat na třetí IVF za pomoci super paní doktorky z Fertimedu z Polanky, která jako jediná dodala mému sebevědomí či čemu tu spávnou šŤávu, už jsem doma měla antikoncepci, abych jako začala brát prášky na srovnání cyklu, atd. No, a menzes pořád nepřicházela, já už byla na to své blbé tělo fakt naštvaná, že si ze mně dělá srandu a tak jsem zkusila test a on byl pozitivní. Čtyři roky trápení, úvahy o adopci, náhradní matce, pláče - a najednou tohle. Proto nevěš hlavu, dej tomu čas, on ten správný přijde. 😉

silvie_77
8. dub 2011

@petra123 Peti Verča má pravdu,já vím,že sis už zažila hodně zklamání,ale vydrž holka,určitě jednou pochováš to malinké štěstíčko spolu s manželem v náruči. Příroda si s náma zahrává,jiné vysvětlení nemám,že někdo otěhotní napoprvé a někomu to trvá pár let. Držím ti všechny palečky holka.

verccak
8. dub 2011

Samotnou mně trápilo, když jsem zaslechla, jak moje 38letá sestřenice otěhotněla hned napoprvé po vysazení antikoncepce. Předtím mimino nechtěla, budovala kariéru 😒 a pak šup a bylo to tam. Já myslela, že mně vzteky rozerve, protože já, o deset let mladší nic 😠 a bez touhy kariéru budovat. No taky, jako učitelka, co chcete budovat, že 😅

mysiiickaaa
8. dub 2011

@petra123 přečti si příběh bellky, párkrát nám sem psala, myslím, že ti pomůže, alespoň mě pomohl, jinak jedna moje známá s manželem čekali 10 let, otěhotněla až jí umřela maminka a to jí doktoři nedávali žádnou naději, že by to vyšlo přirozeně a ono to vyšlo, hlavně se musíš dát trošku do pořádku, promluv si s manželem, co byste dělali kdyby to nevyšlo vůbec, uvidíš že se uklidníš, když o tom budete mluvit, navíc si myslím, že bys měla alespoň malinko začít věřit, že jednou to vyjde, psychika je fakt svině, já věřím, že vám to teď vyjde 😵 ale slib nám tady, že už se nebudeš sama psychicky týrat, ubližuješ si ☹

petra123
8. dub 2011

tak že holky díky za vaše rady jste hodné.Stím že nemyslet na to holky jak jsme stavěli domeček doslova na nic jiného než domeček jsme nemyslela a dítě mi hlavou za dva roky co jsme to všechno vylitavala neprošlo ani jednou a věřte hodně práce bylo jen na mě pač muž jezdil na služebky proto sedla jsme na kolo a před praci jsme musela stihnout vše co jste dalo zhubla jsem u toho kila která jsme ted nabrala 😀 ale stejnak nic je pravda že jak jsme mohla otěhotnět když jsme dřela v práci at sou peníze a pak jsme dřela na stavbě tak že v práci doslova 7dní v tydnu v práci normalně se nenudím stojím na nohách 8h a pak jsme šla makat na stavbu takové byli mohe 2 roky ale aji tomu přisuzuji to že ted mam vejcovody na hovno ☹ Jinak pokud ted se nepovede KET můj můž mi ted dneska řekl že do dalšího nejde tak si myslím že to nakonec dopadne jak jsme napsala pokud se ted nestane zazrak tak si myslím že moje předpověd se jednou vyplní a chlap mě jednou opustí a najde si nějakou která mu dá děti.jo milujeme ale adopce nepřícházi v uvahu a pokud se nestane normalně tak asi hold ... ☹ to je můj osud asi jak mi jednou řekla zubařka jste předurčenak tomu aby jste jen trpěla a měla pravdu ☹
Ted do toho peníze nejsou a je to všechno na draka jsme na dně doslova pokud se to nepovede tak uvidíme tu nejneštěsnější babu na světě ☹

petra123
8. dub 2011

@mysiiickaaa trapit se nebudu abych si ještě nepřitižila na nasatvajicí KET ted se modlit aby je embrijka rozmrazila a byla v pořadku a pak ještě aby se konečně chytli ale pokud se to ani ted nepovede kašlu na všechno a vdavam to

petra123
8. dub 2011

jo jinak na kontrole pichnuty pregnyl a možna ve středu KET a ještě v neděli na kontrolu jesli byla ovulace-.

mysiiickaaa
8. dub 2011

@petra123 hele žádné vzdávání, když to nevyjde, což si nemyslím, tak si dej oddechový čas a pak pokud vím, tak máš ještě 2 sněhuláky, přece je tam nenecháš mrznout věčně 😉

petra123
8. dub 2011

@mysiiickaaa dneska mi ale doktor řekl že jesli se první embrijka nerozmrznou v pohodě nebo se rozpadnou tak rozmrazí druhou a to by bylo finale modlím je jako mala at to vyjde bo mě fakt asi trefí doslova ☹ mam takovy strach ze všeho že jsme uplně bez nalady hodně se bojím všeho co mě čeka ☹

mysiiickaaa
8. dub 2011

@petra123 neboj, ony rozmrznou jak mají, budu ti držet pěsti 😉 , já chápu že nemáš náladu na nic, vydrž

petra123
8. dub 2011

@mysiiickaaa díky doufám ,ale jak říkáš nalada na bodu mrazu☹

evik3
9. dub 2011

Ahoj holky, tak nakonec to dopadlo spatne, spineni se zmenilo v dost silne krvaceni, hcg rostlo strasne pomalu, mela jsem strach z mimodelozniho, no nakonec se s tim telo nejak vyporadalo samo, hcg klesa, tak snad nebudu muset do nemocnice na laparku... Mrazacky bohuzel nemame, takze budem setrit na dalsi pokus za 5-6 mesicu... Drzim pesti vsem tehulkam i snazilkam 🙂

petra123
9. dub 2011

@evik3 to si dělaš kozy ne to je strašné uplně stebou citím a nečekala jsme to masakr uplně mam slzy v očích.A jak to proč?řekl ti doktor?Drž se holka myslím na tebe.

evik3
10. dub 2011

@petra123 diky, uz jsem se s tim nejak smirila, rikam si, proc je dobre, ze to ted nedopadlo - treba ze budu v lete jezdit na kole a na bruslich, hrat volejbal.... a pak v zari asi zkusime dalsi IVF. Mela jsem strach z toho mimodelozniho, uz jsem se videla v nemocnici, ze mi odeberou vejcovod.... no tak jsem vlastne nakonec rada, ze si s tim telo poradilo samo. Proc to tak dopadlo nikdo nevi, ale zas si rikam, ze asi nebylo neco OK a radsi at se to vylouci ted, nez treba potratit pozdeji... No v kazdem pripade ti moc drzim pesti na KET 🙂

petra123
10. dub 2011

čauky holky tak dneska kontrola v pořadku ovulace byla včera tak pregnyl zabral byla i domací inseminace a dneska bude ještě jedna at to pojistíme a co se tyče KETu tak v uterý jedu na půl 9 a hura počítam kolem 10h mi vlží embrijka do bříška bobišky tak doufám že to ted klapne.
@evik3 Evi díky moc a jsi statečna že to tak bereš ja jsme hysterka doslova vzata🙂

silvie_77
10. dub 2011

@petra123 Peti,tak to je super,držím palečky,to zas bude čekání,že? Ale tentokrát už to musí vyjít 😉

petra123
10. dub 2011

@silvie_77 moje nervy ale musí jinak mě čeka život bez dětí ☹ musí modlím se a budu přemlouvat bobišky at se chytnou že jim slíbím lasku maminky a tatínka 🙂

lenka129
11. dub 2011

Holky co je to ten KET? Já zatím čekám jestli přijdou jahody a když jo tak se hned objednávám na tu hydrolaparku. Jinak nevzdávat se ale já vím onoo se to lehko říká, ale kdybych měla třeba 3 neúspěšné IVF tak bych to už dál asi nechtěla zkoušet, tady od nás z práce znám jednu paní, která už byla po 6. na IVF je ji 36 a pořád nic ani to poslední se nepodařilo a hodně ji to vzalo, říkala že si konečně po 14 letech zajedou s manželem k moři. Ale myslím že to ještě nevzdala nevím jestli bych měla takovou výdrž.

petra123
11. dub 2011

@lenka129 KET je ze zamraženy embrijka co máš po IVF,KET je takovy bonus navíc nebere se najo IVF tak pokud máš zamražené nebo budeš mít zabražené tak máš šanci.JInak hydrolaprky se neboj byla jsem v OL a byla jsme spokojena.Hlavně anesteziološky jak v OL tak v POlance jsou super🙂)moc jsme se snima pobavila chvilku a jak jsme se moc bala narkozy tak hodně mě uklidnili tak se neboj🙂

mysiiickaaa
12. dub 2011

@petra123 tak co KET? myslela jsem na tebe

jinak holky, já mám zase důvod k obavám, dnes jsem vyfásla Utroš a Ascorutin, mám totiž hematom 😖

silvie_77
13. dub 2011

@mysiiickaaa tak hlavně na sebe dávej pozor ,neboj plno holek má hematom a je vše o.k,jen na sebe musíš dávat větší pozor

@petra123 tak co máš už bobíšky u sebe?? Myslíme tu na tebe...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru