Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
19. říj 2009

ty se taky hodne stesticka 😵

kacza.b
19. říj 2009

jeste tam patrilo měj 😅

kacza.b
19. říj 2009

tak a jsem tady zase sama,no 😕 tak to uz vyrazim do toho mesta,at tady netrpim samomluvou 😅

kacza.b
19. říj 2009

taj jsem jeste nakoukla uz tady sedim v bunde a s taskou pres rameno a porad nikdo,to se vam dneska asi dobre haja 🙂 a co by ne,ja bych taky spala,ale nejde mi to

katrin111
19. říj 2009

ahoj holky kaci ja uz davno nespim jsem vzhuru od sesti...........byla jsem ve skolce pak v obchode a jeste na bytaku.............tedka jsem posnidala a jdu udelat zas ty zaviny na slano..................vsem co maji dneska ko drzim pesti............paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rona2
autor
19. říj 2009

Hezké ranko Kelišky,všem co dneska mají KO tak držím pěsti pro štěstí.Já zrovna dojela od Dr.mám ATB a za měsíc jdu na krev kvůli tomu klišťákovi tak snad to bude dobré.
Katrin taky bych si dala takový závinek,ale za chvíli fičím do práce tak si musím nechat zajít chuť.

j.cien
19. říj 2009

DObre ranko 🙂
SIdo stastnou cestu a dobre porizenicko 😉 ,Kaci snad uz jsi nechlazeni prekonala a budes pripravena na akci 😉 🙂 ,Rono borely je fakt hodne a radeji to prekryt ATB treba zbytecne,nez to nechat nelecene 😉 ..Katrinko ty jsi teda ranni ptace a uz jsi i pobehala po uradech-sikulka 🙂

Ja mela zase hnusny sen,jak me nikdo nemel rad a cela rodina se se mnou pohadala...no vzbudila jsem se v slzach..OMG,co toto zase ma znamenat 😕
Asmenka uz je v pracovnim procesu 😀 tak snad ji ten prudic neoprudi svetlusky 😉 😀
A vsem Keliskam preji poho pondelicko 🙂

princ
19. říj 2009

DObré ráno, tak jsem přidala fotečku do albíčka. Ve středu jedu na kontrolu a doufám že bude všechno O.K.

beruska81
19. říj 2009

dobré ránko vše, teda vy jste udrbané. Všem přeji dobré pořízení při kontrolách. 🙂

j.cien
19. říj 2009

Princ tak to je kraaaaaaaaaaaaaasa!!!!Jsou tam obe//!!!!Moc gratuluji a preji ,at se to potvrzeno !!!
Ty jsi ted po ET ve FN,jo?

smilers
19. říj 2009

Ahoj holky🙂 Luci moooooc gratuluju 😵 konecne se vamsplnilo, cojstemoc hcteli,no dneskatohezky zacina,dalsi znama, co ma ty krasne dve dalnice 😉

kacza.b
19. říj 2009

ahojky uz jsem zase doma

asmeen tak ja mela stejny sen v sobotu,taky jsem se vzbudila ubrecena a taky me vsichni odstrcili a nikdo me nechtel,prottoze jsem nemohla mit deti no sileny hororovy sen 😔

princ drzim vsechno co mam at je vse jak ma byt 🙂

katrin ja uz vstavala v 5 rano a uz jsem udelala i raznici a k tomu omacku a ryzi,uz se tesim na obidek 😝

holky vite co mam pred oknem v kuchyni??????????????????????

princ
19. říj 2009

Ahojky J.cien jo byla ve FN. Mě to připadá ten přístup uplně jiný než ve Fertimedu.

rona2
autor
19. říj 2009

Jééé další mamča,tak gratuluju,holky konečně to tady jede a všechny si to moc zasloužíte.

rona2
autor
19. říj 2009

Cienko 11 tt? Ty brďo toto letí. 😉

kacza.b
19. říj 2009

ted se bude tehulkovat o sto sest,ted budou jen same kolejnice a fotecky s ultrazvuku a pak miminecek 😵 😵 😵

kacza.b
19. říj 2009

kelisky vas to vubec nezajima co mam pred oknem v kuchyni???? 😠

j.cien
19. říj 2009

Kaci tak sem s tim,co mas pred oknem v kuchyni??????????????????

Princ,tak to je bezva,ze se vam to povedlo ve FN!!!!
Vis,ono nakonec kazdy bude chvalit CAR,kde mu pomohli 😉 ,mne se povedl prvni pokus ve Fertasu,na ktery vsichni nadavaji...coz ja teda nemuzu 😉 🙂 🙂 Ale ono je jedno,kde komu zadazi...hlavne,ze se zadari!!!! 🙂

princ
19. říj 2009

No ve středu to bude potvrzené dr. a nebo ne uvidíme. Děkuji moc.
Jinak mám jiný problém, asi tak 3 dny zpátky co mě rozbolely hned 2 zuby, ale jenom jak piju neco teplého čaj nebo mlíkko. Tak nevím zajít k zubaři a nebo to jestě chvili vydržet? co vy na to?

kacza.b
19. říj 2009

blondateho horolezce tak neco kolem triceti 😀 zatika nam do baraku tak to opravujou.
uz jsem mu nabizela kafe,caj i capucino,ale nechce no. jsem chtela pokecat 😅 😀

kacza.b
19. říj 2009

oma uz je to dobry??? a co pejsek? ja ani nevim jakou rasu vubec mate,ja tu fotku ani nevidela 😅

j.cien
19. říj 2009

Roni dnes jsem presne 10tt+2 😉 a mne se to teda vlece 😀 😀 😀

kacza.b
19. říj 2009

patri tam rono 😅

j.cien
19. říj 2009

😀 haha,tak ja to Kaci tipovala na dalsiho papoucha 😀 😀 horolezec mne nenapadl 😀

Princ uvidis,jestl to neprestane,tak budes muset zajit...nevim,jake mas cekaci doby u svoji zubarky,ja mam znamou,ale jinak se u nas ceka i mesic...tak se mozna aspon objednej 😉

princ
19. říj 2009

No asi tam zavolám a zeptám se, ale jinak když přijdu ráno, tak mě vezme.

kacza.b
19. říj 2009

cien to ti utece neboj a na jare uz tim tuplem,to uz budes vsechno schanet a chystat pro dvojcatka a pak az budou venku ti zase ten cas bude chybet. mate baracek v krasnem prostredi to se jim tam bude bydlet a spinkat na zahradce 😵

kacza.b
19. říj 2009

ja jsem se objednavala k zubari v zari a jdu az 16.12. ale kdyby me neco bolelo tak me vezme hned do 8 h a tak je to asi vsude bolestive pripady musi vzit. no uvidis mozna to prejde,ale ted nemuzes ani zadne prasky nic tak to je sila...

kacza.b
19. říj 2009

cien nestras z dalsim papagajem to uz bych zblbla,Agata rve jako krava,aspon ze pepino je klidas 😉

j.cien
19. říj 2009

Jj,Kaci,mame jeste spooustu nedodelku na domecku i venku...ale to jsou male veci 😉 ,kazdopadne jsem stastna,ze jsme do toho sli i s tou nechutnou hypotekou...pac predtim jsme bydleli v 1+1 na 33m ctverecnich...

kacza.b
19. říj 2009

no jeste ze uz mam uvareno,bych tam pred nim nerada saskovala,mame jenom takovy kratky zaves nahore a pak na boku dlouhy,tak mam cele okno odhalene a zaluzie mi je trapne spustit a zatahnout,aby si to nevzal osobne 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru