Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
9. lis 2009

Princ je to k vzteku..ale obvodacku mam bohuzel naprosto neschopnout,zname se,takze OK ..ale jako dr.je mi prd platna..takze tuto moznost jsem uz vzdala,spis mozna skocim na ORL,at mi vezme stery a krev na CRP,at aspon vim,jestli je to bakterialni nebo virovy infekt..ale spis to vidim na tu virozu..takze nic nez tekutiny,vitaminy a klidovy rezim... ☹

miky123
9. lis 2009

Ahoj holky,
Tak na krev sem byla rano,a navysledky si mam volat v14.30.
Ted sem měla i hovor s centrem,že mě očekavají kdy se chystam dorazit,teda čumim,to oni už i vyzyvají sami pacientky 😕 Ale zatim sem nuc nevysvětlovala,ještě to nemam potvrzené.

katrin111
9. lis 2009

ahoj holky preji pekny den ikdyz to pocasi je zrale na psychiatra..................holky moc na vas myslim at je vse ok............jak ma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katrin111
9. lis 2009

juva danulka je uzasny jak krasne papka 😵 😵 😵 🤐

sido
9. lis 2009

dobré dopoledne 🙂 i když to počasí stojí za prd tak vám přeju krásný den 😉
cienko zlatíčko odpočívej a neboj všechno dobře dopadne 😉 🙂 jsem zvědavá co ti řekne Kája až se dovoláš ale určitě to nebude nic vážného 😉
miky tak držím palečky ať jak zavoláš pro výsledky ať je tam krásné číselko 😉 😉 🙂

sido
9. lis 2009

já jsem dnes ráno měla tefon pro změnu od zubaře že se mám přeobjednat 😒 nějak mi ty nasmlouvané termíny u lékařů nevycházejí ☹ ale neva měla jsem jít v pátek a je to zrovna 13. i když nejsem pověrčivá tak snad se objednám na hezčí datum 😉 🙂
katrinko jak je? 🙂 myslíš že se Domísek trefí na termín porodu? 😉 🙂

katrin111
9. lis 2009

ahoj sidus,ja si myslim ze pokud mi to vyvolaji tak jo jinak tomu neverim se bojim a dost ze to zas bude porod nepostupujici jako u samika tak bych radsi toho planovaneho cisare.................klido jeste tento tyden......uvidim co mi rekne dr.ve stredu ale budu nalehat 😀 😀 😀

sido
9. lis 2009

katrinko jestli to bude jenom trochu možné tak si myslím že ti to s císařem vyjde 🙂 a kde budeš rodit?

katrin111
9. lis 2009

ja nevim ja jsem cela zmatena z tech doktoru moje mudr by toho cisare naplanovala ale jak jsem byla v te porodce na tom utz tedka ve stredu tak ta p..a zas mluvila jinak ze neni moc velky pritom podle utz uz mel 3600g...........no jenze tu jde o to ze zas bych mela problem normalne porodit...................takze me to stresuje jako blazen takze ve stredu to musime nejak doresit.............ale stejne moje mudr je maly pan oproti tem dr.v porodnici.budu rodit tady u nas v karvine

sido
9. lis 2009

no já tomu zas tak nerozumím jen mám v živé paměti jak rodila segra malý nějak nemohl ven a už asi bylo pozdě na císaře tak ho tahali kleštěma 😔 bylo to hrozné a následující dny ho hlídali jestli je vše OK 😖 naštěstí všechno dobře dopadlo a malý leto začal chodi do první třídy a je to kluk jak má být 😉 🙂 🙂 🙂

katrin111
9. lis 2009

jj ty kleste to je dost riskantni.............a hlavne ze je zdravy...................je to silene oni nechaji do posledni chvile trapit a potom jak jde do tuheho tak to jsou nervy.............

princ
9. lis 2009

A co dneska vaříte, já jsem dostala chuť na bramborový salát a řízek, takže na tom tedkom pracuji.Manža je v práci,ale každou chvili má přijet,tak bude překvapený co dneska máme na oběd. 😀

sido
9. lis 2009

katrinko nebudeme tady malovat čerta na zeď a budeme věřit že to všechno dobře dopadne už za pár dní budeš mít Domíska doma 😉 😉 😉 ty se máš 🙂 🙂 🙂
jinak já už mám navařeno udělala jsem přírodní vepřový řízek plněný pražskou směsí a teď k tomu vařím těstoviny 😉

katrin111
9. lis 2009

jj jasne 🙂 mnam to mate supr obidek......ja dneska nevarim dojidam akorat rizotko a manzel sni gulasek............

verca777
9. lis 2009

ahoj holky,,tak sem dneska byla v polance,čekala jsem tam od 10 do dvanacti,,,,,parada,,byl tma mlady sobek,šikulka 😉 ale měl toho hodně,protože nahoře oplodnoval, 😵 tak proto to čekaní

katrin111
9. lis 2009

ahoj verus,takze jdes do dalsiho IVF???ja nemam prehled tak netusim..............jakto ze tam nebyl kaja?????

verca777
9. lis 2009

no ahoj katrin,,no ja nevim jakto že tam nebyl,,,,,,minule mi říkal že tam bude do konce listopadu

verca777
9. lis 2009

ahoj evi,,,no danulka je nadherne miminko 😵 😵 😵

sido
9. lis 2009

cau veruš tak co ti říkal a jak vypadá tak povídej a přeháněl jaký je a co ty vaše vajíčka nejsou už na cestě?

miky123
9. lis 2009

Děkuji za pozitivní energii 🙂
HCG je 2.710 a to mam 6 dnu po očekavané ms 😕

j.cien
9. lis 2009

Holky tak jsem mluvila s Kajou a snazil se mne uklidnit,ze to spineni je 100% z toho streru,ze mi to zakrvacelo a ted,jak smrkam a kycham,tak se to muze znovu objevit..ze to nemam resit a mam se lecit...tak jsem se ptala,jestli to moje nachlazeni nemuze ublizit mimiskum-tak rikal nemelo by,ale muze ☹ klasika,tak jsem na tom stejne,jako jsem byla...pocucavam vincentku a uz skoro nemluvim,jak furt dycham pusou ,tak jsem ztatila hlas...tak mame tichou domacnost 😀

j.cien
9. lis 2009

Miky parada!!!!! 🙂 takze tehule na 100% 🙂 🙂 🙂

miky123
9. lis 2009

Díky,sem byla překvapena tím velkym číslem.Musím se podívat na netu jestli to někde není popsáno.
Manžovi to ješte neřeknu,takže vim co na mě muže ještě čekat.

Cien,takže jen odppppppppočívat,ja vím ono se to dobře řekne.

Děcka jsou už doma ,hruza napadlo je že by po sobě mohly skusit hazet měkkymi hruškami,a sou přilepene na stěně,vidím to na vylagoš ☹

j.cien
9. lis 2009

Miky tak to mas doma veselo 😀 😀 😀

sido
9. lis 2009

miky gratulujuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

katrin111
9. lis 2009

MIKY TAKY GRATULUJI..................marti neboj to je jen nachlazeni a vis jaky je kaja..............ze taky obcas dela z komara velblouda 😉 mimca jsou v poradku 😵

kasa
9. lis 2009

Ahojki Tak jsem vás přišla rychle pozdravit,dřív než budu vyhoštěna od PC 😀 studentem.Peťa má zkouškové.
A čtu ,že snad by měla být Marťa v pořádku,tak se raději jěště šetři.
A Miky obrovská gratulace. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .To se hezky rýsuje do jara to musí vyjít,že budou buď všichni těhulky nebo maminky. 🙂 🙂 🙂 .Mám takového tucha. 🙂
Moc na vás myslím.
Evi ,Daník je úžasné miminko. 🙂 🙂 🙂
MVMMMR

radule82
9. lis 2009

Ahojte holky 🙂 tak už jsem taky dorazila z rachoty, venku je fakt 😅 😅 🙄 🙄

Evi, Danulka naprosto úžasný 🙂)) myslím, že budete mít, co dělat s nápadnicemi 😀 😀 😎 😎

kasa
9. lis 2009

Ahojki no to si taky myslím,nápadnic bude. 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru