Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
6. pro 2009

Halooooooooooooo, holky kde jste?

kasa
6. pro 2009

Taky už je mi po všech smutno,ale snad se tady zase jednou potkáme.Krásnou dobrou noc.Moc na vás myslím.A uvidíte bude líp.

kasa
7. pro 2009

Krásný den všem. 🙂

luciana101
7. pro 2009

Přeji krásný den všem. 🙂

kasa
9. pro 2009

krásný den všem a Princ ať dneska screening dopadne na 1. 🙂

hnedoocka23
9. pro 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit...zase omezuji koníka...mám toho dost,pečeme cukroví atd..sháním práci novou,ale moc toho není.....
na kontrole vše ok...zelenou máme od února...genetiku máme s manželem negativní,tak nevím,jak se bude dál pokračovat...lázně mi zamítl,že je doporučuje po 3 spont.potratech..ale co...do třetice,to snad už vyjde..MUSÍ..Nějak už na to nemyslím,musím jít dál...tím,že se budu denně ptát proč,nic nevyřeším...tak snad něco zlé je k něčemu dobré 😉
holky,mějte se hezky,těhulky,opatrujte se a snažilky,vám přeji brzy mimíska v bříšku 🙂 nakouknu na Vánoce Vám popřát..pápá 🙂

miky123
9. pro 2009

Asme:upřimnou soustrast,a brzke zotaveni na dušičce.

Ještě chodím do prace,a musím to vydržet do pulky ledna,takže uvidíme.
Manža už to o mimatku ví a ,cely den se pod fusem usmíval 😀 😎
Jinak u mě toto těhotenstvi je nejintenzivnější,co se tykájidla,ted se u nas ji jen memička,teda děckam se snažím davat zdrave jídlo,pokud mi to teda moje čichove bunky dovolí, 😝 ☹ 😔

kasa
9. pro 2009

Ahojki všem,tak jsem byla dneska na kontrole,screening mi bude dělat až příští týden v úterý.Tak musím vydržet. 🙂 Mimi se mělo,ale čile ke světu.Tak snad bude vše ok.Už má 4 cm,srdíčko bije,a už jsem dostala těhu průkajdu.
Moc na vás každý den myslím.Tak se všichni opatrujte,hlavně ať jste zdraví. 🙂

princ
12. pro 2009

Ahojky, tak se hlasím po delší době.Byla jsem v nemocnici na kapačkách .... ach těhu nevolnost.... no hrůza,ale ted to je lepší. Co si člověk musí vytrpět. Jak vidím tak to tady stojí...
Jinak jsem 11+6 a mimi se má čile k světu 🙂

kasa
12. pro 2009

Ahoj Princ tak to je super,že už jsi v pořádku.A hlavně,že je mimi taky v pořádku.Je tu stále smutno,stránkky už jsou prázdné hodně dlouho,tak snad brzy zase ožijou. 🙂 Krásný víkend.

princ
14. pro 2009

HOLKY KDE JSTE,???????

kasa
15. pro 2009

Krásný den všem,dnes jedu na screening ,jede se mnou i Peťa,tak uvidí mrňouska poprvé,tak jsem zvědavá,na reakci.A doufám ,že bude vše v pořádku.Už abych věděla výsledky.Tak se mějte všichni krásně.Posílám hubana Danečkovi.A těším se na vás všechny.

asmeena
15. pro 2009

ahoj holky, nějak nestíhám.
kasi: tak ať je vše v pořádku a Peťa má krásný zážitek. 😉

kasa
16. pro 2009

Ahojki tak Peťa byl nadšený,ultrazvuk krásný máme ho nahraný.A dneska jsem se dověděla výsledky a mimi je v pořádku. 🙂 🙂 🙂

kasa
20. pro 2009

Krásnou zlatou neděli,ikdyž koukám,že už tady chodím sama.Snad se brzy zase potkáme.

rona2
autor
20. pro 2009

Ahoj holky,taky jste asi v jednom kole teď před svátkama co? Že vás tady není moc vidět. 😉 😉 😉

kasa
20. pro 2009

Ahojki Romi,tak co jak se chystáš na vánoce,dárečky nakoupené. 🙂

katrin111
21. pro 2009

ahoj ja jsem taky stale v jednom kole.....................holt dve deti jsou dve deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrim
21. pro 2009

Ahojky holky,
Princ a Kasi moc gratuluji k úspěšným kontrolám a Kasi tobě k výsledkům těch testů 😉 Já už jakž takž na vánoce pochystala, dárečky máme, s malým je to už úplně jiná atmosféra jako dřív. Přeji vám všem ať to zažíváte co nejdřív!
Tak snažilky dejte vědět jak pokračujete, u nás nic nového, s IUI jsme skončili, laparka dopadla dobře a je na nás kdy jít do IVF,momentálně potřebuji měsíc dva pauzu od dr., ale spermio se docela zhoršuje, kéž by šlo zas nahoru... A těhulkám ať se daří 🙂
Jo ještě jsem se chtěla zeptat jestli nemáte některé zkušenosti s kapičkami od Naděje? Chci je asi vyzkoušet.

asmeena
22. pro 2009

Jdu popřát krásné svátky, užijte si je v pohodě se svými blízkými a ať se všem vyplní co si moc, moc přejí.

Nestíhám, jsem nějaká nemocná, dárky nemám zabalené a zítra už odjíždíme do Jeseníku k našim, takže jsem pořád v jednom kole.

kasa
23. pro 2009

Taky přeji nádherné vánoce,a hodně zdravíčka v novém roce a hlavně ať se všem vyplní ten náš společný vytoužený sen. 🙂 Krásně si ty svátky užijte. 🙂

rona2
autor
23. pro 2009

Holky krásné prožití Vánočních svátků 😉 .
Adrim,kapičky máme ještě doma,brala jsem je já i manžel a žádný zázrak to nebyl.

beruska81
23. pro 2009

holky taky vám přeju krásné vánoce 🙂

hnedoocka23
24. pro 2009

Krásné Vánoce ..hlavně pohodové a veselé...a do Nového roku jen to nej,at se brzy všem snažilkám zadaří... 😵

kasa
29. pro 2009

Holky moc na vás každý den myslím,a přeji všem ať je ten rok 2010 pro nás všechny úspěšný. 🙂

rona2
autor
30. pro 2009

Holky vše nejlepší no Nového roku. 😉

gejbik
30. pro 2009

tato diskuze platí pro Fertimed Olomouc?

princ
30. pro 2009

Ahoj, jo platí

gejbik
30. pro 2009

princ: děkuji za odpověď.. Jen jsem se chtěla na něco zeptat.. Otázka tedy zní. JSem po IVF, které bylo neúspěšné a mám zamražené ještě 4 embryjka, ale v CARu ve kterém teď jsem, jsem nespokojená a tak mě zajímalo jestli jde udělat KET v jiném CARu??? nevím jestli jsem to napsala dobře... snad ano. Moc díky za jakoukoli odpověĎ.

petra123
31. pro 2009

Holky přeji Vám do nového roku hlavně zdravíčko a konečně at se dočkáme těch malinkých uzlíčků co jsi mocinky přejem a hlavně lásku a pohodu to vám přeji já zasloužilá snažilka Petra a s přítelem Peťou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru