Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
21. črc 2009

Bell hned pak napis,az neco budes vedet!Hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!

bellka
21. črc 2009

To víš, že napíšu. Tu svoji telefonní budku tahám pořád sebou, tak hned hodím info. Jdu na 9.30, tak uvidíme🙂 teď jdu něco sníst, tak zatím pa a pěkný den🙂

radule82
21. črc 2009

krasne slunickove ranko Kelisky,tak jsme prave vyjeli za prdolkama,taky jsem toho moc v noci nenaspala,v noci jsem zacala mit bolesti v levem podbrisku... Rano se vzbudim a silena bolest pokracovala... Takze krome toho,ze jsem nervozni,tak mam krecovity usmev na rtech. A tesim se (asi poprve) az me dr.prohledne 🙂

j.cien
21. črc 2009

Radulko nestras s tou bolesti! Snad to nic nebude...hodne stestiiiiiiiiiiii!

bellka
21. črc 2009

Berušky, tak hlásím, že dneska máme 7 prďolků, dneska ještě ET nebude, tak uvidíme zítra, jenom ať se pěkně dělí a zítra už si je moc ráda k sobě vezmu🙂

j.cien
21. črc 2009

🙂 Super Bell!Takze PK pokracuje uspesne-jen tak dal!! 🙂

kat77
21. črc 2009

Ahojky holky, přeji hezký den..

Bellko to je super úrodička, to budou i mrazáčci viď?🙂
Ten recept na čajík jsem si taky opsala, kontryhel a kopřiva je sqelééé. Sem tam ho piju.

evcaa
21. črc 2009

ahoj holky zdravim mam na chvili cas maly spinka v kosiku dnes jsme byli na kontrole u dr a malej nabral za tyden 200 gramu takze vazi 3920 g je milacek muj nop a ja zatim co spal ulkidila zametla a sezrala dva radky cokolady jsem prase jinak me po porodu zustalo 8 kilo z 20 coz celkem jde doufam ze to stahnu jeste dolu 😒 😒

radule82
21. črc 2009

ahojky,tak mame 5 prdolku,dnes ET nebude a zitra se dal uvidi,dr.mi rikal,ze ta bolest je od vajecniku,tak mi sestra pichla tramal... Tak doufam,ze to polevi 🙂

evcaa
21. črc 2009

radulko to je bomba tak se drz a tes se na zitrek 😉 😉

kasa
21. črc 2009

Radulko a Bellko držím palečky ať vše dobře dopadne a brzy jsou na cestě aspoň dvojčátka. 🙂 .Hlavně se šetřete.
Jinak 8 už je venku,před chvilkou přestala působit injekce a začala se projevovat bolest ,tak jsem lupla tabletku a doufám ,že to zabere.
Evi to je super,že se malému daří,jen si užívej každý okamžik.
Už se nemůžu dočkat srpna,až se začne něco dít ,dovím se po laparce co dál a trošku se to rozhýbe. 🙂 .
Práci mám zatím jistou jen do konce roku,pak prý budou u nás nějaké změny.Tak nevím jestli se budou týkat i našeho úseku.Od 15.7. nás převzal nový majitel.Tak uvidíme.Asi bych byla nejraději kdyby se do té doby zadařilo a změny se mě už moc nedotkli. 🙂 .

kasa
21. črc 2009

Dneska jsem se byla ptát v lékarneě na ty bylinky jestli by mi to namíchali,a řekla mi ,že ne,tak se musím podívat po nějaké prodejně bylinek,nevíte o něčem v Ostravě?

evcaa
21. črc 2009

kaso podari se neboj me to taky vyslo na tesno v cervnu mi koncila smlouva a ja nastoupila na nemocenskou a v rijnu vyslo IVF

kasa
21. črc 2009

No mám smlouvu na dobu neurčitou,a tak bych asi musela dostat odstupné,ale uvidíme.Už se proslýchá,že snad místo dětského oddělení bude domov důchodců,a prý těch změn bude víc.Tak nevím co nás čeká,ale teď už se soustředím jen na mimuško ,tak doufám ,že se zadaří a dvojčátka budou na cestě. 🙂

j.cien
21. črc 2009

Radul Tramal ti zabere,hlavne,ze se bojovnicci vyvijeji a ze je jich dost 😉 🙂 Jeli jste domu nebo zustavas do zitra na mistre jako Bellka?

Kasi 8 je svina,take to mam za sebou 😉

Evi neboj,vse shodis a budes krasna maminka!!! 🙂

bellka
21. črc 2009

Kasi, úžasné bylinkářství je u domu kultury Vítkovic. Foukám, ať zoubky nebo spíš ta díra po něm nebolí. Evi, ahoj maminko🙂

kasa
21. črc 2009

Díky Bellko zítra tam sjedu a myslíš ,že mi to namíchá na počkání?

kasa
21. črc 2009

A díky za pofoukání hned mě to bolí míň .Právě jsem poobědvala,tedy jestli se tomu tak dá říct,rozmixované brambory s přesnídávkou 😀 .Můžu jen kašovitou stravu.Zatím to ,ale nenatíká to je dobrá zpráva.

evcaa
21. črc 2009

kaso taky foukam na bolistku a pridala jsem foto

evcaa
21. črc 2009

nic holky jdu se na chvili natahnout dokud milacek pinuska paaaaaa

kasa
21. črc 2009

Ahoj pěkné odpoledne,taky jsem si u telky chvilku zdřímla.Trošku to začíná natíkat tak budu muset ledovat,ať zítra nevypadám jako bych dostala od někoho přes pusu. 😀 .Jinak už se těším až dorazí Peťa z práce.Bude hned veseleji. 🙂 .Tak pa pa jdu se ještě natáhnout.

kasa
21. črc 2009

Evi malý je na fotkách úžasný,a to haro,to má po tatínkovi co. 🙂

kasa
21. črc 2009

Ahojki co dneska všichni děláte?

j.cien
21. črc 2009

Ja trcim v praci Kasi..takze nic zajimaveho a mam nejakou letni unavu..nebo co..
Jsem asi psychous,ale ode dne,co beru antiko jsem totalne nepouzitelna,unavena,ospala a s nulovou chuti na sex...proste traged jak ma byt 😀

bellka
21. črc 2009

Kasi, dají Ti to všechno zvlášť, doma to smícháš dohromady, nic těžkého na tom není.🙂 Cien, ať Ti to teda utíká v té práci🙂

j.cien
21. črc 2009

Diky Bell.uz jen 1/2hodky 😉
a je tam s tebou i Radule?Myslim jestli uz take zustala v OC?
A jaky mas pocit Bell,veris vic nez jindy,ze tentokrat to vyjde?!
Myslim,jestli se to da..jen verit a nemit pochybnosti...ja jsem v tomhle strasna...

j.cien
21. črc 2009

Verco doufam,ze pisnes,co dnes bylo u docenta 😉 ,ficim domu,jeste vecer kouknu..pekne odpoledne vsem 🙂

asmeena
21. črc 2009

cien: tak hubnutí je na bodu mrazu, jsem rozežraná a cvičit se mi v tom teple vůbec nechce. Takže začínám vypadat víc a víc jak rozvařený brambor.

bell: tak super úrodička, tentokrát už to vyjde a za 9 měsíců tady bude delší porod.

kasi: taky jsem ti chtěla napsat, že nejlepší bylinkářství je asi právě u kulturního domu Vítkovice a já od tama pracuju jednu zastávku, tak jestli budeš mít cestu nebo kdokoli jiný, tak můžeme skočit na kafčo.

rona2
autor
21. črc 2009

Hezké odpoledne.
Souhlasím,že u kulturáku je nejlepší bylinkářství a taky tam dost dobře poradí,tam jsem chodila na bylinky a namíchala mi přímo na plodnost.
Asmenko já okolo tvojí práce jezdím celkem často a vždy kuknu jestli nejsi v okně. 😀

kasa
21. črc 2009

Asmenko a kde tam pracuješ,možná jestli mě nebude zlobit zítra bolest tak bych se stavila zítra z práce,ale stihala bych to až kolem půl 4 z těch našich kotěhůlek.Tak nevím do kolika jsi v práci.Jestli si pojedu pro bylinky klidně se stavím. 🙂 A ráda tě poznám osobně. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru