Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
1. srp 2009

krásné ráno kelišky 🙂

bellka
1. srp 2009

Tobě taky, rozinko🙂

katrin111
1. srp 2009

jj marti bez a poradne se rozhlizej 😀 😀 😀 ahoj rozi co postylka????

radule82
1. srp 2009

Belli, už to nepotřebuješ, ty už bobiškuješ 😵 😉

rozi.nka
1. srp 2009

katrin postýlka ještě nic, ptž Kuba včera přišel až v devět z práce tak tam jedem dneska konečně!!! 😀
pak ji složíme a vyfotíme 😵 😵 😵

co nového kelišky???
katrin co Domísek? 🙂

radul se sestrou je mi to moc líto, to je věc které se nejvíce bojím 😔 nechci se v tom rýpat, ale chtěla jsem se zeptat na ten pohřeb. pokud se mimi narodí mrtvé tak se nemusí dělat pohřeb ne? to jen v případě, že se narodí živé mimi a zemře. moc se omlouvám, že to rozebírám, pokud nechceš neodpovídej 😔

radule82
1. srp 2009

rozinko, já přesně nevím jak to je... ale vím, že martě mřili plod a podle toho v kterém je... tak se to tak musí, marta před tím porodem musí i nahlásit jméno, a nemocnice vystaví úmrtní list... toto potkalo i kolegyni z práce a postup byl stejný

radule82
1. srp 2009

měřili

rozi.nka
1. srp 2009

aha. no je to děs. takové věci by se neměly dít 😔 hlavně ať je silná.

bellka
1. srp 2009

Rozinko, nepitvej se v tom, beruško. Ale pokud se dítě narodí po 28tt, tak se mu vystavuje už i rodný list, i když je mrtvé. Jsem se na to ptala známé, když se jí to stalo a taky dělali pohřeb.

katrin111
1. srp 2009

radul marte drzim pesti 😔 rozi domisek kope ted uz porad tak jsem rada,byly jsme na 3d utz ale nechtel se nam ukazat tak jdeme jeste pristi tyden akorat ukazal ze je to fakt kluk 😀 😀 😀 😀 a co matysek????

radule82
1. srp 2009

holky a chystáte se někam dnes, na nějaký výletík?

rozi.nka
1. srp 2009

no Mates je fotbalista 😀 přijde mi, že snad ani nespí. jen se večer překulím nebo jdu na záchod a už trénuje 😀
ale jinak je to zlatíčko noo, však to znáš 😵 😵
strašně to všechno letí, ještě nedávno tu byla evcaa ve 34tt a najednou má doma mimouška, stejně tak my jsme nevěřícně zíraly na těhu testy a za chvíli budem stejně nevěřícně čumáčkovat na mimoušky 😀
a stejně rychle budou ze všem kelišek těhulinky, doufám že radul a bellka protrhnou tu smůlu co se přilepila 😵 😵

bellka
1. srp 2009

Rozinko, Katrin, jak tak koukám na ty vaše číselka, tak opravdu budete mít ty svoje mrňousky co nevidět v náručí🙂

katrin111
1. srp 2009

tak to je super ze dava maly o sobe znat a mas pravdu leti to vsechno strasne ryvhle a to je jen dobre a taky pevne verim ze radul a bell to prolomi a pak se prida zbytek kelisek..............a pak se prejmenujem na kelisky a jejich zavazky 😀 😀 😀 😀 😀 radul ja se dneska urco nikam nechystam,odpo ma prijit tchyna donese mi plnene papriky uz se na ne tesim a budeme doma...........

rona2
autor
1. srp 2009

Hezké dopoledne kelišky,moc tady už nechodím,jen nakouknu,ale není co psát.
Radul to je mi líto se sestou,já bych to nedala,to je hrozné.A stím pohřbem to tak je mám kamarádku které se taky narodilo mrtvé miminko a musela to všechno vyřizovat ☹ a to je teprv nápor na psychiku.Ale teď každým dnem čeká mimčo a už si jí pořádně hlídají. Tak je třeba sestru podržet a určitě bude brzo mimčo další a pak na to všechno zapomene.
Co je to za dobu,že se to teď tak hodně stává. ☹

katrin111
1. srp 2009

ahoj romi dlouho si tu nebyla,taky tady uz nechodim jako driv spis taky ctu...............kde ste zase vsechny utekly?????ja si pecu jahodovou bublaninu pac jsem na ni dostala chut.........a snad se mi nepripece a bude dobra 😵 a varim si i pytlikovou polivku,druhe necham az prijde manza at nemusim na 2x varit brambory..........a je fakt ze si to tady uzivam ze maly neni doma ale je to tady takove prazdne

kasa
1. srp 2009

Ahojki všem,Radulko hodně síly tvoji sestře,je to hrozné ,ale boužel se to stává,nám se to v rodině taky stalo,a bylo těžké se s tím srovnat,ale život jde dál,a uvidíš ,že i Marta se mimi dočká,tak jako se dočkala moje sestřenka,a doufám ,že to teďka vyjde i naši kamarádce s Romčou.
Jinak Cien v Polance se napotkáme,řekli mi ,když jsem volala,že tam nejsou ještě příští týden a tak musím v pátek 7.8. na 7:30 do Olmíku.Jsem ráda,že to aspoň vyšlo na pátek,a že budu moci už snad v pondělí normálně do práce.Tak se mějte utíkám na tramvaj jdu výjimečně do práce i v sobotu.Pa pa Peťka

radule82
1. srp 2009

Kasi, to ti říkaly sestry v OL, že v Polance ještě nebudou? Bellku a ještě jednu holčinu co byla s nama na ET pozvali na kontrolu příští týden, ale už do Polanky...

bellka
1. srp 2009

Tak načuhuju a chci říct, že jsem objednaná do Polanky, ale asi tam budou jenom kontroly, UTZ a odběry a ty složitější výkony se asi v srpnu budou dělat ještě v Olomouci.

bellka
1. srp 2009

Jo a když tam nebudou, tak pojedu domů, přece nepojedu na krev do Olomouce. To si jí nechám vzít někde jinde, no.

rona2
autor
1. srp 2009

Čauky Katrinko,úplně jsi mě navnadila tou bublaninou,mám doma dost meruňek tak taky uvažuji na bublaninkou a nebo kynutýma knedlíkama. 😉

radule82
1. srp 2009

Rono... já právě obědvám tvarohové knedlíky s meruňkama 🙂

katrin111
1. srp 2009

romi teda ty kynute knedle ty bych si dala hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty miluju!!!!!!!!!!!!!!!bublaninka se mi povedla ted jsem ji kostovala 🙂

rona2
autor
1. srp 2009

Holky vy jste mě nahlodaly,že se do toho asi i pustím.

radule82
1. srp 2009

mnamky, mnamky, mnamky 😀 😀 😀

rozi.nka
1. srp 2009

tak holky zrovna jsem vylezla z vany a chystám se na nákupy a potom oslavu 🙂
mě teda chutě neuděláte, máme meruňkový koláč a s posypkou 😀
bell jj, ty týdny naskakují snad každý den. jen počkej brzo to sama poznáš a radul taky 😉

katrin111
1. srp 2009

jj romi to se mas.a radsi dneska nez zitra v tom vedru....................ale ted si pojd psat

rona2
autor
1. srp 2009

Ale vůbec se mi nic nechce,přepadla mě nějaká únava asi se půjdu nejdřív na chvilku natáhnout a pak něco podniknu.

radule82
1. srp 2009

Rozi, tak dobře pořidte a pak pisni, co jsi pro Matýska pěkného nakoupila 😉

rona2
autor
1. srp 2009

Jsem tady,malý je venku a drahá polovička spinká,včera měl brácha nározky tak to nějak nezvládl a já ho tam nechala a jela domů,tak dorazil ráno a spí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru