Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
21. srp 2009

Berušky, pěkně jste to tady naplánovaly, moc pěkně🙂 jejda, doufám, že Cien dopadla dobře a všechno je v pořádku. Taky se loučím, přeju všem dobrou nocku a krásné sníky🙂

kasa
21. srp 2009

Taky se pomalu rozloučím,mějte se krásně.Dobrou noc.Peťka 🙂

kasa
21. srp 2009

Tak nějak nemůžu spát,tak vás jdu ještě jednou pozdravit a nakouknout jestli tu ještě někdo nebyl. 🙂

bellka
22. srp 2009

Dobré ranko a krásnou sobotěnku, berušky🙂

kasa
22. srp 2009

Krásnou sobotu všem sluníčka. 😀
Tak jsem právě přišla z obchodu,chvilku si spočnu,posnídám a pak se vrhnu do přípravy oběda.Dneska jsem se rozhodla udělat kuře na zelí.A musím začít s přípravou dříve,protože už ve třičtvrtě na 1 jedu ke kamarádce do Šenova ,přijela k mamce z Prahy tak toho musím využít a zajít se podívat na její 3 měsíční dcerku a taky popřát jejímu synovi Aďovi k 3 narozeninám.Je to nejlepší kamarádka kterou mám akorát už je teď trošku z ruky.Přece jenom do Prahy se tak často člověk nedostane.

kasa
22. srp 2009

Jé ahojki Majdo?A co ty dneska podnikáš? 🙂

j.cien
22. srp 2009

Ahoj holky 🙂 preji krasnou sobotku vsem.
Vcera UZVaz skoro v 17h..chudak Kaja,byl unaveny,pac tam byl o 6rano...rikala jsem mu o tom,ze se mi spatne cura..a pry by to se stmulavi nemelo souviset...tak se bojim,at to neni infekce..uvudim,co bude po OPU.

Vcera napocital 16foliku 😒 misto 18.Kez by aspon pulka bylo vajicek...vcera v 7.15byl Pregnyl,zitra 7.15OPU.
Jsem u segry,dnes sama,ale vecer prijede Petr u s Keri na noc a rano akce 😉 🙂 tesim se i bojim se 😵 ,hlavne OHSS..pac Kaja rikal,ze mam moc silne septum mezi vajicky,to je ta prepazka,jo jednotlive foliky oddeluje..a pri tom,ze OHSSma vyssi pravdepodobnost...chjo..

Diky holky,ze na mne myslite,to je supr,kdyz v tom clovek neni sam 😉 aSpasinko promin,jsem traged.mobil vybity 😖 tak jsem se vcera nemohla ozvat...

j.cien
22. srp 2009

Belli tak budu na tebe v utery myslet,mozna budu take v OC,ale jeste nevim kdy presne..

sido
22. srp 2009

ahoj cienko držím palečky ať je co nejvíc kvalitních vajíček 😉 😉 😉

j.cien
22. srp 2009

dekuji moc,uz at jsou venku jajca jedny 😉 uz mi lezou i usima ven 😀 😀 a cely ten hormonalni koktejl 😝 ..ale za pokus a mimi to stojiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

kasa
22. srp 2009

Cien neboj bude to dobrý,a mimi se bude na tebe za chviličku těšit,jen to chce klideček a pohodičku. 😀

kasa
22. srp 2009

Tak jsem si právě udělala kávičku,dala pect kuřátko a jdu koukat na zlatíčka 😀

kasa
22. srp 2009

Ahoj Belli právě jsem přišla na to ,že naši chlapi jsou asi na stejném kolotoči.Peťa taky spinká po noční. 🙂

radule82
22. srp 2009

Dobre ranko všem 🙂

radule82
22. srp 2009

Cien, zítra bdu držet pěsti!!!! 😉 ať všechno dobře dopadne - jen samé kvalitní vajíčka a hlavně bez následných komplikací! 😉 😉 😉

radule82
22. srp 2009

Kasi, kuře na zelí zbožňuji, ale přítel ne, takže to bohužel nedělám ☹

radule82
22. srp 2009

Tak kde že to bydlíte? 😀 😀 😀

radule82
22. srp 2009

Já dneska nevařím, uděláme si jen pizzu 🙂 pač ku večeru jdeme na k tchýni na zahradku a tam budem grilovat masíčko a pak se pojedeme kouknout na pouť do Kravař 🙂

kasa
22. srp 2009

Ahojki bydlíme v Hrabůvce na Aviatiků 1496/10,je to souběžně s misteckou směr makro.Tak asi za hodku se můžeš klidně stavit. 😀 😀 😀
Já musím navařit,ať jak se Peťa vzbudí tak ať tu má obidek nachystaný. 😀
Na noc jdu dneska k našim,protože Peťa má stejně ještě noční. 🙂
Tak si to Radulko užijte.Kravaře jsou krásné,hlavně zámek.Mám v Kravařích kamaráda a i spolužačku ze střední,a jezdím tam vždycky na vánoce na zámku ty jsou nádherné.

katrin111
22. srp 2009

krasne rasnko vsem marti moooc na tebe myslim at to dopadne co nejlip..........bell taky budu na tebe myslet az ti budou davat mrazacka 😵 jeee kure na zeli ja to neumim kaso napis mi recept dik

kacza.b
22. srp 2009

ahojky kelisky

cien ja ti taky mocinky drzim palecky at je vajicek moc a jen same kvalitni a at se do nich pekne zavrtaji spermijky a jsou z nich ta nejkrasnejsi a nejkvalitnejsi emryjka 😉 a neboj odber nic neni,par minut strachu....tak at te nic neboli.

kacza.b
22. srp 2009

belinko na tebe taky moc myslim at se ti snehurinka rozmrazi v poradku a at se ji v brisku libi. a to kafco plati,ju. a doufam ze taky pojedes na srazik? a doufam ze si s miminkem v brisku 😉

radule82
22. srp 2009

Katrin- je to jednoduché.. dáš kyselé zelí na plech, na to dáš kuřecí stehna (okořeněné jak máš ráda), trošku podliješ (někdo dává i decku piva) a pečes jak jsi zvyklá 🙂 Je to fakt bašta!!!!

kacza.b
22. srp 2009

radul to znam,to je velikanska mnamka. asi si to zitra ukuchtim,udelali jste mi chute 😝

kasa
22. srp 2009

Katrin je to strašně jednoduché,nic složitého,okořením kuře ,vycpu ho zelíčkem ,a většinou dám 2 kysaněé zelí ať můžu dát zelí i pod kuřátko a dám to péci.Sem tam to podliju,a potřu vajíčkem a za hodku a půl můžu servírovat.K tomu bud knedlík nebo bramborky.Tak já budu dělat k tomu bramborky.Tak zatím pa pa.Jdu poklidit kuchyn a za chviličku začíná Daniela Steelová. 🙂

radule82
22. srp 2009

aha, tak já ho neplním, ale peču stehýnka na zelí 🙂

radule82
22. srp 2009

taky už koukám na Steelovou 🙂

katrin111
22. srp 2009

holky diky za receptik urco to taky udelam mnam uz ted mam na to chut ja dneska delam hovezi na hribkach a k tomu ryzi

rozi.nka
22. srp 2009

ahoj holky, koukám že řešíte obídek 🙂 my jdem dneska k babi na oběd, bude řízek a salát a zítra k taťkovi a tam bude to samé 😀 shodou okolností noo, ale jsem ráda, řízku se salátem bych se ujedla 😵 😵
cien a bell moc na vás myslím a věřím, že tentokrát to klapne 😉
katrin co říkáš na dnešní počasí, spokojená? 😎

katrin111
22. srp 2009

ahoj rozi no cekala jsem ze bude chladneji u nas je docela teplo ale lip teda nez vcera to zase jooo...konecne mi to vyhovuje..............se mas ze nemusis varit a jeste si salatek uzivej pac az budes kojit tak to jist neni dobre.......rozi prosim te jakou mas velikost zimni kombinezky pro maleho?????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru